کد خبر: 1019191 A

بسیاری از گاوصندوق هایی که در بازار می بینید متاسفانه برخلاف ظاهر امن و زمختی که دارند در زمان کوتاهی باز می شوند و امنیت کافی برای نگهداری دارایی ها و اقلام مهم را ندارند و همین موضوع ریسک خرید گاوصندوق به عنوان یک محصول امنیتی را بالاتر می برد. به همین دلیل انتخاب یک فروشگاه معتبر گاوصندوق می تواند در تصمیم گیری و خرید گاوصندوق مناسب با دغدغه ها و نیاز شما کمک زیادی کند.

خرید گاوصندوق در این روز ها با وجود برند های مختلف ایرانی و خارجی، افزایش قیمت گاوصندوق ها و تبلیغات برند های مختلف در بازار سخت تر شده. به طور کلی خرید گاوصندوق فرآیندی زمانبر و نیازمند تحقیق و بررسی است اما از آنجایی که صنعت گاوصندوق صنعت متدوال و مرسومی نیست اطلاعات عمومی افراد نیز در خصوص تکنولوژی های جدید و یا استاندارد های ایمنی مربوط به گاوصندوق بسیار محدود است. همگام بودن گاوصندوق با تکنولوژی های بروز بسیار مهم است چراکه دیر یا زود دست گاوصندوق های قدیمی برای سارقان رو می شود و به راحتی توسط سارقان مورد دستبرد قرار می گیرد. بسیاری از گاوصندوق هایی که در بازار می بینید متاسفانه برخلاف ظاهر امن و زمختی که دارند در زمان کوتاهی باز می شوند و امنیت کافی برای نگهداری دارایی ها و اقلام مهم را ندارند و همین موضوع ریسک خرید گاوصندوق به عنوان یک محصول امنیتی را بالاتر می برد. به همین دلیل انتخاب یک فروشگاه معتبر گاوصندوق می تواند در تصمیم گیری و خرید گاوصندوق مناسب با دغدغه ها و نیاز شما کمک زیادی کند.

سسسسسسسسس

مسترسیف، مرجع تخصصی گاوصندوق  در ایران

مسترسیف، مرجع تخصصی و فروشگاه آنلاین گاوصندوق است که علاوه بر پوشش بخش های آنلاین دارای شعبات فیزیکی در سطح شهر نیز هست.  در ادامه به ویژگی های مهمی که این مجموعه را تبدیل به یک فروشگاه معتبر در زمینه محصولات امنیتی کرده اشاره می کنیم.

یکپارچگی قیمت گاوصندوق ها در سراسر ایران : یکی از مشخصه های مهم مسترسیف به عنوان مرجع محصولات امنیتی مانند گاوصندوق شفافیت اطلاع رسانی در قیمت ها است. قیمت گاوصندوق اگر مطابق استاندارد های بین المللی باشد اغلب در محدوده بالایی قرار می گیرد و خرید پرهزینه ای است. به همین دلیل شفافیت و یکپارچگی قیمت گاوصندوق ها به نوعی که در سراسر ایران و تمام شعب یکسان باشد اهمیت بسیاری دارد. عوامل زیادی از جمله ابعاد، نوع سیستم رمزنگاری، استاندارد های گاوصندوق، جنس و ضخامت فولاد گاوصندوق همگی روی قیمت گاوصندوق موثر هستند.

امنیت تایید شده محصولات توسط استاندارد های معتبر : دومین ویژگی مهم و یکسان در کل محصولات این مجموعه امنیت بالا و تایید شده آنها است. تمامی محصولات این مجموعه توسط استاندارد های معتبر بین المللی مانند آمریکا، اروپا و ژاپن تایید شده اند. یکساعت نسوز بودن در دمای بالای 924 درجه جزء مشخصه های ثابت تمام محصولات نسوز این مرکز است که در آنها به صورت یک لیبل نسوز در قسمت داخلی درب محصول درج شده است. در برخی از گاوصندوق نسوز که برای محیط های پرخطر پیشنهاد می شوند محصولات تا 3 ساعت در دمای بالای 1000 درجه نیز نسوز هستند. ماده نسوز بین دوجداره در این محصولات برخلاف اغلب محصولاتی که در بازار می بینید از بتن و گچ نیست. بلکه برای نسوز شدن آنها از آلیاژ هایی استفاده شده است که فرمولاسیون آنها به عنوان یک عایق حرارتی نسوز جزء اسناد محرمانه شرکت هاست و یک گاوصندوق نسوز را تا دمای کوره مقاوم می کند. گچ و بتن به عنوان ماده نسوز بین دوجداره ، در دمای 500 تا 600 درجه مقاومت‌شان را از دست می دهند محصول تغییر شکل می دهند.

‌تنوع بالای محصولات و پوشش برند های معتبر: یکی از ویژگی های مهم در مسترسیف تنوع بالای محصولات و امکان جستجو و مقایسه آسان بین آنهاست.

در گاوصندوق های خانگی با تنوع زیادی از محصولات مختلف ایرانی و خارجی با ویژگی ها و آپشن های مختلف به راحتی امکان مقایسه و تصمیم گیری بین محصولات را خواهید داشت. در گاوصندوق خانگی علاوه بر ویژگی های ایمنی، طراحی ظاهری محصول به گونه ای که بیشترین همخوانی با محیط را داشته باشد نیز مهم است. در مسترسیف سعی شده تا بر اساس بودجه، نیاز و سلایق مختلف گاوصندوق های خانگی متنوعی قرار داده شود. در انتهای هر بخش از جمله بخش گاوصندوق های خانگی نکات مهم و کاربردی که می تواند در انتخاب محصول کمک کننده باشد قرار داده شده است تا بهتر بتوانید در میان محصولات تصمیم بگیرید . علاوه بر این فیلترهای قرار داده شده به شما کمک می کند تا بین تنوع گاوصندوق های خانگی بتوانید دقیقا بر اساس کاربردو نیازتان محصولات را فلیتر و مقایسه کنید.

شششششششششششش

مشاوران ماهر و متخصص در صنعت گاوصندوق :  اطلاعات بروز و آپدیت در این صنعت در کنار اصل صداقت در ارایه مشاوره انتخاب و خرید گاوصندوق خط مشی این سازمان است که درصد رضایت مشتریان در تصمیم گیری و انتخاب محصول را افزایش داده است. از ابتدای سال 98 علاوه بر مشاوره های تلفنی و حضوری امکان مشاوره و پرسیدن هرگونه سوال و درخواست راهنمایی از طریق پیام رسان واتساپ نیز برای مشتریان فراهم کرده است تا در هر بازه ای از شبانه روز بتوانید برای کارشناسان آنها پیام ارسال کنید و سوالاتتان را بپرسید.

گارانتی و خدمات پس از فروش 24 ساعته : پشتیبانی و خدمات پس از فروش در گاوصندوق های امنیتی خصوصا در محصولات وارداتی با وجود اعمال تحریم ها در این سال ها اهمیت بسیاری دارد. در مسترسیف علاوه بر ارایه ضمانت اصالت کالا و 2 سال گارانتی، بخش پشتیبانی و خدمات پس از فروش به صورت 24 ساعته به مشتریان خدمات رسانی می کنند. در هر بازه ای شبانه روز که دچار مشکل شوید می توانید با کارشناسان آنها در بخش خدمات تماس و از آنها کمک بگیرید. بخش خدمات و پشتیبانی در مسترسیف زیر نظر کمپانی های کره ای ایگل و لوسل دوره دیده اند و اطلاعات فنی آنها مدام به‌روز می شود.

در انتخاب و تصمیم گیری در خرید گاوصندوق قبل از هر چیز باید به شناخت و درک درستی از نیاز ها و توقعاتی که از خرید گاوصندوق دارید برسید. اینکه چه اقلامی قرار است داخل گاوصندوق قرار بگیرد، از چه جنسی هستند، چقدر به آنها نیاز دارید و حتی محل قرار گرفتن گاوصندوق نیز در انتخاب محصول مناسب مهم است. در مسترسیف در کنار مشاوره های دقیق و تخصصی کارشناسان، دسته بندی محصولات به نوعی صورت گرفته که شما به راحتی می توانید محصولات را بر اساس بودجه خرید، کاربرد و حتی سایز محصولات فیلتر کنید تا دقیقا محصولاتی متناسب با نیاز و دغدغه های شما نمایش داده شود تا انتخاب را برای شما آسان تر کند.    

تبلیغات خدمات پس از فروش خدمات رسانی صنعت تحریم ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر