کد خبر: 1014116 A

علی یاسینی کار خود را از 6 سال پیش شروع کرده و خوانندگی حرفه ای را نیز 3 سالی است که شروع کرده و در همین مدت کم به موفقیت فوق العاده ای دست یافته که کمتر شاهد آن هستیم.

علی یاسینی چهره مشهور موسیقی پاپ هست که اخیرا موفق به دریافت جواز اجرای کنسرت شد و در آخرین روز های سال گذشته موفق به برگزاری کنسرت برای طرفداران خود شد و بعد از اولین کنسرت خود شروع به اجرای های دیگر در شهر های دیگر کرد بطوری که بلیت های کنسرتش در همان ساعت های اولیه تمام میشدند که نشان از محبوبیت عجیب علی یاسینی دارد.

علی یاسینی کار خود را از 6 سال پیش شروع کرده و خوانندگی حرفه ای را نیز 3 سالی است که شروع کرده و در همین مدت کم به موفقیت فوق العاده ای دست یافته که کمتر شاهد آن هستیم، از دلایل موفقیت و محبوبیت آهنگ های علی یاسینی میتوان به ترانه سرایی جذاب و سبک جدید بعلاوه آهنگسازی جذاب اشاره کرد که همه این ها از زیر دست مسعود جهانی مشهور رد میشوند و به زیبایی کار هایش می افزایند.

گذشته بر اینها علی یاسینی علاوه بر خوانندگی به ترانه سرایی برای آهنگ های خود و دیگران و آهنگسازی  نیز مشغول است که ثابت کرده در این زمینه نیز مهارت و استعداد خوبی دارد.

از آهنگ هایی که باعث دیده شدن علی یاسینی شد میتوان به آهنگ نترس علی یاسینی و آهنگ اگه به من بود که در اوایل شروع به کار حرفه ایش از وی منتشر شد اشاره کرد. همچنین بعد از مدتی علی یاسینی آهنگی بهمراه شهاب مظفری منتشر کردند که بیش از پیش باعث دیده شدن و مشهوریت علی یاسینی شد. همچنین وی با آرش ای پی و مسیح نیز همکاری کرده.

علی یاسینی خواننده 26 ساله موسیقی پاپ متولد تهران است و انتظار میرود اگر به این روند صعودی و خوب خود ادامه دهد از چهره های مشهور موسیقی کشور شود ولی حال که ویروس کرونا حتی بازار موسیقی پاپ را نیز تحت تاثیر قرار داده علی یاسینی در استودیو خود بیکار نمانده و به آهنگسازی مشغول شده و بعضا نیز با سرودن ترانه، آهنگ های نهایی نشده را در شبکه اجتماعی با طرفدارانش به اشتراک میگذارد.

آثار علی یاسینی

تا اکنون 34 آهنگ منتشر کرده .

خنده‌هامو دوست داشت - نگاه- بارون – نرو – یه وقتایی – افسردگی – میخندم – کجایی – تلخ – تهران – مثل برف – یه ثانیه – بی تعبیر – تو دیوونه بودی – بعد تو – راه بیا – اگه به من بود – نترس – این روزا – انگار نه انگار – ازم دور شین – راجبش نگید - وای وای (شهاب مظفری ) – جنگ – به چی زل میزنی – ما با هم خاطره داریم - برگرد - هرجای شهر - پرواز - اسم تو چی داره - ماه قشنگم - دور ترین نزدیک - تبر - چراغونی

آثار علی یاسینی

کنسرت 

علی یاسینی در 21 اسفند 1397 و در 24 سالگی برای اولین بار در تالار وزارت کشور روی صحنه رفت .

بیوگرافی علی یاسنی 

علی یاسینی خواننده جوان و پرطرفدار ایرانی در تاریخ 12 آذر ماه سال 1373 در تهران به دنیا آمده است. 

image_573183bfaecc14634b08ce6d4d07bb8dd41165c5

علی یاسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر