کد خبر: 1003733 A

اگر از علاقه مندان به یادگیری و آموزش غذاهای فست فودی می باشید و یا قصد شرکت دوره های آموزش فست فود را دارید توصیه می کنیم حتما این مطلب را تا آخر مطالعه نمایید.

چرا برای یادگیری و پخت و پز فست فود، باید به کلاس برویم؟

شاید با دیدن این عنوان، به ذهن تان این مطلب خطور می کند که فست فود از مدل غذاهای بسیار ساده و آسان پزی می باشد که نیاز به آموزش و یا کلاس رفتن نمی خواهد. اما با این حال چرا یک سری از افراد در دوره آموزش فست فود آموزشگاه تخصصی سرآشپزان برتر شرکت می کنند؟ آیا در این آموزشگاه، روش های بهتر و کارآمد تری به کارآموزان یاد می دهند؟

در پاسخ به این سوال باید بیان نمود که در ظاهر، برخی از حرفه ها و مشاغل آسان می باشند. آشپزی و از جمله تهیه فست فود یکی از آن مشاغل به اصلاح آسان و بدون دردسر می باشد. اما زمانی که سخن از راه اندازی فست فود به عنوان محلی برای کسب و کار به میان می آید، نوع نگاه به موضوع آشپزی و فست فود، عوض می شود. دیگر سخن از تهیه غذا برای یک یا سه نفر نیست بلکه سخن از تهیه غذا در حجم بالا ، با سرعت و کیفیت زبانزد، به گونه ای که مشتریان علاوه بر لذت بردن از غذا، مدت زمان زیادی هم منتظر سرو غذا نباشند که این موضوع نیازمند داشتن تخصص و تکنیک آشپزی می باشد.

اگر به اطراف خود نگاهی گذرا بیاندازید افراد بسیاری مدعی داشتن تخصص و حرفه ای بودن هستند. اما زمانی که پای عمل به میان می آید اغلب با شکست های بسیار بدی روبرو می شوند

آیا آموزش دیدن فست فود، جهت راه اندازی کسب و کار الزامی می باشد؟

نگاهی گذرا به تاریخچه صنعت فست فود در جهان به نام "مک دونالد" یکی از بزرگترین غول های صنعت غذا و نام آشنا در تهیه و تولید فست فود می رسیم. "مک دونالد" یکی از معتبرترین برندهای شناخته شده ی غذا در جهان می باشد که با ایده پردازی و خلاقیت از سوی دو برادر برای تهیه غذا های سریع و خوشمزه شکل گرفت. "مک دونالد" با این هدف که مردم عاشق و دوست دار غذاهایی با پخت سریع و خوش عطر و طعم می باشند، دست به ابتکار و خلاقیت زدند. امروزه آنچه که در آمریکا بلکه در سر تا سر دنیا به چشم می آید، شعب های مختلف فست فود "مک دونالد" می باشد. ایده ای که با تکیه بر خلاقیت، کیفیت در کنار سرعت بنا شد و به سرعت هم رشد نمود.

بنابراین یکی از مهمترین شروط موفقیت که باید سر لوحه خود قرار دهیم، این است که هر عملی نیازمند سه گام مهم در زندگی می باشد: هدف، انگیزه و علاقه. بدون یکی از این سه، موفقیت حاصل نمی شود.

داشتن شغلی مناسب که با علاقه و انگیزه توامان باشد، موفقیت و ثروت را به همراه می آورد. بنابراین برای موفق شدن در ابداع یک فست فود کار آمد، در کنار آموزش حرفه ای، نیازمند عشق و علاقه به این کار را می خواهد. اگر عشق و علاقه به یادگیری فست فود دارید، آموزشگاه تخصصی سرآشپزان برتر این امکان را بری شما مهیا می کند که با گذراندن یک دوره آموزش کامل، زیر نظر اساتید مجرب صنعت غذا، با دنیای غذاهای فست فودی آشنا شده و از آن کسب درآمد کنید.

مشغله کاری و زندگی ماشینی، امروزه به یکی از معضلات بزرگ زندگی بشری تبدیل شده است. بنابراین رو آوردن به غذا های فست فودی، غذاهایی که در کنار طعم و رنگ جذابش به سرعت هم آماده و تهیه می شود، با استقبال بی نظیری از سوی مخاطبان خود روبرو شده است.

شما علاقه مندان و دوست داران حرفه آشپزی، می توانید یک دوره جامع و کامل آموزش فست فود را زیر نظر اساتید مجرب آموزشگاه تخصصی سرآشپزان برتر گذرانده  و از مزایا زیر بهره مند شوید.

 • شما می توانید با آموزش و یادگیری تهیه فست فود به صورت اصولی و حرفه ای، غذاهایی لذت بخش و سریع را برای خود، همکاران و اعضا خانواده تهیه کنید.
 • شما می توانید ضمن یادگیری، علاوه بر تبدیل شدن به یک آشپز موفق، به عنوان مربی آشپزی فست فود نیز در آموزشگاه های ذی ربط مشغول به کار شده و یا در منزل شروع به آموزش آشپزی کنید.
 • همچنین می توانید با داشتن، میزان سرمایه مناسب، رستوران یا فست فود حرفه ای برای خود راه اندازی کرده و از این طریق کسب درآمد کنید.
 • شما می توانید با ارائه بهترین و با کیفیت ترین غذاهای استاندارد، سالم و خوش طعم، علاوه بر حرفه ای شدن در شغل خود، لذت خوردن غذاهای خوشمزه را به افراد زیادی هدیه دهید.
 • این را به خاطر بسپارید که آشپزی جزء علایق شماست و شما قصد دارید از این طریق کسب درآمد کنید.
 • توجه به این موضوع که آدمی در طی روز، نیازمند سه وعده غذای سالم و با کیفیت می باشد. پس تهیه غذا، می تواند یکی از حرفه های بسیار پر درآمد برای شما باشد.

آموزش فست فود حرفه ای در آموزشگاه تخصصی سرآشپزان برتر

آموزش فست فود حرفه ای در آموزشگاه تخصصی سرآشپزان برتر

اکنون که با اهمیت یادگیری دوره آموزش فست فود برای راه اندازی کسب و کار آشنا شدید. ممکن است این سوال به ذهنتان خطور کند که در شهر تهران چگونه می توانیم، یک دوره آموزش حرفه ای و زیر نظر اساتید مجرب را بگذرانیم. امروزه مراکز آموزش آشپزی بسیار زیادی دایر شده است که انواع متنوعی از غذاهای مختلف را به هنر جویان آموزش می دهد. اما آنچه مسلم می باشد، نوع کیفیت آموزش می باشد که تنوع و تفاوت ها را مشخص می کند. آموزش، زیر نظر اساتید حرفه ای و کار آزموده که همزمان علاوه بر آموزش صفر تا صد آشپزی، روش موفق شدن و راه اندازی یک فست فودی موفق را به شما آموزش دهد، نه تنها یک فرصت بلکه یک موهبت الهی می باشد.

در ادامه مطلب، شما خوانندگان محترم را با یکی از بهترین آموزشگاه های فست فود تهران آشنا می کنیم، تا دوست داران این حرفه بتوانند تحت نظر بهترین آموزش ها  به یک استاد حرفه ای تبدیل شوند.

آشنایی با آموزشگاه تخصصی فست فود سرآشپزان برتر

آموزشگاه تخصصی سرآشپزان برتر یکی از برترین و با کیفیت ترین آموزشگاه ها در زمینه ارائه خدمات و آموزش به دوست داران هنر آشپزی می باشد. این آموزشگاه زیر نظر استاد و سر آشپز خبره، جناب آقای حسین صادقی به ارائه بهترین آموزش ها در زمینه فست فود می پردازد.

جناب استاد حسین صادقی، یکی از حرفه ای ترین مربی های آموزشی در زمینه انواع غذاها و به خصوص فست فودهای بین المللی می باشد. جالب است بدانید ایشان مجری چندین و چند پروژه راه اندازی فست فود برند های برتر کشور می باشد. علاقه مندان به هنر آشپزی می توانند تحت نظر ایشان، صفر تا صد پخت انواع فست فودها را با بهترین و به روز ترین تکنیک ها، آموزش ببینند. در آموزشگاه فست فود سرآشپزان برتر نه تنها با شیوه ها و تکنیک های جدید پخت فست فود آشنا می شوید بلکه در پایان این دوره با چگونگی راه اندازی کسب و کار موفق و پر درآمد نیز آشنا می شوید.

دوره آموزش فست فود، مناسب چه کسانی می باشد؟

دوره آموزش فست فود، مناسب چه کسانی می باشد؟

شما در آموزشگاه تخصصی سرآشپزان برتر، جامع ترین و اصولی ترین آموزش های تهیه فست فود را تجربه خواهید نمود. بنابراین فرقی نمی کند که شما یک مبتدی و یا جویای آموزش کامل تری باشید. آموزشگاه فست فود تخصصی سرآشپزان برتر از علاقه مندان جویای هنر آشپزی از میان بانوان و آقایان ثبت نام به عمل آورده و یک دوره تخصصی صفر تا صد هنر آشپزی فست فود  را به دوست داران این هنر تقدیم می نماید.

در آموزشگاه فست فود سرآشپزان برتر، علاقه مندان این دوره ها را می گذرانند:

 • آموزش جامع صفر تا صد طراحی آشپزخانه فست فود
 • آموزش طراحی منو حرفه ای و ترغیب کننده فست فود
 • آموزش نحوه بازاریابی برای فست فود
 • نحوه برند سازی فست فود شخصی
 • آشنایی با استانداردهای طراحی فست فود
 • آشنایی با گام های اصلی راه اندازی فست فود
 • روش های مدیریت فست فود

همچنین در این دوره جامع با طرز تهیه انواع غذاهای فست فود از جمله:

 1. آموزش پیتزا آمریکایی
 2. آموزش برگر
 3. آموزش همبرگر
 4. آموزش سوخاری
 5. آموزش پیتزا ایتالیایی
 6. آموزش استیک
 7. آموزش پاستا
 8. آموزش سالاد
 9. آموزش سس ها
 10. آموزش فست فود بصورت وُرک شاپ
 11. آموزش فست فود بصورت خصوصی
 12. و سایر غذاهای فست فودی مدرن

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با آموزشگاه سرآشپزان برتر به وب سایت این مرکز به آدرس www.irangoodfood.ir مراجعه نمایید.

فست فود راه اندازی فست فود دوره آموزش فست فود آموزش سس ها آموزش سالاد آموزش پاستا آموزش استیک آموزش پیتزا ایتالیایی آموزش سوخاری آموزش همبرگر آموزش برگر آموزش پیتزا آمریکایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر