کد خبر: 1021806 A

دستگاه آنالیز پوست ، مناسب برای شناسایی مشکلات و عیب و ایرادهای پوستی ، با قابلیت ارائه راه حل هایی جهت از بین بردن مشکلات پوستی ، انتخابی بسیار عالی ، مناسب برای کاربران خانگی ، کلینیک های تخصصی پوست و همچنین سالن های زیبایی می باشد . با طب اسکین همراه باشید تا بیشتر با عملکرد دستگاه آنالیز پوست آشنا شوید .

عملکرد دستگاه آنالیز پوست به گونه ای است که این دستگاه با استفاده از هوش مصنوعی مشکلات و عیب و ایرادهای پوستی را به خوبی تشخیص می دهد . برخی از دستگاه های آنالیز پوست ، قابلیت گرفتن عکس از نواحی مختلف صورت و بدن و موها را داشته و عکس ها را در قالب ذخیره سازی فایل برای بیمار و پزشک save خواهند کرد ، به همین ترتیب بیمار می تواند مراحل مختلف درمان ، میزان بهبود مشکلات پوستی را به خوبی مشاهده نماید .

11111111111

نوع تشخیص لایه های پوست با د ستگاه آنالیز پوست :

یکی از مهم ترین ویژگی های خرید و قیمت دستگاه آنالیز پوست ، این می باشد که این دستگاه ، قابلیت تشخیص لایه های مختلف پوست و همچنین میزان مشکلات پوستی در این نواحی را به خوبی تشخیص دهد .

اولین لایه پوست  ، لایه ایپدرم پوست است . در این لایه با خرید دستگاه انالیزور پوست ، می توانید  میزان چربی ، کلاژن ، رطوبت ، چین و چروک ها ، فیبر و بافت پوست را به خوبی مشاهده کنید .

دومین لایه پوست ، لایه درمیس می باشد  . با خرید دستگاه آنالیز پوست می توانید میزان رنگدانه های پوستی یا پیگمان های  پوست را مشاهده کنید .

سومین لایه پوست، لایه UV می باشد . از مهم ترین مزایای قیمت و خرید دستگاه آنالیزور پوست مشاهده  میزان منافذ باز پوست و آلودگی های موجود در این منافذ می باشد ، با بهره گیری از دستگاه آنالیز شما می توانید این مشکلات پوستی را به خوبی مشاهده کرده و راه حل هایی مناسبی را توسط متخصص پوست خود دریافت نمایید . با طب اسکین همراه باشید تا بیشتر با عملکرد مزایای قیمت و خرید دستگاه آنالیز پوست آشنا شوید .

2222222222222222

مزایای خرید دستگاه آنالیزور پوست :

 • پیدا کردن میزان مشکلات پوستی از جمله خطوط و میزان دهیتراتگی پوست
 • میزان رطوبت (خشکی یا هیدراتگی پوست)
 • میزان چربی ها در نواحی مختلف
 • میزان چین و چروک ها
 • میزان فیبر
 • میزان منافذ باز
 • میزان ریزش مو
 • ارائه راه حل مناسب برای از بین بردن ریزش موها به پزشک و تکنسین پوست
 • میزان رنگدانه های پوستی
 • میزان باکتریهای نشسته روی سطح پوست و …
 • ذخیره سازی عکس های پوست بیمار با کیفیتی بسیار بالا
 • ارائه راه حل های مناسب جهت دریافت نتایج بهتر با بهره گیری از هوش مصنوعی
 • برخی از دستگاه های آنالیز پوست ، قابلیت پشتیبانی از چند زبان مختلف را دارند مانند انگلیسی ، اسپانیایی ، ایتالیایی و ...
 • قابلیت چاپ اطلاعات بیمار توسط برخی از دستگاه های آنالیزور پوست
 • ارائه راه حل های مناسب توسط نوعی از مدلهای دستگاه آنالیز پوست با بهره گیری از هوش مصنوعی

استفاده از دستگاه آنالیزو پوست برای چه کسانی مناسب است ؟

استفاده از دستگاه آنالیزور پوست ، برای تمامی مختصصین پوست ، skin care ها و حتی کاربران خانگی که می خواهند میزان مشکلات و عیب و ایرادهای پوستی خود را در نواحی پوست صورت و بدن و موها شناسایی کنند مناسب می باشد . در واقع با بهره گیری از دستگاه آنالیز پوست ، متخصصین و تکنیسن ها این قابلیت را دارند که تمامی مشکلات و عیب و ایرادهای پوستی بیمار اعم از میزان چین و چروک ها ، میزان خشکی و دهیتراتگی پوست ، میزان رنگدانه های پوستی و ... را شناسایی کرده و برخی از این دستگاه ها با بهره گیری از هوش مصنوعی ، قادر به ارائه راه حل هایی مناسب و غیر تهاجمی در خصوص بهبود کیفیت و مشکلات و عیب و ایرادهای پوستی می باشند .

هر یک از شما به عنوان یک کاربر خانگی اگر میزان مشکلات و عیب و ایرادهای پوستی خود را بدانید ، حال این مشکلات می خواهد چین و چروک ها باشند ، یا خشکی و بی آبی پوست یا اگر از میزان چربی های اضافه پوست رنج می برید ، می توانید با خرید دستگاه آنالیزور پوست خانگی ، میزان مشکلات پوستی خود را به حداقل برسانید .

3333333333333

خرید دستگاه آنالیزور پوست از طب اسکین :

فروشگاه اینترنتی طب اسکین ، وارد کننده تمامی محصولات و تجهیزات سلامت و زیبایی پوست ، تمامی محصولات و تجهیزات خود را با گارانتی و خدمات پس از فروش ، تضمین اصالت کالا ، قیمتی رقابتی ارائه می دهد .

جهت اطلاع از مشخصات قیمت و خرید دستگاه آنالیز پوست ، لطفا با همکاران ما در واحد فروش از طریق وب سایت tebskin.com ، اینستاگرام tebskin و شماره تماس های زیر در ارتباط باشید .

02128426730

 

 

پوست خدمات پس از فروش درمان سلامت مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر