کد خبر: 1028123 A

کارت ویزیت در دنیای امروز به نوعی معرفی برند و اعتبار شماست. از این رو داشتن یک کارت ویزیت لوکس در دستان شما می تواند در تعاملات اجتماعی و کاری شما تاثیر بسزایی را داشته باشد. در این همین راستا تا پایان این مقاله با ماه همراه باشید تا 5 مدل از بهترین کارت ویزیت های لوکس را به شما معرفی کنیم.

1-کارت ویزیت لمینت برجسته طلاکوب، لاکچری و باکلاس

یکی از لاکچری ترین کارت ویزیت های موجود در بازار ایران کارت ویزیت لمینت برجسته طلاکوب است. شما می توانید در این محصول از دو افکت منحصر به فرد در چاپ کارت ویزیت بهره ببرید.

افکت اول را می توان طلاکوب روی کارت ویزیت نامید که به دلخواه شما می تواند بر روی کارت ویزیت اتفاق افتد و در افکت دوم شما می توانید بعضی از قسمت های کارت ویزیت خود را برجسته کنید.

از این رو کارت ویزیت لمینت برجسته طلاکوب را می توان یک کارت ویزیت لوکس و خاص نامید.

2- کارت ویزیت پی وی سی 760 میکرون، مقاوم ترین کارت ویزیت در ایران

یکی از مواردی که باعث می شود تا مشتریان با در دست داشتن یک کارت ویزیت احساس لاکچری بودن آن در درون بکنند، مقاومت کارت ویزیت است. کارت ویزیت پی وی سی 760 میکرون را می توان مقاوم ترین نوع کارت ویزیت در ایران دانست. جنس این کارت ویزیت از پلاستیک فشرده و مشابه با کارت های عابر بانک است. این محصول جذاب را می توان لوکس ترین کارت ویزیت موجود در ایران دانست.

3-کارت ویزیت لمینت برجسته مخملی، خاص باشید

سطح روی این کارت ویزیت ضخیم از روکش سلفون مخملی ایجاد شده است. علاوه بر آن افکت برجستگی هم بر روی این کارت ویزیت، می تواند به جذابیت این محصول کمک زیادی بکند. کارت ویزیت لمینت برجسته مخملی برای افرادی که به دنبال یک جنس خاص و لوکس برای کارت ویزیت خود هستند بسیار پیشنهاد خوبی است.

4-کارت ویزیت لمینت برجسته با برش خاص، منحصر به فرد و متفاوت

هر آنچه از یک کارت ویزیت لوکس انتظار دارید در این محصول مشاهده می کنید. شما می توانید در این نوع از کارت ویزیت برش های خاصی از مدل های مختلف را تجربه کنید. بدین معنا که به طور مثال اگر صاحب یک سالن زیبایی زنانه هستید می تاونید کارت ویزیتی با برش یک ماتیک برای مشتریان خود داشته باشید.

علاوه بر آن امکان برجسته سازی بخشی از کارت ویزیت هم با افکت برجسته نیز وجود دارد. همه و همه این ها باعث می شود تا پس از چاپ کارت ویزیت خاص قالبدار، یک محصول فوق جذاب پیش روی چشمان شما باشد.

چاپ کارت ویزیت کارت ویزیت پی وی سی کارت ویزیت خاص
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر