کد خبر: 1024277 A

راهنمای خرید ربات هدفمند اینستاگرام

می‌خواهید درباره ربات اینستاگرام بیشتر بدانید؟ پس با ما همراه شوید.

از آنجایی که اینستاگرام به یک بستر مناسب برای کسب و کارها تبدیل شده است، ربات اینستاگرام و کار کردن با آن برای مدیران شبکه‌های اجتماعی دغدغه شده است. سؤالات بی‌شماری در این زمینه پرسیده می‌شود. اینکه ربات اینستاگرام چیست و چه کاربردی دارد؟ تفاوت ربات با خرید لایک، خرید فالوور و یا خرید کامنت چیست؟ اگر ربات اینستاگرام نداشته باشیم چه اتفاقی می‌افتد؟ آیا کسب و کار ما نیز نیاز به ربات دارد یا نه و بسیاری سؤالات دیگر که ممکن است ذهن شما را نیز درگیر کرد باشد.

بر این مبنا، از سویی پرسیدن این سؤالات و از سوی دیگر رشد و پیشرفت دنیای کسب و کارهای آنلاین در دروان شیوع کرونا و تمایل بسیاری از افراد برای فروش اینترنتی از طریق شبکه‌های اجتماعی و همچنین توسعه و گستردگی محبوبیت اینستاگرام در میان کاربران شبکه‌های اجتماعی ما را ترغیب کرد تا مقاله حاضر را به بحث مهم و با اهمیت ربات اینستاگرام اختصاص دهیم  و به این پرسش‌ها پاسخ دهیم و از مزایای ربات هدفمند اینستاگرام سخن بگوییم و در انتها نیز یک مسیر راحت، مطمئن و معتبر برای تهیه آن معرفی نماییم. پس تا انتها ما را همراهی نمایید.

تاثیر شبکه‌های اجتماعی بر فروش محصولات

 شاید هیچکس در سال 2010 فکرش را نمی‌کرد که روزی ایسنتاگرام بیش از 40 میلیون کاربر ایرانی داشته باشد. نفوذ اینترنت در ایران و جهان در سال آتی به بیشترین میزان خود در طول تاریخ اینترنت رسیده است. با پاندمی کرونا در جهان و ایران همه‌ی کسب و کارها به سمت آنلاین شدن پیش رفتند. به نوعی کرونا باعث رونق کسب و کارهای اینترنتی شد. به گونه‌ای که اگر کسب و کاری در بستر اینترنت قرار داشت و زیرساخت‌هایش را از قبل ساخته بود، ضررهای تحمیلی سال اقتصادی بدی که در دوران شیوع کرونا به همه‌ی  مردم در سراسر جهان تحمیل شد، کمتر بود. بر این اساس بود که کسب و کارها به سمت اینترنتی شدن حرکت کردند و هر روزه به تعداد آن‌ها اضافه می‌شود.

 شما نیز با اتصال به دنیای اینترنت و با استفاده از ربات هدفمند اینستاگرام می‌توانید مخاطبان خود را با هدف انتخاب کنید و دسترسی سریع و آسانی به پرسوناهای مختلف کسب و کار خود داشته باشید. معمولا کاربران نوجوان و جوان در صفحات فان و طنز فعالیت‌های خیلی زیادی دارند. اگر کاربر هدف شما نوجوان یا جوانان است می‌توانید شخصیت مورد علاقه ی این کاربران را فالوو کنید و آدرس آن پیج را به ربات بدهید تا همه ی کاربران، طبق زمانبندی خاصی که حتما باید رعایت کنید فالوو شوند. این‌گونه است که با خرید ربات ایسنتاگرام می‌توانید برای پیج کاری و شخصی خود تحولی شگرف را رقم بزنید.

ربات اینستاگرام چیست؟

زمانی که اقدام به راه‌اندازی یک پیج می‌کنید، به دنبال پیج‌های دوستان، همکاران، آشنایان و یا هم صنف‌های خود می‌گردید و آن‌ها را فالوو می‌کنید. پست‌هایشان را لایک می‌کنید. کامنت‌هایی را برای استوری‌ها، پست‌ها و کپشن‌هایشان می‌گذارید. پس از پایان این کارها می‌بینید که چند ساعت زمانتان را بدون اینکه به آن توجه داشته باشید در فضای اینستاگرام گذرانده‌اید. حال پیج کسب و کاری خود را راه انداخته‌اید و می‌دانید برای اینکه بتوانید محصولات و یا خدمات خود را به عرصه ظهور و فروش برسانید نیاز دارید همانند پیج‌های رقبایتان، تعداد فالورر ها و یا لایک‌هایی که دارید بالا ببرید. برای رسیدن به این هدف باید به صورت فعال در فضای اینستاگرام فعالیت کنید. به صورت منظم پست بگذارید و به صورت منظم با دیگران ارتباط داشته باشید. اما آن‌قدر درگیر هستید که زمانی برای انجام این کارها ندارید و از سوی دیگر اگر وقت هم بگذارید زمان بسیار طولانی می‌خواهید تا به تعداد فالوورها و لایک‌هایی که می‌خواهید برسید. این‌جاست که ربات اینستاگرام به کمک شما می آید.

چرا باید از ربات ایسنتاگرام برای کسب و کار خود استفاده کنیم؟

امروزه بیش از 40 میلیون کاربر ایرانی در اینستاگرام حضور دارند. تنوع بالای پیج‌های ایسنتاگرامی از یک طرف و تعداد بالای این پیج‌ها از سمت دیگر، فعالیت کسب و کارها را با چالشی اساسی مواجه کرده است. از سویی دیگر هزینه‌ی تبلیغات در پیج‌ها و فن پیج‌ها نیز بسیار بالاست و به صرفه نیست. در این میان راهی میانبر و کم هزینه و هوشمندانه وجود دارد و آن خرید ربات اینستاگرام است.

با استفاده از ربات ایسنتاگرام می‌توانید شبانه روز روی پیج کاری و شخصی خود فعالیت داشته باشید و برای خود و مجموعه‌ای که در آن فعالیت می‌کنید فروش ایجاد کنید. با استفاده از ربات همه کارهای شما اتومات می‌شود. ربات به جای شما لایک می‌کند، کامنت می‌نویسد، فالو و آنفالو می‌کند و به کاربران جدید خوش آمدگویی می‌کند و مثل یک پشتیبان آنلاین و فعال، فعالیت‌های زمان بر و تکراری شما را به خوبی سرو سامان می‌دهد.

 مزایای استفاده از ربات هدفمند اینستاگرام

استفاده از ربات هدفمند اینستاگرام  فالوو وان مزایایی را برای شما دارد که به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

  • پیدا کردن مخاطبان در میان میلیون‌ها کاربری که روازنه ساعت‌ها و دقیقه‌های بسیاری را در اینستاگرام سپری می‌کنند بسیار سخت است. اما نئو ربات، با هوش مصنوعی خود، مخاطبان شما را می‌یابد و آن‌ها را ردگیری و فالوو می‌کند تا جایی که آن مخاطب را به فالوور فعال شما تبدیل نماید.
  • ربات هدفمند اینستاگرام مخاطبان شما را از میان کاربران اینستاگرام شناسایی می‌کند و شما را به آن‌ها معرفی می‌نماید.
  • فعایلت مداوم پیج و بازخوردها و ارتقاء کیفیت پیج شما برای نئو ربات یا ربات هدفمند ایسنتاگرام فالوو وان در اولویت می‌باشد. چرا که فعالیت مداوم و باکیفیت همراه بازخوردهای درست و به موقع، اعتبار پیج اینستاگرامی شما و در نهایت کسب و کارتان را افزایش می‌دهد.
  • شما به خوبی می‌توانید تعیین کنید که ربات اینستاگرامی تان چه هشتگ‌هایی را فالو کند در واقع ربات بر اساس فاکتورهایی، فالو کردن و دیگر عملیات را انجام می‌دهد. مثلا شما می‌توانید تعیین کنید که فقط تهرانی‌ها را فالوو کند و اگر کاربر تعداد فالوورهایش از یک میزان کمتر بود او را فالوو نکند یا اگر کاربر عکس پروفایل نداشته باشد اوا را نادیده بگیرد. اینگونه شما به افراد فعال وصل می‌شوید.
  • کاربرانی که در منطقه ی جغرافیایی که فعالیت می‌کنید را تارگت می‌کنید و می‌توانید برای ربات اینستاگرام تعریف کنید که اگر به محتوای ویدیویی رسید لایک نکند. چون شما نمی‌توانید محتوای ویدیویی کاربرانی که نمی‌بینید را تائید کنید. همچنین این امکان وجود دارد که اگر اکانتی را فالوو کردید و آن اکانت بعد از سه روز شما رو فالوو نکرد ربات او را آنفالوو کند تا بهینه‌تر بتوانید افزایش فالوور را برای پیج خود رقم بزنید.
  • تعامل کاربران با صفحه شما بیشتر می‌شود. چرا که شما دائما می‌توانید سه پست آخر کاربران خود را لایک کنید. همین توجه کردن به کاربران باعث می‌شود که صفحه شما را مجددا ببینند و می‌توانید خدمات خود را مجددا برایشان بازگو کنید.
  • نهایتاً می‌توان گفت خرید ربات اینستاگرام یکی از بهترین شیوه‌ها برای بالا بردن بازخورد واقعی پیج شما می‌باشد.

با خرید ربات اینستاگرام هدفمندتر می‌شوید

با استفاده از ربات هدفمند ایسنتاگرام می‌توانید برای کمپین‌های خود هدفمندتر و جامع‌تر عمل کنید. فرض کنید که می‌خواهید محصولات خود را برای تهرانی‌ها با آفر بیشتری ارائه کنید و یا هزینه‌ی پستی را رایگان کنید، اما نمی‌خواهید چنین قابلیتی را برای دیگر استان‌ها داشته باشید چونکه ممکن است هزینه‌ی اضافی را به شما تحمیل کند. در این مواقع برای پیدا کردن تهرانی‌ها می‌توانید لوکیشن را روی کاربران تهرانی قرار دهید و هر کاربری که برای ارسال پست شما لوکیشن تهران را زده باشد توسط ربات هدفمند ایسنتاگرام فالوو می‌شود. اینگونه می‌توانید به کاربران تهرانی دسترسی داشته باشید. راه دوم این هست آدرس پیج‌هایی را که می‌دانید تهرانی‌ها در آن‌جا حضور دارند مثل اخبار تهران یا تهرانی‌ها و هر یوزرنیمی که با تهران شروع می‌شود را به ربات می‌دهید. ربات تمامی کاربران آن پیج را برای شما فالوو می‌کند، پست‌هایشان را لایک می‌کند و در نهایت افزایش فالوور پیدا می‌کنید.

چرا خرید ربات ایسنتاگرام را از فالوو وان داشته باشیم ؟

بعد از خواندن این مقاله می‌توانید ربات اینستاگرامی خود را با 40 درصد تخفیف ویژه از فالوور وان (flw1.ir) خرید کنید. تحویل سریع ربات اینستاگرام حداکثر تا 24 ساعت پس از ثبت سفارش،  پشتیبانی 24 ساعته در هر ساعت از شبانه روز و امکان پرسیدن سؤالات از کارشناسان این مجموعه از جمله مزایای خرید از فالوور وان می باشد.  کارشناسان فنی و متخصص فالوور وان در کمترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود.

همچنین شما برای همیشه می‌توانید از ربات هوشمند ایسنتاگرام استفاده کنید. وب‌سایت فالوور وان دارای نشان نماد الکترونیک و تجارت، نشان ملی ثبت رسانه‌های دیجیتال و درگاه پرداخت امن سامان کیش است. در وب‌سایت فالوور وان به راحتی می‌توانید خرید خود را نهایی کنید. ربات اینستاگرام نئو ربات بروزرسانی‌های مداوم و همیشگی را تضمین می‌کند. در هر زمان می‌توانید پیام‌های دایرکت به کاربران خود ارسال کنید و مهم‌تر از هر چیزی به صورت خودکار می‌توانید نظرات توهین‌آمیز را پاک کنید. این ویژگی باعث می‌شود که به کاربران خود اطمینان دهید که قدرت و توجه بسیار زیاد پیج خود را در هر ساعت از شبانه روز مدیریت می‌کنید و به دنبال رشد و پیشرفت هر روزه در کسب و کار خود هستید.

اینستاگرام ربات هدفمند ربات هدفمند اینستاگرام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر