کد خبر: 1017550 A

در سایت آی ریتم قسمتی تحت عنوان آرشیو هنرمندان وجود دارد که اسامی تمامی هنرمندان به نام کشور نیز در آن می باشد و آثار این هنرمندان به صورت طبقه بندی شده قابل مشاهده و گوش کردن آنلاین می باشد.

یکی از دغدغه های هر کاربر اینترنتی قطعا گوش دادن به موزیک است و همین امر باعث می شود تا در وب به دنبال دانلود آهنگ جدید باشد. این کار باعث می شود تا هر مخاطب در زمان کار کردن خود از موسیقی برای تمرکز بسیتر در کار نیز استفاده کند. پس علاوه به موزیک جدید به موزیک های بی کلام و خاطره انگیز نیز نیاز مبهمی خواهد داشت.

امروز در این مقاله قصد داریم تا یک سایت خوب به اسم آی ریتم و به آدرس ireetm.com را به شما معرفی نماییم و ویژگی های بارز و منحصر به فرد آن را نیز بیان داریم.

اگر به سایت آی ریتم مراجعه نمایید موضوعات بسیار متنوعی در زمینه سبک های مختلف آهنگ نیز می توانید پیدا کنید. از جمله موضوعات سایت را می توان به آهنگ های جدید، بی کلام، خاطره انگیز، موسیقی متن فیلم و سریال، آهنگ های مجموعه بندی شده، موزیک ویدئو، آلبوم، فول آلبوم و آرشیو شده، دکلمه و ... به صورت موزیک ایرانی و خارجی می توانید دریافت کنید. تنوع سبک های مختلف از جمله راک، پاپ، رپ و ... همه و همه را می توانید در آی ریتم دانلود کنید.

آرشیو هنرمندان

در سایت آی ریتم قسمتی تحت عنوان آرشیو هنرمندان وجود دارد که اسامی تمامی هنرمندان به نام کشور نیز در آن می باشد و آثار این هنرمندان به صورت طبقه بندی شده قابل مشاهده و گوش کردن آنلاین می باشد.

ظاهر و قالب سایت

یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب سایت موزیک خوب و درجه یک ثطعا ظاهر آن سایت است. آی ریتم با بهره گیری از مهم ترین نکات رعایت شده در سئو و بهینه سازی هم در محتوا و هم در قالب سایت ظاهری شیک و آسان دارد. شما به راحتی می توانید موزیک خود را بدون هیچ گونه تبلیغات های مزاحم از سایت دانلود کنید. استفاده از رنگ های واکنش گرا که باعث می شود مخاطب جذب سایت شود و به عنوان کاربر ثابت باشد.

پخش آهنگ رایگان

اگر احساس می کنید موزیکی را که ساخته اید ایده آل و کیفیت های لازم را دارد سریعا از طریق راه های ارتباطی سایت آی ریتم برای کارشناسان سایت بفرستید تا در صورت تایید به رایگان تمام آثار شما در سایت همراه با بیوگرافی مختصر + عکس های شما در صفحه ای که به صورت اختصاصی برای شما ساخته می شود گذاشته شوند. این فرصت مناسب را از دست ندهید.

محتوای درجه یک

آهنگ هایی که در سایت آی ریتم قرار می گیرند همه کارشناسی شده هستند و کیفیت های لازم را دارند و هر آهنگی در سایت قرار نمی گیرد. این کار نه تنها باعث پیشرفت موسیقی کشور می شود بلکه ابهت و علم موسیقی دان ها را نیز بالاتر خواهد برد تا در بازار رقابتی بهتری باهم قرار گیرند. اگر به هر اهنگی که در سایت منتشر می شود دقت نمایید خواهید دید که آن آهنگ دارای متن و موزیک ویدئو اختصاصی برای اشتراک در شبکه های اجتماعی دارد.

 

دانلود آهنگ جدید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر