کد خبر: 1016622 A

امین بانی از خوانندگان با استعداد و خوش صدای ایران است که جزو خوانندگانی است که با توجه به استعداد و زیبایی کار هایش کمتر شناخته و بیشتر در سایه به کار خود ادامه میدهد.

خواننده ای که بعد از انتشار اولین کلیپ ها و آهنگ هایش و محبوبیت آنها، مدت ها ناشناخته مانده بود که بعد ها کم کم طرفداران صاحب ان اثر ها را شناختند و به حمایت از او پرداختند.

امین بانی نیز جزو کسانی است که از سنین خیلی کم کودکی علاقه خود به موسیقی و مخصوصا خوانندگی را نشان داد و از سن کمِ 6 سالگی خوانندگی را شروع کرد.

وی بعد از پا گذاشتن در راه حرفه هنری در همان اوایل آهنگ هایش به دل مردم نشست و با خواندن تیتراژ سریال محبوب شهرزاد به یکباره طوفانی به پا کرد و توانست توجه اکثریت را به خود جلب کند.

امین بانی با همه استعداد و محبوبیتش نزد طرفداران همچنان جزو کم کار های موسیقی محسوب میشود که دلیل این کار را حضور مافیا و افراد قدرتمند در این حوضه مطرح کرده که باعث میشود هنرمندان زیادی مانند خود توجهی که لایق آن هستند را کسب نکنند.

بیوگرافی کامل امین بانی

 امین بانى متولد دى ماه ١٣٦٢ زاده و بزرگ شده اصفهان هست. 

از سن شش سالگى  به موسیقى و اهل آن ابراز کرده است. خواندن را از شش سالگى بعلت تشویق خانواده و اطرافیان شروع کرده است. تا کنون هیچ آموزشى ندیده .

فعالیت جدى خود را با  آقاى احسان جعفرى شروع کرده است . که ایشان مدیریت تمام فعالیت و حمایت کرده است. تا اینکه در سال ٩٣ با استاد علیرضا افکارى آشنا شد  که مدیریت بخش هنرى را ایشان به عهده گرفتند و تا کنون دو کار به کمک ایشان منتشر شد . اول به اسم پائیز و موزیک دوم به نام ثانیه ها منتشر شد،در ضمن موزیک ثانیه به تیتراژ مسابقه ثانیه ها که در شبکه دوم سیما پخش میشد تعلق گرفت.

 امین بانى

سریال شهرزاد 

در سال 1397 تیتراژ فصل 3 سریال شهرزاد ,  آهنگ نشد با  ترانه اى از حسین غیاثى و آهنگ چه کردی ساخته امیرتوسلى و ترانه‌ از زنده‌یاد افشین یداللهی و آهنگ مرغ آمین با ترانه اى زیبا از نیمایوشیج

فیلم شبی که ماه کامل شد 

در سال 1398 تیتراژ فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد .  با ترانه ی سید فرید احمدی  وآهنگسازی  امیر توسلی

لیست آهنگ های امین بانی

لیست آهنگ های امین بانی

تا کنون 16 تک آهنگ از امین بانی منتشر شده است . 

ثانیه ها

پاییز

نشد

مرغ آمین

چه کردی

ماه ماه

هوای شهر

جاندار ( محمدرضا علیمردانی )

زیبای تماشایی

دلیل 

دریغ

دل منم خدایی داره

افسوس

دیگه دیره

بی وفا

تماشایی

امين بانى آهنگ نشد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر