کد خبر: 1005814 A

در صورتی که برای مدت کوتاهی نیاز به خودرو داشته باشید ، خرید خودرو جدید و فروش ان پس از مدتی ، قطعا باعث ضرر مالی به شما می شود .به همین علت در صورت اجاره خودرو ، از افت قیمت خودرو و ضرر مالی جلوگیری می کنید.

همانطور که می دانید بازار اجاره خودرو در سال های اخیر به دلیل دلایل مختلف ، یکی از بازار های پر رونق در ایران شده است و شرکت های مختلفی وارد این حوزه فعالیت شده اند . برخی از این شرکت ها ، با در اختیار داشتن و مالکیت چند خودرو به این فعالیت می پردازند و برخی دیگر تنها واسطه هستند و خود مالک هیچ خودرویی نیستند.

از مهمترین مزایای اجاره خودرو و ماشین در ایران می توان به موارد زیر اشاره کرد :

هزینه تعمیرات پرداخت نکنید !

همواره سعی کنید در صورتی که قصد اجاره خودرو را به صورت بلند مدت دارید ، ابتدا از سلامت خودرو مطمئن شوید و پس از آن اقدام به اجاره آن کنید . این امر کمک می کند که شما در طی زمان اجاره مبلغی را بابت هزینه تعمیرات ماشین پرداخت نکنید . لازم بذکر است ، در زمان اجاره خودرو ، شرکت اجاره دهنده تمامی اشکلات موجود را با شما بیان می کند و چنانچه اشکالی به جز موارد ذکر شده ابتدایی در خودرو رخ دهد ، مسئولیت رفع ان به عهده شما خواهد بود . لذا در انتخاب خودرو برای اجاره دقت لازم و کافی را داشته باشید .

سرمایه خود را کاهش ندهید !

معمولا در صورتی که برای مدت کوتاهی نیاز به خودرو داشته باشید ، خرید خودرو جدید و فروش ان پس از مدتی ، قطعا باعث ضرر مالی به شما می شود .به همین علت در صورت اجاره خودرو ، از افت قیمت خودرو و ضرر مالی جلوگیری می کنید .

هزینه های مالیات و عوارض پرداخت نکنید !

در صورت خرید خودرو جدید ، شما هر ساله می بایست هزینه های مختلفی مانند مالیات و عوارض و بیمه و ... پرداخت کنید ، با اجاره خودرو این هزینه را در جیب خود بگذارید و در هزینه های خود صرفه جویی نمایید .

eatf

مدارک لازم برای کرایه خودرو در ایران

برای اجاره خودرو در ایران ، باید این مدارک و شرایط را داشته باشید:

* حداقل سن لازم: شما باید حداقل 19 سال سن داشته باشید

* گواهینامه رانندگی: گواهینامه معتبر رانندگی

* اسناد شناسایی: یک سند شناسایی؛ کپی گذرنامه یا کارت شناسایی خود.

* لازم به ذکر است که گواهینامه رانندگی شما به عنوان سند یکسان کافی نیست

* پرداخت و سپرده: واریز که به نوع خودروی درخواستی شما بستگی دارد.

* کرایه اتومبیل با راننده : اگر می خواهید با راننده از کرایه اتومبیل استفاده کنید ، دیگر نیازی به پرداخت وجه ندارید.

شما می توانید در سایت اجارستان به آدرس ejarestan.ir   تمامی آگهی های اجاره ماشین رو مشاهده و مقایسه کنید .

 

اجاره خودرو مزایای اجاره خودرو و ماشین در ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر