کد خبر: 1030402 A

مبل‌شویی کرج یکی از برترین شرکت‌ها در زمینه‌ی نظافت و شست‌وشوی انواع مبلاست که خدمات مبل‌شویی در مهرشهر و مبل‌شویی در فردیس را به صورت حرفه‌ای پوشش می‌دهد.

 ایلنا؛ مبل‌شویی کرج یکی از برترین شرکت‌ها در زمینه‌ی نظافت و شست‌وشوی انواع مبلاست که خدمات مبل‌شویی در مهرشهر و مبل‌شویی در فردیس را به صورت حرفه‌ای پوشش می‌دهد. اگر طی سالیان گذشته مبلمان خود را تمیزنکرده‌اید، احتمالا آن‌ها بسیار قدیمی و کثیف به نظر می‌رسند. شاید این کار برای شما بسیار سخت و زمان‌بر به نظر می‌رسد، اما تمیز کردن مبلمان نه تنها جزئی از ضروری‌ترین موارد برای نظافت در نظر گفته می‌شود، بلکه از مزایای روانشناختی و سلامتی بسیاری برخوردار است. خوشبختانه امروزه این کار توسط متخصصان مبل‌شویی به بهترین شکل انجام می‌شود. در ادامه به جزئیات بیشتری در این رابطه خواهیم پرداخت.

111111111111111111111111

مزایای شست‌وشوی منظم مبلمان

مبل‌ها یکی از اصلی‌ترین و پرکاربرد‌ترین اثاثیه‌ در هر خانه هستند. به دلیل استفاده‌ی زیاد از مبلمان، آن‌ها به سرعت کثیف شده و نظافت منظم این وسایل نیز باید مانند سایر لوازم خانه مورد توجه قرار گیرد. روش‌های مختلفی برای تمیز کردن مبل یا به اصطلاح مبل‌شویی وجود دارد. بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند آن‌ها را با روش‌های خانگی تمیز کنند. در حالی که این روش‌ها نه تنها مبل‌ها را به طور موثر و کارآمد تمیز نمی‌کند، بلکه ممکن است به آن‌ها آسیب جدی برساند که اغلب قابل جبران نیست. در این شرایط انتخاب روش‌های نوین مبل‌شویی کرج مانند خشک‌شویی برای نتیجه‌گیری بهتر توصیه می‌شود.

مزایای خشک‌شویی منظم مبلمان

با پیشرفت تجهیزات مربوط به مبل‌شویی، روش‌های نوینی برای تمیز کردن مبل‌ها وجود دارد. یکی از بهترین و موثرترین روش‌های مبل‌شویی، خشک‌شویی آن‌هاست. امروزه اغلب شرکت‌های تخصصی در زمینه‌ی شست‌وشوی مبلمان، از جمله شرکت مبل‌شویی کرج، از این روش حرفه‌ای برای تمیز کردن مبل‌ها استفاده می‌کنند. این شیوه با استفاده از دستگاه‌های مبل‌شور مخصوص صورت می‌گیرد که دارای سَری مخصوص با فرچه‌ی بزرگ بوده و جهت از بین بردن انواع لکه و آلودگی روی پارچه‌ی مبل از آن استفاده می‌شود. سری مکنده‌ی آن نیز آب و هرگونه آلودگی را از روی مبل پاک می‌کند.

با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد خشک‌شویی برای تمیز کردن انواع مبلمان، جایگزین کردن این شیوه‌ی نوین و جدید به جای روش‌های سنتی و قدیمی مزایای بسیاری را به همراه دارد؛ از جمله:

- در این روش از آب کمتری نسبت‌ به روش‌های سنتی و قدیمی استفاده می‌شود. در نتیجه مبل آسیب نمی‌بیند و به شیوه‌ی بهتری تمیز می‌گردد.

- خشک‌شویی مبل باعث افزایش طول عمر و حفظ کیفیت پارچه‌ی مبل می‌شود.

- روش تمیز کردن خشک خطر کمی برای آسیب رسیدن به پارچه دارد.

- با توجه به این که اثاثیه یا لوازم داخلی اغلب از الیاف و مواد متنوعی ساخته می‌شوند ، بنابراین فقط تمیز کردن خشک برای نظافت آن‌ها توصیه می‌شود.

- با خشک‌شویی مبلمان می‌توان بالاترین کیفیت شست‌وشوی آن‌ها را تضمین کرد.

- انواع مبل با جنس‌های مختلف را می‌توان به این روش تمیز کرد.

- علاوه بر شستن مبلمان، صندلی‌ها، بالشتک‌ها و کوسن‌های آن‌ها نیز به روش خشک‌شویی تمیز خواهند شد.

- بسیاری از مبل‌ها قابلیت شست‌وشو با آب و کف را ندارند. با این روش‌ می‌توان این دسته از مبل‌ها را نیز تمیز کرد.

این در حالی است که روش‌های سنتی که اغلب از کف و آب فراوان برای شستن مبلمان استفاده می‌کنند، بدون در نظر گرفتن جنس مبل، به الیاف پارچه، رنگ و اسفنج‌های آن آسیب رسانده و خسارت بسیاری را به همراه دارند. به همین دلیل، پیشنهاد اغلب شرکت‌های مبل‌شویی معتبر، از جمله مبل‌شویی کرج، انتخاب این روش به جای شیوه‌های سنتی است.

2222222222222222222222222222222222222222

چرا شرکت مبل‌شویی کرج را انتخاب کنیم؟

مبل‌ها انواع مختلفی دارند، از جمله پارچه‌ای، چرم  میکروفایبر و ... که افراد اطلاعات زیادی در مورد نگهداری و نحوه‌ی شست‌وشوی آن‌ها ندارند. هر نوع مبلبه روش و تجهیزات تمیزکاری خاصی نیاز دارد تا بتواند مانند روز اول، سالم و تمیز بماند. برای اطمینان از بهترین نتیجه، باید این کار حساس و تخصصی را به یک سرویس حرفه‌ایو متخصص مبل‌شوییسپرد تا بتوانند آن‌ها را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. اما دلایل اصلی برای انتخاب شرکت مبل‌شویی کرج چیست و چرا می‌توان به این مبل‌شویی در مهرشهر و فردیس اعتماد کرد؟

۱- تجربه

همان‌طور که پیش‌تر نیز ذکر شد، اغلب افراد به دلیل تنوع جنس مبلمان، از نگهداری و نحوه‌ی تمیز کردن آن‌ها اطلاع کافی ندارند. علاوه بر دانش اولیه در مورد روش‌های تخصصی تمیز کردن مبلمان با توجه به جنس و نوع پارچه، داشتن تجربه‌ی کافی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. تکنسین‌های حرفه‌ای و آموزش دیده‌ی نظافت مبلمان، تجربه‌ی زیادی در این زمینه داشته و به شکل کارآمد و تخصصی، روش تمیز کردن هر یک از انواع مبل‌ها را می‌دانند. در نتیجه تنها راه برای تمیز کردن و بازگرداندن جلوه‌ی اولیه‌ی مبل شما، اعتماد به یک شرکت حرفه‌ای در این زمینه است. شرکت مبل‌شویی کرج با متخصصان خبره‌ی خود از روش‌های نوین برای شست‌وشوی مبلمان با توجه به جنس آن‌ها استفاده کرده و بهترین خدمات را برای شهروندان ارائه می‌دهد.

۲- نتیجه‌ی سریع‌تر و بهتر

مبل‌ها مستعد انواع لکه و محل تجمع گرد و غبار هستند که تمیز کردن هر یک از آن‌ها بدون اطلاع کافی می‌تواند بسیار دشوار باشد. علاوه بر این، در بسیاری از موارد، برای از بین بردن کامل آن‌ها به تجهیزات مناسب نیاز است. سرویس‌های حرفه‌ای شرکت مبل‌شویی کرج مجهز به تجهیزات تخصصی جهت تمیز کردن مبلمان بوده که قادر هستند انواع مختلف لکه‌و آلودگی‌ را به بهترین شکل و به طور موثر از بین ببرند. با توجه به عملکرد این تجهیزات تخصصی، نظافت مبلمان به سریع‌ترین شکل ممکن صورت گرفته و در اختیار شما قرار می‌گیرد.

۳- از بین بردن سخت‌ترین لکه‌ها

مبل‌شویی کرج با ارائه‌ی خدمات حرفه‌ای مبل‌شویی در مهرشهر و مبل‌شویی در فردیس، در از بین بردن هرگونه لکه، حتی سرسخت‌ترین آن‌ها، تجربه‌ی و تخصص لازم را داشته و قادر است انواع مبلمان را مانند روز اول به شما تحویل دهد. از بین بردن ادرار حیوانات خانگی، قهوه، سس گوجه‌فرنگی و سایر لکه‌های مشابه که تمیز کردن آن‌ها در خانه به سادگی ممکن نیست، توسط تکنسین‌های حرفه‌ای این شرکت با روش‌های اثبات شده و تجهیزات بسیار کارآمد، بدون آسیب رساندن به مبلمان شما به راحتی امکان‌پذیر خواهد بود.

با توجه به مزایای انتخاب روش‌های نوین مبل‌شویی از جمله خشک‌شویی توسط تکنسین‌های خبره، با تجربه و حرفه‌ای، شرکت مبل‌شویی کرج با تخصص در این زمینه خدمات خود را به عنوان معتبرترین مبل‌شویی در مهرشهر و مبل‌شویی در فردیس ارائه می‌دهد. علاقه‌مندان می‌توانند با اطمینان به این شرکت معتبر در کرج، از تخصص آن‌ها بهره‌مند شده و مبلمان خود را مانند روز اول تحویل بگیرند.

مبل‌شویی کرج مبل‌شویی در مهرشهر مبل‌شویی در فردیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر