کد خبر: 1002644 A

سید رضا تحویلدار مداح اهل بیت:

مهدی سماواتی، سیدرضا تحویلدار و علی مالکی نژاد در پیام‌هایی جداگانه آحاد مردم را به پویش مهر ماندگار دعوت و از برگزارکنندگان این پویش ملی قدردانی کردند.

 سید رضا تحویلدار مداح اهل بیت در گفت: این پویش اقدام خیلی خوبی است که از طرف بسیج راه افتاده است امیدوارم با خلوص ادامه دار باشد.

وی افزود: در این روزها اقدام گسترده بسیج برای چنین پویشی جای قدردانی دارد چون مردم مناطق محروم در شرایط سختی به سر می برند.

این مداح اهل بیت در ادامه گفت: امیدوارم خدا پشت و پناه برنامه ریزان این پویش باشد وآنها با نیت خیر بتوانند پیش بروند تا بخشی از مشکلات مردم نیازمند حل شود.

حاج مهدی سماواتی مداح اهل بیت:

899

امیدوارم این پویش ها نقش به سزایی در کمک رسانی به مناطق محروم داشته باشند

 حاج مهدی سماواتی مداح اهل بیت گفت:این پویش گام بلند و ارزشمندی است که در این روزها اتفاق افتاده امیدوارم بتواند کمک بزرگی برای مردم مناطق محروم باشد.

وی افزود: کمک به همنوع امری پسندیده وخدا پسندانه و وظیفه ای الهی وسنگینی ست  که بر دوش  هر کدام از ما است که باید به آن عمل کنیم.

این مداح اهل بیت گفت: مناطق محروم همیشه از لحاظ امکانات در وضعیت بدی بوده اند در حال حاضر هم به خاطر کرونا شرایط سخت تر شده امیدوارم این پویش ها نقش به سزایی در کمک رسانی به این مناطق باشد.

550

علی مالکی نژاد مداح اهل بیت:

در این شرایط سخت اقتصادی این پویش مثمر ثمره چون گره گشای  نیازمندان است

 علی مالکی نژاد مداح اهل بیت گفت:این اقدام خیر  زیبا وپسندیده  است که در این روزها اتفاق افتاده امیدوارم بتواند گره از مشکلات خانواده های نیازمند باز کند.

وی افزود: قطعا این کار مورد رضایت خداوند قرار می گیرد  ومثمر ثمر است چون می تواند در این شرایط سخت اقتصادی دست نیازمندان را بگیرد.

این مداح اهل بیت در ادامه گفت: من به نوبه خود  دست تک تک بانیان این کار خیر را می بوسم، امیدوارم این اقدامات ادامه دار باشد.

جهت اطلاعات بیشتر به سایت پویش مهر ماندگار به آدرس http://pouyeshmehrmandegar.com مراجعه کنید.

اهل بیت بسیج مشکلات مشکلات مردم مهر ماندگار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر