کد خبر: 1025162 A

همانطور که پیش تر گفتیم برای خلق ظاهر جذاب و شیک برای بسته بندی محصولات شیرینگ شده خود می توانید از پایه رنگی همراه با چاپ استفاده کنید ، که باعث افزایش راندمان فروش و تبلیغات محصول تولید شما می شود ، زیرا ظاهری جذاب تاثیر مستقیم در فروش محصول در فروشگاه های مواد غذایی دارد.

همانطور که پیش تر گفتیم برای خلق ظاهر جذاب و شیک برای بسته بندی محصولات شیرینگ شده خود می توانید از پایه رنگی همراه با چاپ استفاده کنید ، که باعث افزایش راندمان فروش و تبلیغات محصول تولید شما می شود ، زیرا ظاهری جذاب تاثیر مستقیم در فروش محصول در فروشگاه های مواد غذایی دارد.

کیفیت چاپ تضمینی : شرکت نایلون شیرینگ با استفاده از چاپ 1 تا 6 رنگ و 1 تا 8 رنگ full hd همراه با بروز ترین ماشین آلات و کادری مجرب تمام نیاز های شما در این باره را برطرف می کند. همراه با کیفیت چاپ و تولید بالا به علت حذف واسطه ها و قیمت گذاری مناسب می توانید نازل ترین قیمت ها را نیز از ما دریافت کنید .

اهمیت کیفیت چاپ در بازده تیلیغاتی

یکی از اصلی ترین دلیل ها برای چاپ روی نایلون حرارتی دیده شدن محصول تولید شده در عموم است که باعث افزایش مشتری می شود ، اما اگر چاپ با کیفیت بالا انجام نشود باعث بی ارزش شدن محصول تولیدی می شود .

درجه بندی کیفیت تولید نایلون حرارتی شیرینگ

کارخانه جات نایلون شیرینگ از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه برای تولید استفاده می کند ، اما بنا به درخواست مشتری برای کاهش هزینه ها می توان از مواد اولیه بازیافتی نیز استفاده کرد ، در زیر می توان درجه بندی کیفیت تولید را مشاهده کنید .

 1. درجه 1 با مواد اولیه نو و با کیفیت
 2. درجه 2 با مواد اولیه ضایعاتی
 3. درجه 3 با مواد اولیه ضایعاتی

درجه بندی کیفیت هیچ تاثیری در شیرینگ پذیری نایلون ندارد و تنها در ظاهر آن تاثیر دارد که باعث کدر تر شدن شیرینگ تولید شده می شود .

نایلون شیرینگ کیسه ای :

همان طور که میدانید نایلون شیرینگ در صنایع بسته بندی کاربرد و مصرف بالایی دارد این نابلون در انواع مختلفی چاپ میشود نایلون شیرینگ کیسه ای بیشتر برای بسته بندی مواد غذایی از جمله ، بسته بندی خشکبار ، گوشت ، حبوبات و … مورد استفاده قرار میگبرد و از کشش و مقاومت بالایی نیز برخوردار است.

تولید پلاستیک شیرینگ در تمام ابعاد

کارخانه جات  نایلون شیرینگ با قیمت گذاری های پایین اما کیفیت تولید بالا و تضمینی می تواند تمام نیاز های شما در رابطه با تولید نایلون بر طرف کند ، از همین رو می توان این نوع از پلاستیک بسته بندی را در تمام ابعاد و ضخامت ها تولید کرد.

قیمت شیرینگ : نایلون شیرینگ بر حسب قیمت مواد اولیه پتروشیمی گذاشته می شود ، از همین رو برای دریافت قیمت دقیق کافیست با مدیریت تماس حاصل فرمایید.

کاربرد  نایلون وکیوم حرارتی

کاربرد نایلون وکیوم حرارتی در صنایع بسیار زیاد است و نمی توان همه آن ها را نام برد ، اما چند نمونه از کار هایی که از این نوع نایلون حرارتی استفاده می کنند عبارتند از :

 • بسته بندی کاشی و سرامیک
 • لاوزم یدکی خودرو
 • نوشابه و آب معدنی
 • باکس های مواد غذایی مانند تن ماهی
 • لوازم خانگی
 • سنگ های نما ساختمان

قصلف

انواع شیرینگ حرارتی

شیرینگ به طور کلی به سه صورت تولید می شود که عبارت است از :

 1. شیرینگ پک ساده و بدون چاپ تنها برای بسته بندی ( برای مشاهده تصاویر و دریافت اطلاعات کامل در رابطه با نمونه بدون چاپ روی کلمه کلیدی لینک شده رنگی در اول جمله کلیک کنید)
 2. شیرینگ چاپی
 3. شیرینگ رنگی و یا شیرینگ رنگی همراه با چاپ

نایلون شیرینگ تونلی

نایلون شیرینگ تونلی

نایلون شیرینگ تونلی در تمامی صنایع بزرگ و کوچک کاربرد دارد ، این نایلون در تمام ابعاد و اندازه تولید میشود ، نایلون شیرینگ تونلی برای بسته بندی موارد غذایی به خصوص آشامیدنی مورد استفاده قرار میگیرد . نایلون تونلی توسط دستگاه انجام میشود ، و انسان دخالتی در بسته بندی آن ندارد .

قفل

ابعاد تولیدی پلاستیک شیرینگ

کارخانه جات شیرینگ هیچ محدودیتی در رابطه با ابعاد تولیدی نایلون شیرینگ ندارد ، از همین رو می توانید در هر ابعادی که می خواهید این نمونه را سفارش دهید ، اگر برای سفارش در ابعاد خود دچار مشکل شده اید کافیست با ما تماس حاصل فرمایید تا به بهترین نحو ممکنه شما را راهنمایی کنیم.

نایلون شیرینگ درجه دو از جمله تولیدان شرکت صنعتی نایلون شیرینگ ، تولید نایلون شیرینگ درجه دو و یک میباشد . این نایلون دارای کیفیت خوبی است ، اما با نایلون درجه یک تفاوت های دارد ، مواد استفاده شده در نایلون درجه یک با کیفیت تر و در نتیجه نایلون را مقاوم تر میکند و ظرفیت کششی آن را تا 50 % افزایش میدهد .

 از نایلون درجه دو میتوانید برای بسته بندی محصولات خود استفاده کنید . از این نوع محصول بیشتر در فروشگاه های بزرگ و کوچک استفاده میشود .

نایلون شیرینگ سه لایه :

این نوع نایلون از سه لایه مواد درجه یک کششی و مقاومتی تولید شده است بیشتر برای بسته بندی محصوملات سنگین و بزرگ در حمل و نقل از آن استفاده میشود مانند بسته بندی و پوشش خودرو ها این نایلون در نتیجه باعث کاهش آسیب و سطح ایمنی بالا برای نگهداری محصول میشود.

قیمت رول نایلون شیرینگ

قیمت رول نایلون شیرینگ

شرکت صنعتی نایلون شیرینگ ، تولید کننده رول نایلون شیرینگ نیز میباشد ، قیمت رول نایلون شیرینگ بستگی به ابعاد ، اندازه ، ضخامت و کیفیت آن دارد ، جهت خرید رول نایلون شیرینگ و اطلاع از قیمت آن میتوانید با ما در ارتباط باشید .

تولید کننده شیرینگ سه لایه در نایلون شیرینگ

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس با ما :
02188347003

02188347004

 

 

 

 

نایلون شیرینگ چاپ روی نایلون حرارتی نایلون شیرینگ تونلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر