کد خبر: 1011250 A

آموزش ریمپ ایسیو نیازمند یک پروسه ی بسیار حساس و پیچیده ای است، شما باید پیش نیاز های اول را داشته باشید تا بتوانید در مدت کوتاه، تسلط کافی از انجام ریمپ به دست آورید. آموزش ریمپ با توجه به نوع خودرو متفاوت است. شما با آموزش مهارت های لازم می توانید کسب درآمد مطلوبی از این راه داشته باشید.

آموزش ریمپ ایسیو به چه صورتی انجام می شود؟ به منظور بهره مندی از خدمات آموزش ریمپ چه مراکزی را می توان انتخاب کرد؟ هزینه و مدت زمان لازم برای استفاده از خدمات آموزش چقدر است؟ آیا شما نیز علاقه مند به آشنایی با روش و دستورالعمل های لازم برای تغییر برنامه ویسی خودرو هستید؟ به راحتی می توانید با در اولویت قرار دادن آموزش ریمپ ایسیو از مراکز معتبر در یک بازه ی زمان مشخص، به اطلاعات لازم دست یابید. در ادامه به بررسی نکات بیشتر در این زمینه خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

آموزش ریمپ ایسیو نیازمند یک پروسه ی بسیار حساس و پیچیده ای است، شما باید پیش نیاز های اول را داشته باشید تا بتوانید در مدت کوتاه، تسلط کافی از انجام ریمپ به دست آورید. آموزش ریمپ با توجه به نوع خودرو متفاوت است. هر یک از خودرو ها با در نظر گرفتن برند و ساختاری که در ساخت و طراحی آنها در نظر گرفته شده است، نیازمند دستورالعمل های متفاوتی برای ریمپ هستند. مراکز و شرکت های مختلفی هستند که در زمینه ی آموزش ریمپ ایسیو خدمات ویژه ای ارائه می دهند. شما با آموزش مهارت های لازم می توانید کسب درآمد مطلوبی از این راه داشته باشید زیرا روز به روز به تعداد افرادی که علاقه مندان به انجام اقدامات آموزش ریمپ ایسیو هستند، افزوده می شود.

در دوره های موجود، نرم افزارهای مختلفی که برای انجام ریمپ لازم است، به شما آموزش داده می شود به عنوان مثال آموزش winols یکی از مهمترین و اولیه ترین اصول برای انجام ریمپ می باشد. در کنار آموزش ریمپ می توانید اطلاعات کاملی در مورد  تیونینگ خودرو نیز به دست آورید و به راحتی یک خودروی قدیمی را به دلخواه به یک خودروی جدید با کارایی متفاوت تبدیل کنید.

نرم افزارهای مورد نیاز برای آموزش ریمپ ایسیو

به منظور انجام ریمپ، کارشناس مربوطه باید تسلط کافی به نرم افزارهای مختلف داشته باشد. زبان های برنامه نویسی گوناگونی  به منظور انجام اقدامات Remap مد نظر قرار می گیرد. با دریافت آموزش های لازم و کسب تجربه کافی  می توانید به راحتی کسب و کار جدیدی بر این اساس آغاز کنید. از جمله مهمترین نرم افزارهایی که برای انجام ریمپ ایسو در نظر گرفته می شود می توان موارد زیر را نام برد: 

·        WIDE BAND

·        ECM TITANIUM

·        KESS

·        K-TAG

·        TUNER STUDIO

آشنایی با انواع مختلف از زبان های برنامه نویسی به عنوان پیش نیاز برای آموزش ریمپ ایسیو در نظر گرفته می شود. در برخی از مواقع مراکز برگزار کننده ی دوره های مختلف ، همچنین اطلاعات اولیه ی لازم را برای آموزش ریمپ را نیز در اختیار کاربران قرار می دهند. از جمله زبان های برنامه نویسی مورد نیاز برای ریمپ عبارت اندرز:

·        C

·        C++

·        جاوا

·        HAX

·        پایتون

·        OPENGL

پروگرامر های خارجی برای ریمپ ماشین شامل موارد زیر است:

 

·        TNM5000

·        TNM

·        TNM2000

پروگرامر های معروف برای ریمپ ماشین نیز  عبارت اندرز :

·        KESS V2

·        K TAG

·        DIMSPORT

·        BITBOX

·        CHIPLOADER

·        COMBILOADER

شثب

مزیت آموزش ریمپ ایسیو

با آموزش ریمپ ایسیو می توانید کسب درآمد مطلوبی از این مسیر به دست آورید. از جمله شرکت های پیشرو که در زمینه ی ریمپ دوره های متفاوتی برگزار می کند می توان به کارپلاس اشاره کرد. همین اکنون می توانید با راه های ارتباطی موجود با کارشناسان این شرکت در تماس باشید و راهنمایی لازم برای  شرکت در دوره های ویژه برای آشنایی کامل با ریمپ را به دست آورید. دوره های مربوط به معمولا به صورت حضوری برگزار می شد ولی در شرایط فعلی به ویژه با تشدید یافتن ، بیماری کرونا ، این شرکت به منظور ارائه ی خدمات مطلوب، دوره های آنلاین آموزش ریمپ ایسیو را نیز در  هدف قرار داده است. کارپلاس مفتخر آن است که از سال 1398 توانسته است با ارائه ی کلاس های ویژه ی آموزش ریمپ ، توجه بسیاری از هنرجویان را به دست آورد.

این شرکت به عنوان یکی از شرکت های پیشرو و معتبر که در زمینه ی ریمپ ایسیو فعال می باشد، با داشتن کارشناسان فعال و کاملا حرفه ای اینک در ارائه ی دوره های فوق  العاده کاربردی در زمینه ی آموزش این فرایند در خدمت شما عزیزان است. اگر چه فرایند ریمپ نیازمند دستورالعمل های پیچیده ای می باشد ولی اگر به طور صحیح دوره های لازم را دنبال کنید و آموزش های مربوط را در اولویت قرار دهید میتوانید به راحتی در یک بازه ی زمانی مناسب به تخصص کافی دست یابید. بعد از آن نیز نیازمند تمرین و تکرار هستید یا بتوانید مانند افراد حرفه ای و کارشناس عمل کنید.

خدمات کارپلاس  در آموزش ریمپ ایسیو

کارپلاس خدمتا مختلفی را ارائه می دهد. این شرکت با داشتن 5 شعبه ی جداگانه در تهران و بیش از 98 نمایندگی مختلف در سراسر ایران امروزه  به عنوان یکی از شرکت های اصلی و معتبر در زمینه ی آموزش ریمپ ایسیو طبقه بندی می شود. از جمله مهمترین خدمات شعبه های کارپلاس می توان موارد زیر را نام برد:

 • ریمپ ایسیو خودرو
 • ریمپ موتور سیکلت
 • ریمپ کامیون
 • عیب یابی خودرو و تعمیرات ایسیو
 • خدمات تهیه و همچنین توزیع کلیه تجهیزات مورد نیاز خودرو
 • تهیه انواع پروگرامر های‌داخلی و البته  وارداتی
 • تهیه انواع عیب یاب دیاگ داخلی و همچنین مولتی برند
 • تهیه انواع تستر ایسیو
 • تهیه انواع تستر سیم کشی
 • تهیه انواع شستشوی انژکتور 
 • خدمات ریمپ ایسیو
 • خدمات برق خودرو
 • خدمات تعمیرات ایسیو
 • خدمات ‌عیب یابی خودروهای انژکتوری

به منظور بهره مندی از دوره های آموزشی ریمپ می توانید هماهنگی های لازم را با تماس با شماره های موجود نهایی کنید. کارشناسان کاملا با تجربه ، آموزش های مربوط را در اختیار شما ارائه خواهند داد. حالا  یک فرصت بی نظیر ایجاد شده است که شما بتوانید به صورت مجازی نیز آموزش های لازم را در پکیج های ویژه  به دست آورید. بسیار مهم است که دانش و تخصص لازم را از چه افرادی بیاموزید زیرا هرگونه سهل انگاری در اجرای ریمپ بر روی خودرو ها می تواند به خسارت گزاف منجر شود. هدف از ریمپ خودرو آن است که کارایی آن افزایش یابد ولی اگر اصول  و دستورالعمل های مربوط به درستی اجرا نشود در این صورت نمی توان از مزیت آن بهره مند شد. 

 

 

 

 

 

 

آموزش ریمپ ایسیو ریمپ ریمپ ایسیو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر