کد خبر: 1025873 A

امروزه استفاده از ظروف یکبار مصرف به دلیل هزینه کم، سبک بودن و وجود طرح های متنوع در بازار، طرفداران زیادی دارد و برای مجالس مختلف از آن ها استفاده می شود.

انواع ظروف یکبار مصرف شفاف و غیر شفاف در فروشگاه اینترنتی آرمانی عرضه شده است که شما عزیزان می توانید در هر زمان از 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته، به این فروشگاه مراجعه و سفارش خود را ثبت نمایید.

امروزه استفاده از ظروف یکبار مصرف به دلیل هزینه کم، سبک بودن و وجود طرح های متنوع در بازار، طرفداران زیادی دارد و برای مجالس مختلف از آن ها استفاده می شود. ظروف یکبار مصرف شفاف و پلاستیکی جز اولین ظروف یکبار مصرف هستند که از سال های اول ورود این محصولات به بازار، مورد توجه بوده اند و نیازهای جامعه به استفاده از ظروف یکبار مصرف را برطرف ساخته اند. جهت تولید ظروف یکبار مصرف از مواد پلاستیک شفاف و مات استفاده می شود که نمونه های شفاف، طرفداران بیشتری دارند.

انواع ظروف یکبار مصرف شفاف شامل بشقاب، کاسه، ظرف غذا ساده و درب دار، قاشق، چنگال، کارد، لیوان یکبار مصرف شفاف و ... می باشد. ظروف یکبار مصرف شفاف دارای رنگ های مختلف آبی، قرمز، نارنجی، بدون رنگ و ... بوده که نور از آن ها عبور می کند و مواد غذایی قرار گرفته داخل آن ها قابل رویت می باشد. همچنین ظروف یکبار مصرف شفاف به صورت های کریستالی با استحکام بالاتر نیز تولید می شوند که البته در اثر ضربه و زمین خوردن ممکن است دچار شکستگی و ترک گردند. این نمونه از ظروف یکبار مصرف شفاف با نام ظروف یکبار مصرف مجلسی و لوکس نیز شناخته می شوند.

روش تولید ظروف یکبار مصرف شفاف

ظروف یکبار مصرف شفاف از مواد پلیمری و پلاستیکی ساخته شده اند که با توجه به ساختار و خاصیت مولکولی آن ها، برای تهیه این ظروف کاربرد گسترده ای دارند. این مواد به روش های مختلف قالب گیری، تحت شرایط دمایی کنترل شده با طرح و شکل مورد نظر تولید می شوند. کارخانه های متعدد از جمله طب پلاستیک، احدی و ... از روش های مختلفی برای قالب سازی پلاستیک برای ظروف یکبار مصرف شفاف استفاده می کنند. فرآیندهای اکستروژن ضربه، اکستروژن، قالب گیری ضربه و قالب گیری تزریقی به عنوان روش های موثر و کارآمد جهت ساخت ظروف پلاستیکی به کار می روند.

sdf

روش تزریقی برای تولید ظروف یکبار مصرف شفاف

روش تزریقی در مقایسه با سایر روش ها بهترین گزینه می باشد که جز روش های اولیه نیز هست، در این روش مواد اولیه پلیمری و پلاستیکی در اثر افزایش دما و حرارت دهی، ذوب می شوند و به وسیله تجهیزات پیشرفته به قالب مورد نظر تزریق می شود سپس در اثر فرآیند سرد شدن به صورت جامد پیوسته و محکم در می آید. برای تولید انواع ظروف یکبار مصرف پلاستیکی باید قالب های مختلف را تولید و به کار گرفت تا محصول مورد نظر ساخته شود.

ماده اولیه برای تهیه ی ظروف یکبار مصرف شفاف دارای دو خاصیت ترموپلاستیک و ترموست است که ماده ترموپلاستیک نسبت به ماده ترموست در مقابل گرما ضعیف تر می باشد و زودتر آب می شود، بنابراین سریع تر فرم می گیرد ولی ماده دوم در برابر حرارت مقاومت بیشتری دارد و به انرژی بیشتری برای تغییر فرم نیاز خواهد داشت.

asdf

روش اکستروژن برای تولید ظروف یکبار مصرف شفاف

روش اکستروژن در مقایسه با روش تزریقی بسیار مدرن تر می باشد، با طراحی و ساخت ماشین آلات پیشرفته و جدید، تغییر در روش کار و فرآیند تولید ایجاد شده است به علاوه سرعت تولید انواع ظروف یکبار مصرف در روش اکستروژن در مقایسه با روش تزریقی بسیار بالاتر می باشد، در این روش از ماشین آلات و دستگاه های مختلف استفاده می شود که کیفیت این ماشین ها در کیفیت تولید محصول نهایی اثر دارد. مواد اولیه شامل ورق های پلیمری (پلی استایرن، پلی پروپیلن، پلی اتیلن و...) می باشد که در اثر گرما دادن، تغییر شکل پیدا می کند و توسط اعمال نیرو با دستگاه های مخصوص بر پشت قالب به فرم دهی مورد نظر می رسد. برای تولید ظروف یکبار مصرف طرح دار نیز می توان از این روش استفاده کرد که در آن از ورق های پلاستیکی طرح دار استفاده و سپس آن ها را گرم می کنند و بعد از قالب زنی، محصول مورد نظر به دست می آید.

خطوط پیشرفته و مدرن تولید ظروف یکبار مصرف شفاف همواره نمونه های جدید و باکیفیت را مطابق استانداردهای جهان و وزارت بهداشت تولید می کند. شرکت های تولید کننده، ظروف پلاستیکی شفاف را به صورت عمده و با قیمت های مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهند، فروشگاه اینترنتی آرمانی نیز این محصولات را با قیمت مناسب عرضه می کند همچنین شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع ظروف یکبار مصرف شفاف به فروشگاه اینترنتی آرمانی مراجعه کنید و یا با کارشناسان باتجربه این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

راه اندازی خط تولید ظروف یکبار مصرف شفاف

برای طراحی و ساخت خط تولید ظروف یکبار مصرف شفاف به هزینه های زیادی نیاز نیست و با یک هزینه ی اولیه کم می توان یک واحد تولیدی را راه اندازی کرد و از آن بهره برداری نمود. برخی از دستگاه های مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید ظروف یکبار مصرف شامل دستگاه اکسترودر ورق، دستگاه ترمواتومکانیک، تجهیزات کنترل کیفیت خطوط و ... می باشند. شما می توانید با ارتقا کیفیت و ارائه تنوع کالاهای تولید شده در زمینه ظروف یکبار مصرف، جایگاه ویژه و پرسودی در بازار به خود اختصاص دهید. یک خط تولید موفق نیاز به طراحی های جدید و تولید محصولات متناسب با نیاز روز بازار دارد. در عین حال کیفیت و مرغوبیت مواد اولیه و روش تولید بهینه (اکستروژن یا تزریقی) برای تولید محصولات انحصاری در دسته ظروف یکبار مصرف از جمله ویژگی های اصلی یک برند موفق می باشند.

ظروف یکبار مصرف شفاف در مجموعه آرمانی با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب عرضه شده است همچنین در فروشگاه اینترنتی آرمانی فروش عمده ظروف یکبار مصرف به دلیل احترام به حقوق مصرف کنندگان عزیز با شرایط استثنائی، میسر می باشد لذا شما عزیزان می توانید برای خرید این ظروف به این فروشگاه اینترنتی مراجعه کرده و پس از انتخاب محصولات مورد نیاز، سفارش خود را ثبت کنید.

ظروف یکبار مصرف طب پلاستیک فروش عمده ظروف یکبار مصرف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر