کد خبر: 1026779 A

اگر قصد خرید شیرآلات ایرانی را دارید مسلما اولین سوالی که به ذهن شما خطور می کند آن است که بهترین برند کدام است؟ پاسخ به این سوال از دو منظر قابل ارزیابی است. یکی قدرت برند و دیگری کیفیت برند.

تفاوت این دو مقوله در آن است که همیشه برند های قوی به معنای داشتن برترین کیفیت نیستند. زیرا در مواردی ثابت شده است که برخی از برندهای قوی پس از کسب اعتبار، تمرکز خود را از روی کیفیت برداشته و معطوف تولید در حجم بالا می سازند. به همین دلیل است که شاهد افت کیفیت در تولیدات آنها هستیم.

ویژگی های بهترین شیرآلات ایرانی

البته برندهای قوی بسیاری نیز وجود دارد که حفظ کیفیت را همواره سرلوحه کار خود دانسته و هیچگاه اعتبار خود را خدشه دار نمی کنند. در این مطلب نیز ما قصد داریم تا نمونه ای از چنین برندهایی را برای خرید بهترین شیرآلات اهرمی ایرانی به شما معرفی کنیم.

صنعت تولید شیرآلات در ایران پیشرفت های بسیاری داشته است. همین مسئله باعث شده است که تعدادی از برندهای ایرانی جای خود را در لیست پرفروش ترین برندهای شیرآلات (داخلی و خارجی) باز کنند.

بهترین برند شیرآلات ایرانی بر اساس قدرت برند و کیفیت

صنعت تولید شیرآلات در ایران پیشرفت های بسیاری داشته است. همین مسئله باعث شده است که تعدادی از برندهای ایرانی جای خود را در لیست پرفروش ترین برندهای شیرآلات (داخلی و خارجی) باز کنند.

یکی از عوامل موفقیت چنین برند هایی، قدرت برند در تبلیغات و شناساندن خود به خریداران است. البته در کنار این عامل، کیفیت، برگ برنده محسوب می شود. چرا که رضایت مصرف کنندگان در درجه اول با کیفیت کالا است که تامین می شود. بر این اساس با رصد بازار، پرفروش ترین شیرآلات ایرانی بر اساس قدرت برند و کیفیت به شرح زیر هستند:

  1. شیرآلات کی دبلیو سی
  2. شیرآلات شودر
  3. شیرآلات راسان
  4. شیرآلات قهرمان
  5. شیرآلات کسری

ویژگی های بهترین شیرآلات اهرمی ایرانی

درباره کیفیت شیرآلات هیچگاه نمی‌توان بر اساس ظاهر آنها قضاوت کرد. بلکه شما بایستی شناخت دقیقی از قطعات داخلی چون کارتریج، پرلاتور و غیره، کیفیت مواد به کار رفته برای آبکاری، مقاومت بالای شیرآلات و همچنین کیفیت آلیاژ داشته باشید.

مسلما در هنگام خرید امکان بررسی تمام پارامترهای مذکور وجود ندارد. اما توجه به چند نکته می‌تواند کار انتخاب را برای شما آسان تر سازد:

  • به دنبال شیرآلاتی باشید که با گارانتی معتبر به شما ارائه می شوند. ضمانتنامه در واقع بیانگر اطمینان تولید کننده به کیفیت شیرآلات خود است. به این ترتیب خاطر شما را از بابت خرابی های احتمالی آسوده می سازد.
  • در نگاه اول حتما به سطح شیرآلات توجه کنید. وجود هرگونه موج و یا خش خوردگی نشان از پرداخت کاری بی کیفیت است.
  • تمامی برند های پرفروش و با کیفیت دارای نشان ملی استاندارد هستند.

معرفی برترین برندهای داخلی شیرآلات بهداشتی

شیرآلات کی دبلیو سی

شیرآلات کی دبلیو سی

این برند ایرانی تکنولوژی ساخت محصولات خود را در سال ۱۳۵۳ از شرکت سوئیسی kwc به ایران منتقل کرد. به این ترتیب با استفاده از از مواد اولیه باکیفیت و تجهیزات سوئیسی موفق به تولید شیرآلات لوکس اهرمی، چشمی توکار و ترموستاتیک شد. کلیه محصولات kwc با ۵ سال گارانتی عرضه می شود.

شودر

شیرآلات شودر

شودر یکی از برندهای تولید کننده شیرآلات لوکس در بازار است. این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۷۰ آغاز کرده است. محصولات شودر با شعار “چون جزئیات مهم است ” تبلیغ می شوند و این مسئله را در طراحی محصولات خود بسیار مورد توجه قرار داده است.

راسان

شیرآلات راسان

شرکت ماهسان پویا با نام تجاری راسان از سال ۱۳۷۶ شروع به فعالیت کرد. این شرکت به واسطه تبلیغات گسترده تلویزیونی و بیلبوردی و با شعار “همراه سرد و گرم زندگی” نامی آشنا برای مصرف کنندگان است. محصولات راسان نیز دارای ضمانت نامه ۵ ساله هستند.

قهرمان

شیرآلات قهرمان

قهرمان یکی از برندهای شناخته شده در بازار شیرآلات داخلی است که فعالیت خود را از سال ۱۳۵۹ شروع کرده است. محصولات قهرمان دارای ۵ سال گارانتی هستند. این برند نقش مهمی در شکوفایی صنعت تولید شیرآلات در ایران داشته است.

کسری

شیرآلات کسری

گروه تولیدی شیرآلات بهداشتی کسری فعالیت خود را از سال ۱۳۸۱ آغاز کرد. اگرچه مدت زیادی از شروع فعالیت این شرکت نمی گذرد اما در این مدت کوتاه توانسته است با تولید محصولات زیبا، ارگونومیک و با طول عمر بالا نظر همگان را به خود جلب کند. گارانتی محصولات کسرا پنج ساله است.

توصیه های خرید بهترین شیرآلات ایرانی

توصیه های خرید شیرآلات ایرانی

در نهایت انتخاب بهترین برند های شیرآلات ایرانی و رتبه بندی آنها به نگاه شما بستگی دارد. ممکن است کیفیت شیرآلات و همچنین طراحی محصولات آنها برای شما مهم تر از شهرت برند باشد. همچنین همانطور که گفته شد ممکن است یک برند محبوبیت خود را از طریق تبلیغات گسترده به دست آورده باشد. در صورتیکه به لحاظ کیفیت و طراحی محصول در سطح معمولی قرار گرفته باشد.

توصیه ما این است که با کمی تحقیق در مورد سابقه برند، نظرات مردم و قیمت محصولات از طریق فروشگاه های اینترنتی به راحتی می توانید بهترین برند ایرانی شیرآلات بهداشتی را برای خود انتخاب کنید.

فروشگاه های اینترنتی نه تنها در امر شناخت کیفیت برند می توانند کمک موثری برای شما باشد بلکه پروسه خرید را نیز برای شما آسان می سازند. فروشگاه مدرن ساختمان ارائه دهنده برترین برندهای داخلی و خارجی لوازم بهداشتی ساختمان است.

تنوع بالای محصولات و برندها در این فروشگاه می تواند تمامی نیازهای شما را پوشش دهد و به این ترتیب از صرف وقت بسیار برای چرخش در بازار بی نیاز خواهید شد.

ضمن آنکه تمامی محصولات فروشگاه مدرن ساختمان با قیمت های شرکتی و ارزان تر از بازار عرضه می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس ۰۲۱۵۵۴۲۱۳۷۵ حاصل فرمایید و یا به سایت اینترنتی این فروشگاه به آدرس modernsakhteman.com مراجعه کنید.

 

ایران تبلیغات ذهن طول عمر مصرف کنندگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر