کد خبر: 1011287 A

در دنیای امروز تجارت، با توجه به رقابت روز افزون بین برند ها و شرکت های تجاری در تولید و یا عرضه محصولات یکی از نیازهای مهم در مجموعه های تجاری استفاده از نرم افزارهای گوناگون می باشد تا بتوانند با استفاده از آن ها و طبقه بندی اطلاعات این برنامه ها برای تجارت خود برنامه ریزی و سرمایه گذاری کنند.

با توجه به این نیاز، استفاده از تجهیزاتی که بتواند در کنار سرعت زیاد، امنیت اطلاعات را نیز تضمین کند از اهمیت ویژه ای برخوردار است به طوری که شاید به خطر افتادن این اطلاعات باعث ضرر های جبران ناپذیری برای مجموعه شود. از این رو شرکت HPE به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های جهان در مهندسی، طراحی و ساخت تجهیزات شبکه ، ذخیره سازی و سرور در دنیا شناخته شده است. این شرکت با طراحی طیف وسیعی از تجهیزات شبکه توانسته در افزایش سرعت انتقال داده ها با بالاترین ضریب امنیت کمک شایانی به مدیران آی تی در دسته بندی و استفاده از اطلاعات بکند.

از پر فروش ترین و مهمترین تولیدات این شرکت می توان به سرورهای اچ پی اشاره کرد که به طور گسترده در کشورهای مختلف دنیا از جمله ایران مورد استفاده قرار می گیرد. سرور HP به دلیل استفاده از تکنولوژی های به روز در کنار راهکار های منحصر به فرد شرکت HPE در مدیریت اطلاعات توانسته بیشترین سهم بازار را در بین رقبا به خود اختصاص دهد. این شرکت محصولات زیادی را در حوزه ذخیره سازی اطلاعات Storage، سرورهای کامپیوتری و تجهیزات شبکه HPE Network طراحی و تولید کرده است که تنوع بالای آن، انتخاب را بسته به نیاز خاص هر کاربر برای مدیران آی تی آسان تر کرده است.

از پر مصرف ترین سرور های این شرکت می توان به سرورهای سری HPE ProLiant DL380 G10 و HPE ProLiant DL360 G10 از سری رکمونت اشاره کرد که تمایل و اقبال کاربران به استفاده از این سری باعث شده است که سرور سری HPE ProLiant DL380 به عنوان پر مصرف ترین سرور در میان تمامی رقبا هم بین سرور های برند اچ پی و هم در میان سرورهای شرکت های دیگر را کسب کند که خود نشان از قابلیت ها و توانایی های این سری می باشد.

از دیگر سرورهای شناخته شده می توان به HPE ProLiant ML350 G10 در سری تاور اشاره کرد. البته شرکت HPE به غیر از این دو دسته، سرورهای خود را در دسته های دیگر هم طراحی کرده و پیشنهاد می کند اگر کاربران احتیاج به حجم وسیعی از پردازش و مدیریت دیتا دارند، از مدل هایی مانند سرورهای سری Blade و Synergy استفاده کنند.

از دیگر نکاتی که باعث تمایز محصولات شرکت HPE نسبت به سایر رقبا شده این است که معمولا سرورهای HPE از منظر کارایی و قیمت در مجموع گزینه ی مناسب تری برای خرید سرور توسط کاربران است به طوری که با مقایسه قیمت سرور HP با سایر رقبا و در نظر گرفتن قابلیت ها و توان سخت افزاری با سایر رقبا این امر نمایان می شود که HPE توانسته بهترین خدمات را در کنار قیمتی رقابتی در اختیار کاربران قرار دهد تا استفاده کنندگان از تجهیزات این شرکت بتوانند نیازهای تحت شبکه خود را با اطمینان و سرعت بیشتر پاسخ دهند.

کاربرانی که از سخت افزارهای تولید شده کمپانی HPE استفاده می کنند این امکان را دارند تا ضمن بررسی و مدیریت سرور خود از راه دور از طریق سیستم مدیریتی iLO ، از راهکارهای نرم افزاری شرکت HPE در حوزه شبکه بهره مند شوند تا با به روز ترین تکنولوژی ها بتوانند خدمات مربوط به آی تی را انجام دهند.

نیاز به خرید سرور دارید؟

اگر برای سازمان یا کسب و کار خود نیاز به سرور دارید، شرکت رسام سرور می تواند مشاوری حرفه ای در زمینه خرید سرور و همچنین تامین قطعات و ارتقا آن باشد. این شرکت بطور اختصاصی روی سرورهای برند HPE تخصص داشته و بهترین راهکارهای مربوط به این زمینه را ارائه می دهد. برای تماس با این شرکت و همچنین بررسی تخصصی سرورهای HP موجود به وبسایت rasamserver.com مراجعه فرمایید.

سرور HP
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر