کد خبر: 1015607 A

شرکت پرداخت الکترونیک سپهر در پانزدهمین جشنواره ملی روابط عمومی در چهار رشته رتبه اول و در دو رشته رتبه سوم را کسب کرد و در مجموع در رنکینگ برترین روابط عمومی های کشور در جایگاه دوم ایران پس از شرکت مخابرات ایران ایستاد.

به گزارش ایلنا، پرداخت الکترونیک سپهر که پس از تحولات ساختاری و مدیریتی این شرکت در اواخر سال 1397 و با افزایش سرمایه بانک صادرات ایران به گروه مالی سپهر صادرات پیوست از ابتدای سال 1398 با حضور حمیدرضا نیک نژاد بعنوان مدیر روابط عمومی دوره تازه فعالیت خود را آغاز کرد.

در پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی که با حضور محمد خدادی معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از اساتید روابط عمومی ایران برگزار شد پرداخت الکترونیک سپهر در رشته های انیمیشن، برنامه ویدیویی کوتاه، مالتی مدیا و خلاقیت بعنوان برترین روابط عمومی کشور رتبه اول و در رشته های کلیپ، اینفوگرافی و موشن گرافی رتبه سوم کشور را کسب کرد.

شایان ذکر است، جشنواره ملی روابط عمومی که هر ساله و به همت انجمن متخصصان روابط عمومی ایران برگزار می شود معتبر ترین رویداد رقابتی روابط عمومی کشور است.

 

ایران خلاقیت روابط عمومی شرکت مخابرات پرداخت الکترونیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر