کد خبر: 1019738 A

در این صفحه ما می خواهیم شما را با اهمیت پروژه های آماده افتر افکت در دنیای امروز آشنا کنیم و بگوییم استفاده از پروژه آماده افتر افکت چه لزومی را در بازار تبلیغات ایجاد می کند.

به جرات می توان گفت امروزه صنعت و یا کسب و کاری نیست که به مقوله تبلیغات و اثر گذاری آن توجه نکند و برای داشتن تبلیغی تاثیر گذار هزینه ای را انجام ندهد.

صنعت کسب و کار امروزه برای رشد و بهتر دیده شدن همواره به دنبال بازاری تازه هستند و در این شرایط رقابتی که در بازار حکم فرماست کسی نیست که به دنبال تبلیغات نباشد.

در صنعت تبلیغات نیز می بایست درست عمل کرد تا بهترین نتیجه را گرفت ، به طور مثال بسیار شرکت ها بوده اند که با هزینه گزاف دست به تبلیغاتی زده اند که در پایان بازخورد چندانی را شاهد نبوده اند.

در این میان افرادی نیز با بهره گیری از ظریفت شبکه های اجتماعی برای دیده شدن گام های مثبتی برداشته اند. چرا که به خوبی به این موضوع که امروزه اکثر مردم را می توان در این فضا پیدا نمود. برای دیده شدن در این شبکه های شلوغ و پر تعداد می بایست تبلیغی جذابی را نیز ارائه نمود. ما در این نوشته می خواهیم به اهمیت تبلیغات گرافیکی اشاره کنیم.

همانطور که در بالا اشاره کردیم برای دیده شدن در شبکه های اجتماعی می بایست ویدئوی با کیفیتی ارائه کرد. کاربران نیز بر اساس جذابیت های موجود به مشاهده محتوا های بیشمار می پردازند، حال اینکه کاربران برای مشاهده تبلیغات همیشه به طور طبیعی مقاومتی از خود نشان می دهند را نیز باید در نظر گرفت. بنابراین برای ساخت یک تیزر تبلیغاتی می بایست بسیار زیرکانه و جذاب تر از سایر محتوا های ویدئویی عمل نمود تا بتوان جذب بیننده و در آخر تبدیل به مشتری نمود.

برای برخورداری از کیفیت مناسب و تاثیر گذار در زمینه تولید و ساخت جلوه های ویژه نیاز به دانش استفاده از نرم افزار و ابزار های مختلف گرافیکیست. باید در ابتدا بسته به نیاز خود بهترین انتخاب را داشته باشیم.  یعنی آگاه باشیم که قدمی که برای رسیدن به نیاز خود برمی داریم مسیر درستی است.

در اینجا میخواهیم به این موضوع بپردازیم که چگونه می توان به یک ویدئوی تبلیغاتی جذاب دست پیدا کرد. آیا می توان با هزینه کم برای کسب و کار و یا شرکت خود تبلیغات ویدئویی دست پیدا کنیم.

شاید در ابتدا برای این نیاز خود احساس کنید پروسه پیچیده و پر هزینه ای را پیش روی خود خواهید داشت. اما ما میخواهیم یک روش عالی و کم هزینه را به شما معرفی کنیم.

این روش نیز استفاده از فایل های یا به عبارتی پروژه های آماده است. شما می توانید از قالب های آماده ای که طراحان برای کاربران تهیه دیده اند را مشاهده و به راحتی از آن قالب ها برای تیزر تبلیغاتی خود استفاده کنید.

این قالب ها که به پروژه آماده افتر افکت شهرت دارند در زمینه های مختلف مانند اسلایدشو ، معرفی لوگو و در موارد حرفه ای تر بصورت موشن گرافیک برای ساخت یک تیزر تبلیغاتی در دسترس کاربران قرار گرفته اند.

برای مثال بسیاری از کاربران برای انتشار فایل های صوتی خود اقدام به نمایش بصورت اکولایزر می کنند. یعنی تنها با یک فایل صوتی از اثر خود و استفاده از پروژه آماده اکولایزر در افتر افکت به آهنگ ساخته شده ی خود جلوه ی بصری جذابی می بخشند تا بتوانند به خوبی آن قطعه صوتی را جذاب تر ارائه دهند.

طراحی این قالب ها نیز به صورتی است که کاربران به راحتی و با داشتن اطلاعات بسیار کم می توانند خود نیز به ویرایش آن بپردازند. اغلب نیز به همراه پروژه یک فایل آموزشی نیز برای درک بهتر وجود دارند که می توان از آن استفاده نمود.

برای مشاهده این قبیل پروژه ها که تنوع بسیار زیادی را در آنها مشاهده خواهید کرد را می توانید به وب سایت بیگ موشن به آدرس اینترنتی www.bigmotion.ir مراجعه کنید.

در وب سایت بیگ موشن پروژه های آماده افتر افکت در دسته بندی های مختلف برایتان قرار داده ، که می توانید برای هر محصول فایل پیش نمایش آن را مشاهده کنید و در صورت پسندیدن اقدام به دانلود فایل کنید و اولین گام را برای رسیدن به تیزر تبلیغاتی خود بردارید.

حتی می توانید ویرایش پروژه تبلیغاتی خود را نیز پس از انتخاب فایل به گروه بیگ موشن بسپارید. ما در مدت زمان کوتاهی شما را به ویدئوی تبلیغاتی شما خواهیم رساند.

 

اکولایزر موزیک بیگ موشن

 

همانطور که می بینید هر چه جلوتر می رویم فضای اینترنتی و شبکه های اجتماعی وقت بیشتری از ما را به خود اختصاص می دهد. به نوعی می توان گفت که احتیاج ما به دنیای اینترنت و رسانه های پر تعداد به حدی زیاد شده که امروزه بسیاری از فعالیت هایی که نیازمند به خروج از منزل بوده را می توانیم در شبکه اینترنت رفع و رسیدگی کنیم. به همین دلیل باید بپذریم که در آینده نیز این وابستگی بیشتر خواهد شد و بهتر است هر چه زودتر ما نیز وارد این عرصه شویم و از این فضا به نحو مطلوبی استفاده کنیم. بهتر است از این ظرفیت برای شناساندن کسب و کار و فعالیت های اقتصادی خود به مخاطبین خود زودتر اقدام کنیم تا شاهد بهتر شدن درآمد های ناشی از این محیط باشیم.

باید بدانیم که امروزه اکثر مردم برای خواندن کمتر وقت صرف می کنند و برای مشاهده ویدئو و یا صوت بیشتر تمایل نشان می دهند. به همین علت داشتن یک تیزر تبلیغاتی با کیفیت بهتر از چندین سطر مطلب پر محتواست.

 

ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای نمایش و تبلیغ محصولات یا خدمات خود اقدام به ساخت یک ویدئوی تبلیغاتی جذاب کنید ، بهترین روش استفاده از یک پروژه آماده افترافکت مناسب کسب و کار شماست. چون هم هزینه ی کمتری برای دستیابی به ویدئو صرف خواهید کرد و هم نیازی به تخصص داشتن در زمینه طراحی گرافیکی نخواهید داشت.

پروژه آماده افتر افکت پروژه آماده اکولایزر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر