کد خبر: 1026750 A

در سال جاری بوتان در راستای مسئولیت اجتماعی و در ادامه کمپین"کلاسمون گرمه" و با هدف تامین گرمایش مطلوب جهت دانش آموزان مناطق کم برخوردار، اقدام به استانداردسازی سیستم‌های گرمایشی پنج مدرسه در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، مرکزی، کردستان، فارس و آذربایجان غربی کرد.

شیوع ویروس کرونا و تعطیلی بخش بزرگی از مدارس کشور، بحث ایمنی مدارس، به خصوص در حوزه استفاده از لوازم گرمایشی را منتفی نکرده است. به خصوص، در بسیاری از مناطق سردسیر و کم برخوردار که یا دسترسی به کلاس‌های آنلاین با محدودیت مواجه است یا خوشبختانه شیوع کرونا در آنها کمتر است، دانش‌آموزان در کلاس‌های درس حاضر می‌شوند.

7890

سال 91 و حادثه مدرسه روستای شین‌آباد، توجه مردم و بخش خصوصی را متوجه این موضوع کرد که گرمایش ایمن، چقدر می‌تواند آینده فرزندان کشور را تحت تاثبر قرار دهد. از همان زمان، گروه بوتان، که یکی از حوزه‌های فعالیت آن صنعت تاسیسات گرمایشی است، تصمیم به تجهیز مدارس به گرمایش ایمن و استاندارد گرفت. گروه بوتان، با راه اندازی طرح "کلاسمون گرمه" توانست تا سال 1398، گرمایش ایمن را به 23 مدرسه در مناطق سردسیر و کم‌برخوردار هدیه دهد.

photo_۲۰۲۱-۰۱-۱۹_۱۲-۵۲-۴۵

به نقل از روابط عمومی گروه صنعتی بوتان، در سال جاری نیز بوتان در راستای مسئولیت اجتماعی و در ادامه کمپین"کلاسمون گرمه" و با هدف تامین گرمایش مطلوب جهت دانش آموزان مناطق کم برخوردار، اقدام به استانداردسازی سیستم‌های گرمایشی پنج مدرسه در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، مرکزی، کردستان، فارس و آذربایجان غربی کرد. در مجموع 142 دانش آموز در مدارس مذکور به تحصیل اشتغال دارند.

گروه بوتان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر