کد خبر: 1022634 A

در تمامی فرهنگ ها گل نماد زیبایی است. همگان سعی می کنند به نحوی از این زیبایی در محل زندگی یا کار خود استفاده کنند. اما در این میان سلایق گوناگونی وجود دارد. گل طبیعی و یا مصنوعی هر کدام طرفدارهایی دارند.

بعضی افراد ترجیح می دهند دغدغه نگهداری و مراقبت گل طبیعی را نداشته باشند و از زیبایی ثابت و ماندگار گل مصنوعی استفاده کنند. ماندگاری بسیار طولانی گل مصنوعی در شرایط آب و هوایی مختلف و عدم نیاز به نور و آب و مراقبت های دیگر می تواند دلیلی بر این انتخاب باشد.

اما بسیاری از مردم با وجود تمام موارد گفته شده گل طبیعی را به مصنوعی ترجیح می دهند. شاید مهمترین دلیل این انتخاب زنده بودن گل و امکان برقراری ارتباط بیشتر با طبیعت است. آنچه از طبیعت بر می آید اصیل و زیبایی آن به فطرت و روح انسان نزدیک تر است. زیبایی های طبیعی همواره دارای اصالت و آنچه ساخت دست بشر است تقلیدی از آن زیبایی طبیعی است.

قطعا تماشای زیبایی موجودی که زنده و سرشار طراوت است بر روح بیننده تاثیر بیشتری دارد. مراقبت و نگهداری از گیاهان تاثیر بسیاری بر آرامش انسان و جلای روح او دارد.

گل، هدیه بسیار مناسبی برای آنهاست که عزیزشان می داریم. با هدیه دادن گل می خواهیم زیبایی و طراوت را به نشانه عشق و دوستی به عزیزانمان هدیه دهیم. خاطره گلی که دوستی به ما هدیه داده است هرگز از یادمان نمی رود در صورتی که سایر هدایا را به زودی از یاد می بریم. با اینکه می دانیم عمر گل کوتاه است اما گره زدن زیبایی گل با خاطره هدیه دادن آن، آنرا به خاطره ای ماندگار تبدیل می کند.

اهدای گل در مناسبت های گوناگون غم و شادی معمول است. یکی از این مناسبت ها تبریک برای شادی و موفقیت است. ارسال سبد گل و تاج گل برای تبریک موفقیت تحصیلی، شغلی و ابراز قدردانی، افتتاحیه نمایشگاه ها، افتتاح رستوران و... نمونه هایی از این مناسبت ها هستند.

یکی دیگر از مناسبت هایی که ارسال گل در آن متعارف است ابراز همدردی در مراسم ترحیم است. در این گونه مراسم نیز برای عرض تسلیت و همدردی ارسال گل معمول است. مانند بسیاری خریدهای دیگر سفارش تاج گل ترحیم می تواند به صورت حضوری و یا به صورت اینترنتی انجام شود.

90

امروزه با مشکلات مراجعه حضوری، بسیاری از خریدها را می توان به صورت آنلاین انجام داد. فروشگاه های اینترنتی با ارایه تخفیف های دوره ای به مشتریان خود و خدمات دیگر، تجربه خرید را بسیار راحت تر کرده اند. با خرید آنلاین نیازی به صرف زمان و هزینه رفت و آمد نمی باشد. با مشاهده نمونه ها روی صفحه کامپیوتر و یا گوشی موبایل و صرف چند دقیقه زمان می توان خرید را انجام داد و از ارسال بموقع آن باخبر شد.

فروشگاه تاج سپید انواع محصولات تاج گل و سبد گل را به صورت آنلاین سفارش و ارسال می نماید. سفارش آنلاین انواع تاج گل تبریک، سبد گل تبریک، تاج گل ترحیم، سبد گل ترحیم به صورت شبانه روزی از طریق اینترنت مقدور است. ارسال انواع گل های طبیعی به صورت تازه با خودروهای مخصوص حمل گل انجام می گردد. این فروشگاه آماده ارایه خدمات به صورت آنلاین و یا به صورت تماس تلفنی به مشتریان می باشد.

سبد گل ترحیم تاج گل تاج گل ترحیم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر