کد خبر: 1015053 A

شرکت باتاب اندیش اولین اجلاس آنلاین بین المللی مدیریت املاک و‌مستغلات را روز جمعه ۲۸ آذر ۱۳۹۹ با همکاری کشور ترکیه و باحضور اساتید برتر در این حوزه و ۲۵۰ مدیر املاک از کل کشور اجرا کرد.

شرکت باتاب اندیش اولین اجلاس آنلاین بین المللی مدیریت املاک و‌مستغلات را روز جمعه ۲۸ آذر ۱۳۹۹ با همکاری کشور ترکیه و باحضور اساتید برتر در این حوزه و ۲۵۰ مدیر املاک از کل کشور اجرا کرد.  در همین خصوص گفتگویی کوتاه با یکی از کارآفرینان برتر و موفق این ورکشاپ داشتیم که در ذیل می خوانید:

محسن رعیت(مسعودی) مدیرعامل شرکت مهندسی ملک آسا در منطقه پاسداران تهران از مدیران کارآفرین برتر در حوزه املاک و مستغلات و دارای 86 پرسنل فعال  می باشد.

رعیت در خصوص فعالیت های این مجموعه بیان کرد : در خیلی از شهرهای ایران در زمینه ساخت و ساز ملک و در حوزه ساختمانی فعالیت گسترده ای داریم .

محسن رعیت گفت: همایش بسیار عالی برگزار شد و روش های فروش آنلاین در شرایط کرونا که در این برنامه به آن پرداخت شد تاثیرگذار بوده و راه کارهای فروش در وضعیت موجود را بررسی کرد.

رعیت اشاره کرد: درصدد هستیم به زودی مجموعه را وسیع تر کنیم و حوزه فعالیت خود را گسترده کنیم .

وی گفت: تورمی که در اقتصاد به وجود آمد خیلی روی وضعیت مسکن تاثیر گذاشت و چرخه خرید و فروش را به هم ریخت ، قطعا اگر ضعف های مدیریتی برطرف شود و فرهنگ فروش آنلاین در کشور به وجود بیاید ، حوزه مسکن توسعه می یابد.

رعیت گفت : شغل املاک به یک منطقه محدود نمی‌شود. شما باید به دنبال درآمد تصاعدی و پایدار باشید و حتی وقتی در حال استراحت و تفریح هستید درآمد کسب کنید. برای این کار باید یک سیستم معرفی و جذب مشتری آنلاین کم هزینه با شبکه‌های اجتماعی درست کنید! فروش اینترنتی ملک در واقع یک سیستم است که دارای بخش‌های فایل‌یابی، بازاریابی، فروش و … است. این بخش‌ها در کنار هم کار می‌کنند و درآمد ایجاد می‌کنند. بسیاری از مشاورین املاک سیستم فروش اینترنتی ندارند.

رعیت اضافه کرد: همچنین روزی ۲ ساعت را به فایل‌یابی بپردازید. فایل‌یابی اختراع فایل نیست! بسیاری از افراد می‌گویند همین فایل‌هایی که من می‌خواهم با چند میلیون تومان کمیسیون بفروشم در تمام آژانس‌های املاک موجود است! هنر شما آن است که همین فایل‌های دردسترس را سریع‌تر به متقاضیان ارائه کنید، مردم حاضرند برای آن پول بپردازند.

پول ترکیه خرید و فروش درآمد ساخت و ساز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر