کد خبر: 1019742 A

با خرید سامانه پیامک از تابان اس‌ام‌اس و نصب افزونه پیامک اپن کارت زمانی که مشتری از سایت شما خرید می‌کند، پیامک به‌صورت خودکار به مشتری ارسال شده و ماژول پیامک اپن کارت فارسی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

به کمک ماژول پیامک اپن کارت می توانید فروشگاه اینترنتی خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و در این صفحه ما به شما کمک خواهیم کرد که فروشگاه اینترنتی اپن کارت را به سامانه پیامک خود متصل کنید؛ هدف از نصب ماژول پیامک اپن کارت و اتصال اپ کارت به سامانه پیامک، ارسال اس ام اس بعد از خرید مشتری از سایت به مدیر سایت و مشتری پیامک ارسال شود تا مانند فرشگاه های اینترنتی معتبر مشتری در هر لحظه از وضعیت سفارش خود آگاهی داشته باشد. همچنین نصب ماژول پیامک اپن کارت باعث می شود که تعداد تماس های شما بابت پیگیری مشتری کاهش پیدا کند.

برای ارسال پیامک از طریق اپن کارت می‌توانید از سامانه پیامک تابان اس‌ام‌اس که با فروشگاه ‌ساز اپن کارت هماهنگ است استفاده کنید.

با خرید سامانه پیامک از تابان اس‌ام‌اس و نصب افزونه پیامک اپن کارت زمانی که مشتری از سایت شما خرید می‌کند، پیامک به‌صورت خودکار به مشتری ارسال شده و ماژول پیامک اپن کارت فارسی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

امکانات ماژول پیامک اپن کارت

  • ارسال پیامک به مشتری هنگام تغییر وضعیت سفارش
  • ارسال پیامک نام کاربری و رمز عبور هنگام ثبت نام در اپن کارت
  • ارسال پیامک به مدیر سایت هنگام ثبت سفارش
  • ارسال پیامک به مدیر سایت هنگام عضویت مشتری در فروشگاه اینترنتی
  • ارسال پیامک به مشتری هنگام تغییر کلمه عبور
  • ارسال پیامک به مشتری هنگام ثبت سفارش
  • ارسال پیامک به مشتری هنگام ورود به حساب کاربری
  • ارسال پیامک به مشتری هنگام خروج از حساب کاربری

آیا تابان اس ‌ام ‌اس برای اتصال به اپن کارت مناسب است؟

سامانه پیامک تابان اس ‌ام ‌اس امکان اتصال به ماژول پیامک اپن کارت را دارد، لازم به ذکر است در کنار افزونه جامع و بروز پیامک که برای اپن کارت ارائه شده است، تابان اس‌ ام ‌اس خط خدماتی را به‌ صورت رایگان بدون نیاز به پرداخت سفته و ثبت شرکت حقوقی در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید به افرادی که پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند پیامک‌های اطلاع رسانی ارسال کنید. پیامک‌های اطلاع‌ رسانی شامل تشکر از خرید مشتری، ارسال نام‌ کاربری و رمز، اطلاع رسانی به مدیر و…. می‌باشد.

کاربران محترم رسانه الینا با کد تخفیف ilna از تابان اس ام اس 20% تخفیف بگیرید. tabansms.com و از یک سامانه پیامک عالی لذت ببرید.

سامانه پیامک افزونه پیامک اپن کارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر