کد خبر: 1011223 A

سایت دیوار با فراهم آوردن بستری مناسب، سعی کرده بیشترین تعداد بنگاهی‌ها و مشاوران املاک را در یک پلتفرم (سایت و اپلیکیشن) گرد هم آورد. از این رو فضایی مناسب برای خرید و فروش آپارتمان در دیوار برای تمام متقاضیان میسر شده است.

پیدا کردن خانه از قدیم‌الایام مقوله‌ای سخت و طاقت‌فرسا بوده است. اگر پای صحبت بسیاری از مردم بنشینید حتما داستان‌های بسیاری از دوندگی‌ها و خستگی‌های پیدا کردن خانه خواهید شنید. قدیم‌ترها باید با کفش آهنی و اراده‌ٔ فولادی، شاید از بین چندمین بنگاه املاک سرانجام یک مورد مناسب را پیدا می‌کردید! اما دیگر کم کم باید با روش‌های قدیمی پیدا کردن خانه خداحافظی کرد. سایت دیوار با فراهم آوردن بستری مناسب، سعی کرده بیشترین تعداد بنگاهی‌ها و مشاوران املاک را در یک پلتفرم (سایت و اپلیکیشن) گرد هم آورد. از این رو فضایی مناسب برای خرید و فروش آپارتمان در دیوار برای تمام متقاضیان میسر شده است. اگر اطلاع کافی از عملکرد سایت دیوار و یا نحوهٔ پیدا کردن خانهٔ مورد نظر خود در "دیوار" ندارید،‌ این مقاله را از دست ندهید.

با یک کلیک خانه بخرید

اگر یادتان باشد تا همین چندسال پیش هم برای پیدا کردن خانه یا هر چیز دیگر، بیشتر مردم به بخش نیازمندی‌های روزنامه‌ها رجوع می‌کردند. اما چندسالی است که سایت دیوار با پرداختن به نیازهای روزمرهٔ مردم، آگهی‌های ریز و درشت زیادی را روی سایت قرار می‌دهد. خرید و فروش خانه یکی از بخش‌های مهم این سایت است؛ به گونه‌ای که دیوار تبدیل به پایگاهی از بانک اطلاعاتی شده که انواع مورد‌ها برای خرید، فروش یا اجاره ملک‌ در آن یافت می‌شود. فرقی نمی‌کند آن ملک آپارتمان، مغازه یا دفتر باشد. متقاضیان هر کدام از موارد، می‌توانند تنها با چند کلیک در سایت به فایل مورد نظر خود دست‌ یابند. شاید عده‌ای تجربه‌های موفقی در پیدا کردن واحد مسکونی مورد نظر خود نداشته باشند. باید گفت برای یافتن دقیق آنچه که می‌خواهید، فوت‌وفن‌هایی را باید بلد باشید.

دیوار داشته باشید

برای استفاده از سایت دیوار یا برنامه موبایلی آن، ابتدا به آدرس مورد نظر بروید، یا اپلیکیشن آن را برای گوشی هوشمند خود دانلود کنید. سپس بهتر است که دیوار شخصی خود را ایجاد کنید. از طریق ثبت‌نام در سایت می‌توانید به دنبال آنچه که می‌خواهید بروید. داشتن دیوار من، برای فروش یا اجاره دادن ملک شخصی بسیار کارآمد است. برای فروش ملک مورد نظرتان باید وارد سایت شوید و آگهی خود را روی سایت قرار دهید. برای این منظور، لازم است که به بخش «دیوار من» مراجعه کرده و در ادامه با استفاده از فیلترهای موجود، بخش مورد نظر خود را انتخاب کنید. در ضمن بهتر است بدانید ثبت آگهی در دیوار هیچ هزینه‌ای برای شما در بر نخواهد داشت.

پس از ثبت‌نام در دیوار به قسمت ثبت آگهی‌های رایگان بروید. در این قسمت دستهٔ مورد نظر یعنی املاک را انتخاب کنید. پس از انتخاب این قسمت با بخش‌های مختلفی از جمله اجاره مسکونی،‌ فروش مسکونی، فروش اداری و تجاری،‌ اجاره اداری و تجاری،‌ اجاره کوتاه مدت، پروژه‌های ساخت‌وساز و متفرقه روبه‌رو خواهید شد. کافی است بخش مورد نظر خود را (به طورمثال: فروش مسکونی) انتخاب کنید. در این بخش انواع واحدهای مسکونی ازجمله آپارتمان، زمین و کلنگی،‌ خانه و ویلا و متفرقه را خواهید دید. اگر خواهان فروش آپارتمان هستید، با کلیک بر روی آپارتمان، وارد صفحه‌ جدیدی می‌شوید. در اینجا فیلترها و دسته‌بندی‌هایی پیش رویتان قرار می‌گیرد. با وجود این فیلترهاست که آگهی آپارتمان به صورت دقیق به دست متقاضی و خریدار واقعی‌اش می‌رسد. در این صفحه با انتخاب فیلترهای موجود افرادی که دنبال خرید آپارتمان در منطقه مورد نظر شما هستند، به سمت آگهی سوق داده می‌شوند. همچنین می‌توانید با بارگذاری عکس‌هایی از واحد مسکونی و ارائه اطلاعاتی دقیق‌تر مانند تعداد اتاق، تعداد طبقه، متراژ و سایر امکانات اصلی (پارکینگ،‌آسانسور، انباری) انتخابی دقیق‌تر برای خریدار رقم بزنید. گاهی هم اطلاعات اضافی دیگری در مورد واحد مسکونی خود دارید که در داخل فیلترهای دیوار گنجانده نشده است. در این صورت در بخش توضیحات که در پایان فرم آگهی وجود دارد، توضیحات تکمیلی خود را وارد می‌کنید.

از فیلترها غافل نشوید

خرید و فروش آپارتمان در سایت دیوار به دلیل کاربری راحت و آسان آن می‌تواند تجربه‌ای دلچسب باشد. مخصوصا برای زمانی که لازم نیست به بنگاه‌ها و مشاور املاک‌ مختلف رجوع کنید. اما برای خرید و دسترسی آسان به آپارتمان و ملک موردنظر نباید از فیلترها غافل شد. گوشه سمت راست سایت و همچنین در داخل اپلیکیشن قسمتی تحت عنوان فیلترها و دسته بندی وجود دارد که جستجوی آگهی را بسیار سریع‌تر و حرفه‌ای‌تر برای شما انجام می‌دهد. فروشندگان و خریداران با انتخاب گزینه‌های مورد نظر خود در قسمت فیلتر‌ها، می‌توانند به نمونه‌های زیادی از آگهی با معیارهای مورد نظرشان دسترسی پیدا کنند.

derhy

در دسترس باشید

ثبت آگهی در سایت دیوار رایگان است. اگر از فیلترهای درست هنگام ثبت آگهی استفاده کرده‌اید، پس باید منتظر و در دسترس باشید. چرا که خریداران و متقاضیان به دنبال پاسخ سوال‌هایشان در مورد آگهی شما هستند. بهتر است شماره تماس خود را در آگهی قرار دهید. همچنین ممکن است بسیاری از مشاوران املاک با شما تماس بگیرند که آگهی مورد نظر شما را به مراجعان حضوری در بنگاه پیشنهاد دهند. از این رو هم به صورت سنتی و هم مدرن(اینترنتی)‌ آگهی شما در معرض توجه و دید قرار خواهد گرفت و خرید یا فروش آپارتمان در کمترین زمان، میسر خواهد شد.

خرید و فروش آپارتمان در سایت دیوار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر