کد خبر: 1019041 A

برند سازی فرآیند ایجاد ادراکات منحصر به فرد و بادوام از نگاه مصرف کنندگان است. برند یک هویت تجاری دائمی و منحصر به فرد است که با ترکیبی از شخصیت ، اصالت ، تحسین و بسیاری چیزها عجین شده است.

برندسازی فرآیند ایجاد ادراکات منحصر به فرد و بادوام از نگاه مصرف کنندگان است. برند یک هویت تجاری دائمی و منحصر به فرد است که با ترکیبی از شخصیت، اصالت ، تحسین و بسیاری چیزها عجین شده است.

 تبلیغات رسانه جمعی  تأثیر زیادی در معرفی یک محصول یا خدمت دارد که در این راستا برندسازی با تلویزیون شهری از اهمیت فوق العادی برخوردار است.

تلویزیون شهری چیست

در تبلیغات از بسیاری از ابزارهای رسانه های جمعی برای برندسازی محصولات و خدمات شرکت ها استفاده می شود.

جلب توجه به حواس سمعی و بصری - ادراکی انسان از طریق ابزارهایی که در محدوده  فضای باز هستند نقش پررنگی دارد.

تلویزیون شهری نوعی تابلوی تبلیغاتی است که جلوی شرکت ها ، در خیابانی که پر تردد هستند یا در نقاط مناسب از مرزهای منطقه ای که مستعد توجه بیشترین بیننده است قرار می گیرند.

نمایشگر شهری که یکی از پرکاربردترین ابزارهای تبلیغاتی شرکت ها است ، به دو روش مورد استفاده قرار می گیرد.

داخل سالن و بیرون از سالن.

اهمیت تبلیغات محیطی

وجود تبلیغات در فضای باز در جهان بر اساس اولین تمدن هایی است که در زمان های بسیار قدیمی شناخته شده اند.

 نقاشی های غاری در مصر و بین النهرین برای جلب هرچه بیشتر مردم ، با تزئینات و تصاویر در بازار و سنگ مزارها ، نوشته شده است.

این امر نشان داد که همیشه مناسب ترین مکان برای تبلیغات در فضای باز مکان هایی است که افراد در آن تمرکز دارند مانند بازار ، زیارت گاه ها، محل های خرید، آموزشگاه ها و ....

اولین تبلیغ بیلبورد در ایران چندین سال پس از آمریکا امکان صدا دادن به مخاطبان گسترده را داد.

 بیلبوردهای تبلیغاتی که برای اولین بار در تهران مورد استفاده قرار گرفتند ، به صورت تابلویی ساخته شده از الیاف یا آلومینیوم روی پایه های آهنی بودند و با تغییر رنگ متناوب ، حس کنجکاوی مصرف کنندگان را برانگیخته و تفاوتی را در بافت شهر ایجاد می کردند. به همین دلایل ، به سرعت در شهرهای دیگر گسترش یافت.

تبلیغات در فضای باز به ویژه تلویزیون شهری یکی از محبوب ترین رسانه های تبلیغاتی در سال های اخیر در جهان و ایران است که ویژگی خود را به عنوان یک رسانه تبلیغاتی حفظ می کند که بدون شک تخیل و خلاقیت توده مردم را مجبور به رسیدن به پتانسیل و سرعت خود می کند تا با تکنولوژی همگام شوند.

برند سازی از طریق تلویزیون شهری به سرعت در حال توسعه است به طوری که هر روز امکانات جدید و مدل های بروز ارائه می گردد که بتواند خود را با زمان وفق دهد.

e4ty

انواع تلویزیون شهری

همانطور که گفته شد تلویزیون شهری به دو نوع داخل سالن و بیرون از سالن تقسیم می شود.

نوع داخل سالن محدود به فضاهای سربسته مانند سالن ها، مجتمع ها، پاساژها ،.... و کلا هر مکانی که فضای سرپوشیده دارد استفاده می شود.

اما نوع بیرون از سالن در فضاهای باز کاربرد دارد، این مدل محدودیتی برای استفاده در هیچ کجای شهر نداشته و آن را خطری از بابت نور خورشید، بارش باران و تغییرات آب و هوایی تهدید نمی کند.

تبلیغات در فضای باز سومین ابزار تبلیغاتی است که تبلیغ کنندگان پس از رسانه های تصویری و چاپی بیشترین تبلیغات را توسط آن دارند.

 امروزه تبلیغات تلویزیونی و حمایت از تبلیغات رادیو ، روزنامه و مجله برای تبلیغ کنندگان کافی نیست. زیرا با پیشرفت تکنولوژی ، فضای اجتماعی و زندگی تجاری نیز به دلیل ساختار خانواده و زندگی تغییر کرده است.

 اکنون ما با افرادی روبرو هستیم که وقت کمتری در خانه می گذرانند ، آنها هر روز برای کار ، مدرسه و غیره بیرون می روند. این دلیل افزایش علاقه به تبلیغات بیرونی است.

از آنجا که تبلیغ کنندگان می خواهند از انواع رسانه های تبلیغاتی که بتوانند با مشتری ارتباط برقرار کرده و ماندگاری تبلیغات فضای شهری را تحقق بخشند.

این امر با هزینه های کم می تواند مخاطبان بسیار زیادی را به خود جلب کند و با نمایش مکرر محصول یا خدمات تبلیغ شده ، ماندگاری آن و در نتیجه برندسازی با تلویزیون شهری را منجر شود.

ergt

قیمت تلویزیون شهری

قیمت تلویزیون شهری بر اساس نوع، تعداد پیکسل و اندازه آن تعیین می شود.

به طور کلی می توان گفت نسبت به هزینه ای که یک شرکت تبلیغاتی یا کارخانه تولیدی برای خرید تلویزیون شهری اختصاص داده است، می توان تلویزیون شهری مناسب با آن هزینه نصب نمود.

در خصوص اطلاعات بیشتر در مورد قیمت تلویزیون شهری ، نحوه خرید و کلیه سوالاتی که ممکن است در ذهن شما به عنوان خریدار واقعی وجود داشته باشد پیشنهاد می گردد به صورت مستقیم با مدیریت فروش مجموعه تماس حاصل فرمایید 09126000676 تا بتوانید از آخرین تغییرات در قیمت ها مطلع گردید.

تلویزیون فول کالر

تلویزیون شهری فول کالر یکی از پر فروش ترین نمایشگرهای تبلیغاتی است که در راستای برند سازی با تلویزیون شهری استفاده می شود.

تنوع در مدل های تلویزیون فول کالر بیشتر از سایر مدل هاست که این امر استقبال به خرید و استفاده از آن را بیشتر می کند.

استفاده از تلویزیون فول کالر هیچ محدودیتی ندارد و در اقصی نقاط کشور و حتی جهان استفاده می شود.

بهره گیری از تلویزیون شهری فول کالر به دلیل تراکم رنگ بیش از 18 میلیون بیشترین جذابیت را داشته و بازخورد زیادی را به خود اختصاص می دهد.

همچنین تلویزیون شهری فول کالر نیز امکان نصب در چهار راه ها، بزرگ راه ها، میادین پرتدد، موسسات و ادارات دولتی، ورزشگاه ها و استادیوم ها را دارد و به دلیل ویژگی بالایی که در پخش با کیفیت رسانه دارد بیشترین توجه بیننده را به خود اختصاص می دهد.

مزیت استفاده از تلویزیون فول کالر

  • این مدل از تلویزیون شهری بیشترین فراگیری را برای تبلیغات در سطح شهر دارد.
  • امکان تغییر رسانه در حال نمایش را در کوتاهترین زمان ممکن دارا می باشد.
  • استفاده از تلویزیون فول کالر بسیار راحت و نصب آن در کوتاهترین زمان صورت می گیرد.
  • کمترین هزینه راه اندازی را نسبت به مدل های دیگر دارد.
  • کمترین مصرف انرژی برقی را به خود اختصاص داده است.
  • شفافیت وضوح تصویر در این مدل بیشتر است.
  • مقاوم در برابر بارش باران، نور خورشید و تغییرات جوی هوا می باشد.

امنیت سازه های تلویزیون شهری

یکی از مسائلی که در خصوص نصب سازه ابزارهای تبلیغاتی مانند تلویزیون شهری اهمیت دارد، امنیت آن می باشد.

امنیت سازه های تلویزیون شهری به دو دلیل حائز اهمیت است:

  1. حفظ امنیت شهروندان
  2. حفظ سلامت تلویزیون شهری نصب شده

دو موضوع گفته شده هر کدام به نوبه خود نیاز به توجه زیادی از سوی ارائه دهندگان این گونه از خدمات دارد.

در این راستا مجموعه پارسه توانسته است از طریق تضمین امنیت سازه های تلویزیون شهری اطمینان از خرید را به مشتری بدهد.

تابلو روان

صفحات تابلو روان با استاندارد led قالبیت پخش در فضاهای روشن زیر آفتاب را دارند.

محافظت دقیق زیر عوامل محیطی امکان ویژه ای را برای استفاده در مکان های رو باز ایجاد می کند.

استفاده از تابلو روان نوشتاری و تصویری در کشور ما طی سالهای اخیر به سرعت افزایش یافته است و به عنوان یک عنصر مکمل به جای علائم کلاسیک استفاده شده است.

یکی از مهمترین دلایل محبوبیت زیاد برد صفحه های متن دار این است که چراغ هایی که در بیلبوردهای کلاسیک نیستند حرکت می کنند و باعث می شوند کلمات زیادی به صورت متن روان در یک صفحه نمایش داده شوند.

وجود تابلوهایی بدون روشنایی باعث می شود که خیابان ها معمولی شده و کیفیت جلب توجه خود را از دست بدهند ، در حالی که تابلوهای نوشتاری پیمایشی ، علائم را تکمیل می کنند و آنها را از سایر تابلوهای تبلیغاتی جدا می کنند.

به طور خلاصه ویژگی متمایز تابلو روان به شرح زیر ارائه می گردد.

- میزان جریان را می توان تنظیم کرد

- پشتیبانی از زبان فارسی و کلیه زبان های خارجی

- پشتیبانی از حروف بزرگ و کوچک

- وارد کردن یک پیام زمانبندی شده

- استفاده افقی یا عمودی

- نمایش زمان، دما و تاریخ

- نمایش آرم هایی متنوع

 - امکان برنامه نویسی با کامپیوتر

- مصرف کم انرژی

- عملکرد بالا در طول روز

خرید تابلو روان

تراشه های روشنایی LED که در یک صفحه قرار می گیرند بیان کلی منطق سیستم پنل LED هستند.

بعد از این کار با یک شبکه پوشانده می شوند تا از نظر دکوراسیون جلوه بهتری داشته و از آسیب دیدن مکانیزم جلوگیری شود.

ناحیه استفاده از پانل LED را می توان تقریباً برای هر مکانی که در فضای داخلی و خارجی که به ذهن خطور می کند ، مثال زد.

 البته ذکر مزیت بصری و همچنین سود اقتصادی  حاصل از تبلیغات آن که موجب برندسازی محصول می شود غیر قابل انکار است.

 وجود تابلو روان در یک محیط فروشگاهی باعث معرفی محصول می شود و تبلیغات آسانی را به نفع فروشنده فراهم می کند.

همچنین تابلو روان تصویری و متنی به دلیل نوع رنگ بندی که دارد توجه بصری زیادی را حتی در فضاهای شلوغ شهری ایجاد می کند و به عنوان ابزاری با دسترسی آسان برای تبلیغات با بیشترین بازخورد به حساب می آید.

خرید تابلو روان متناسب با نیاز و اندازه دلخواه شما با توجه به محل نصب مورد نظر امکان پذیر است.

تعیین سطح نیاز شما متناسب با بودجه ای که به این امر اختصاص داده اید می تواند ما را در پیشنهادی بهتر به شما یاری کند.

تأثیر برندسازی در افزایش فروش

وقت ، پول و تلاش صرف شده برای برندسازی وقتی هوشمندانه اعمال شود که به تبلیغ کننده چندین برابر برمی گردد.

حفظ کردن: به خاطر سپردن یک شرکت تولیدی یا خدماتی که از طریق بصری در ذهن انسان ثبت شود امکان فراموش شدن ندارد.

وفاداری: وقتی افراد تجربه مثبتی با برند دارند ، تمایل دارند که به جای رقابت با مارک ها ، آن کالا یا خدمات را دوباره بخرند.

آگاهی: روانشناسان نشان داده اند که شهرت منجر به پسندیدن می شود ، و این باعث می شود حتی غیر مشتری ها مارکی را که می شناسند پیشنهاد دهند.

 تصویر اختصاصی ، قیمت برجسته، برند سازی هر آنچه را که از حوزه محصول می فروشید یک برند را خوب معرفی می کند تا مشتریان که مایل به پرداخت هزینه برای خرید محصول یا خدمت باشند.

در دنیای کنونی که رقابت در همه حوزه ها زیاد می باشد چیزی که یک مارک را متمایز می کند نحوه تبلیغات و برند سازی آن است که می تواند منجر به صعود یا سقوط آن شود.

اهمیت برندسازی به حدی است که فعالان اقتصادی آن را مهمتر و در اولیت تر از فرآیند تولید می دانند، بر این اساس تولید عملی است که بعد از تبلیغ امکان انجام شدن دارد اما معرفی یک محصول بعد از پروسه تولید هزینه بر بوده و ممکن است متحمل خسارت بر واحد تولیدی گردد.

شرکت های تبلیغاتی متناسب با محصول یا خدمت روش های تبلیغاتی را پیش روی مشتری قرار می دهند که بسته به نوع آن در کوتاه مدت و بلند مدت جوابگو خواهد بود.

تلویزیون شهری به عنوان روشی برای برندسازی محسوب می شود که برای محصولاتی که امکان دیده شدن در کوتاهترین زمان ممکن را دارند، گزینه مناسبی است.

در این خصوص می توان گفت تلویزیون شهری بازخورد خوبی را در مقابل هزینه های جانبی ارائه می دهد.

معرفی شرکت پارسه

شرکت پارسه با فعالیت خود طی دو دهه اخیر توسط مجرب ترین نیروهای فعال در زمینه طراحی ماژول، تولید تابلو روان و تلویزیون شهری توانسته است سهم عظیمی از بازار این حوزه را به خود اختصاص دهد.

فعالیت بدون محدودیت این مجموعه در سطح کشور و خارج از کشور، به عنوان گامی مهم در زمینه تبلیغات محیطی به حساب می آید که می تواند تأثیر مثبتی در برند سازی محصولات تولید کنندگان و خدمات مشاغل داشته باشد.

ارائه محصولات جدید منطبق بر آخرین دست آوردهای روز دنیا در کنار کیفیت بالای محصولات این مجموعه توانسته است نقش مهمی در شناخت مثبت از این مرکز در ذهن مشتریان این مجموعه ایجاد کند.

همچنین قیمت های مناسب نسبت به تخصصی بودن خدماتی که ارائه می شود به عنوان مسئله ای غیر قابل انکار در بازار است که شرکت پارسه توانسته است در این مورد نیز به جایگاه ویژه ای دست یابد.

برای خرید و مشاوره با مدیریت فروش مجموعه در ارتباط باشید.

تلفن تماس: 09126000676

 

 

 

 

تلویزیون شهری تلویزیون فول کالر تولید تابلو روان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر