کد خبر: 1018619 A

Ott بزرگترین عرضه کننده بیسیم و واکی تاکی مجاز طنین Tanin در ایران دارای پروانه ورود ، خرید و فروش بیسیم ، واکی تاکی و تجهیزات رادیویی و مخابراتی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است. Ott ارائه دهنده خدمات پس از فروش ، تعمیرات و کلیه لوازم جانبی بیسیم و انواع مختلف هندزفری بادیگاردی بیسیم و واکی تاکی مجاز طنین Tanin در ایران است.

Ott بزرگترین عرضه کننده بیسیم و واکی تاکی مجاز طنین Tanin در ایران دارای پروانه ورود ، خرید و فروش بیسیم ، واکی تاکی و تجهیزات رادیویی و مخابراتی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است. Ott ارائه دهنده خدمات پس از فروش ، تعمیرات و کلیه لوازم جانبی بیسیم و انواع مختلف هندزفری بادیگاردی بیسیم و واکی تاکی مجاز طنین Tanin در ایران است.

بیسیم واکی تاکی مجاز باید دارای مجوز تایید نمونه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی باشد در غیر اینصورت غیر مجاز میباشد. سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تنها مرجع صادر کننده مجوز بیسیم در ایران است و دقت شود تنها دارندگان پروانه از سازمان تنظیم مقررات و ارتبطات رادیویی مجاز به خرید و فروش بیسیم و تجهیزات رادیویی میباشند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و معرفی و مقایسه بیسیم و واکی تاکی مجاز طنین Tanin به فروشگاه اینترنتی بیسیم در وب سایت www.ott-co.com مراجعه و یا جهت ارتباط با کارشناسان فنی شرکت با دفتر مرکزی Ott تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس : 66384022-021

www.ott-co.com

معرفی انواع بیسیم واکی تاکی مجاز طنین Tanin در ایران :

Ott بزرگترین عرضه کننده انواع بیسیم واکی تاکی مجاز طنین Tanin دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بوده که تهیه و استفاده از واکی تاکی مجاز طنین Tanin برای عموم آزاد است و بنا به آپشن ها و مشخصات فنی و فیزیکی مختلف برای کاربردهای مختلف ، دارای مدلهای متنوع از قبیل بیسیم واکی تاکی مجاز طنین مدلهای Tanin GP-23 , Tanin GP-89 و ... است.

بیسیم واکی تاکی مجاز طنین Tanin GP-23 :

بیسیم واکی تاکی مجاز طنین Tanin GP-23 دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بهمراه کارت حمل و کارت گارانتی میباشد. از دیگر امکانات بیسیم واکی تاکی دارای ۳۵ کانال و باطری لیتیومی با ظرفیت ۱۷۰۰ میلی آمپر با قابلیت شارژ توسط کابل Port USB و پایه شارژر رومیزی و دارا بودن صفحه نمایش LED بصورت Seven Segment است. دارای استاندارد IP55 مقاومت در برابر ضربه ، گردوغبار و رطوبت و مجهز به سیستم کد ضد شنود برای خصوصی نمودن مکالمات و جلوگیری از شنود و سیستم اسکن کانال و وزن دستگاه بهمراه باطری آن ۱۳۳ گرم میباشد.

rfv

بیسیم واکی تاکی مجاز طنین Tanin GP-89 :

بیسیم واکی تاکی مجاز طنین Tanin GP-89 دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بهمراه کارت حمل و کارت گارانتی میباشد. از دیگر امکانات بیسیم واکی تاکی باطری لیتیومی دارای ۱۶ کانال و با ظرفیت ۱۷۰۰ میلی آمپر با قابلیت شارژ توسط پایه شارژر رومیزی است. دستگاه بیسیم واکی تاکی مدل GP-89 مجهز به چراغ قوه و سیستم آلارم و یا هشدار میباشد و دارای استاندارد IP55 مقاومت در برابر ضربه ، گردوغبار و رطوبت و وزن دستگاه بهمراه باطری آن ۱۸۲ گرم میباشد.

drvgfb

فروشگاه اینترنتی بیسیم واکی تاکی مجاز طنین Tanin :

Ott عرضه کننده انواع بیسیم و واکی تاکی مجاز طنین Tanin خواهشمند است برای مقایسه مشخصات فنی و فیزیکی ، قیمت بیسیم مجاز و خرید اینترنتی بیسیم واکی تاکی مجاز از فروشگاه اینترنتی Ott بازدید نمایید. شایان ذکر است فروشگاه اینترنتی Ott برای یک خرید امن دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره و درگاه پرداخت بانک ملت میباشد.

کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی بدون داشتن مجوز میتوانند در کلیه اماکن عمومی از واکی تاکی مجاز طنین Tanin که دارای مجوز تایید نمونه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی میباشد، استفاده نمایند و تنها دارندگان مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی میتوانند از بیسیم واکی تاکی مجاز حرفه ای همانند برندهای موتورولاMOTOROLA  و هایترا Hytera و ... از شرکتهای مجاز دارنده پروانه خرید و فروش تجهیزات رادیویی تهیه و استفاده نمایند.

خواهشمند است برای خرید و یا دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان فنی دفتر مرکزی Ott بزرگترین عرضه کننده انواع بیسیم و واکی تاکی مجاز طنین Tanin در ایران از طریق شماره تماس های ذیل و یا بازدید از وب سایت Ott با ما در ارتباط باشید.

Website : www.ott-co.com

Phone Number : 021-66384022

بیسیم واکی تاکی بیسیم واکی تاکی مجاز طنین Tanin GP-23 بیسیم واکی تاکی مجاز طنین Tanin GP-89
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر