کد خبر: 1001298 A

روشویی یکی از محصولاتی است که در چند سال اخیر خواهان زیادی پیدا کرده و به یکی از کالاهای لوکس در منازل،باشگاه ها،رستوران ها،هتل ها و ... تبدیل شده است.

دستشویی ها امروزه علاوه بر وظیفه اصلیشان که همان مکان برای شستشو  و نظافت است به جلوه ای از زیبایی، دکوراسیون و لوکس بودن تبدیل شده است.

از انواع روشویی ها می توان به روشویی کابینتی، روشویی سنگی ، روشویی پایه دار و روشویی چوبی اشاره کرد.

روشویی کابینتی

این مدل روشویی که بیشتر از مدل های دیگر مورد اقبال مصرف کنندگان قرار گرفته بدنه ای از جنس pvc پی وی سی داشته که ساختار اصلیش پلاستیک فشرده بوده و در مقابل رطوبت و آب مقاومت بالایی دارد.

از خصوصیات مهم دستشویی کابینتی می توان به قابلیت تغییر اندازه سفارشی،رنگ بندی های جذاب،قیمت مناسب تر،طراحی راحت تر و شیک تر، و کارایی بیشتر نسبت به سایر روشویی ها دارد.

222222222222222222

 

این مدل دستشویی ها معمولا به دو نوع فولست ( ترکیب کابینت،کاسه،آیینه و باکس ) و روشویی تک تبدیل می شود.

همچنین در نظر داشته باشید که می توانید برای این مدل روشویی ها از کاسه های توکار و روکار از جنس های چوبی،سنگ طبیعی و چینی ها بهره برد.

در زیر بهترین مدل های دستشویی کابینتی از طریق تصاویر به نمایش در آمده است.

333333333333333

 

روشویی سنگی

روشویی های سنگی نسل جدید دستشویی ها است که در چند سال اخیر جایگاه ویژه ای در میان خریداران پیدا کرده است.

این سبک روشویی بدنه از جنس سنگ طبیعی داشته و در مدل ها و رنگ بندی های جذابی در بازار یافت می شود.

این سبک از دستشویی مقاومت بسیار بالایی در برابر شرایط محیطی دارد و به خاطر ارگانیک بودنش ترکیبی رئال را در فضا بوجود می آورد.

روشویی سنگی عموما از یک پایه به عنوان نگهدارنده،صفحه روکار و کاسه یا سنگ به همراه آیینه تشکیل شده است.کاسه ها نیز می توانند به صورت روکار یا توکار کار شوند.

از معروفترین سنگ های قابل کاربرد می توان به دهبید،مرمریت،هرسین،مرمر،سیمکان و چینی قروه اشاره کرد و در رنگ های مشکی،سفید،نارنجی،سبز و قهوه ای در بازار یافت می شود.

نظافت در این نوع روشویی ها بسیار آسان است و علاوه بر پارچه ها،اسفنج ها و .... می توان به صورت مستقیم با آب آنها را مورد شستشو قرار داد.

از جدیدترین روشویی های سنگی در زیر تصویر هایی موجود می باشد.

444444444444444444444

 

روشویی پایه دار

قدیمی ترین و پر رونق ترین نسل از دستشویی ها همین مدل روشویی است که از قدیم تا به حال مورد استفاده قرار گرفته است.

این مدل روشویی ساختاری از جنس چینی سرامیکی داشته  که عموما با آبکاری آنتی باکتریال و به رنگ سفید در بازار یافت می شود.

اصولا این مدل روشویی به دلیل نوع قالب گیریش نمی تواند در اشکال مختلف و رنگ بندی های سفارشی در بیاید ولی قیمت مناسبش باعث شده تا خواهان زیادی پیدا کرده باشد.

این مدل روشویی نیز در برابر آب و رطوبت مقاوم است ولی در برابر کوچکترین ضربه دچار ترک و در نهایت منجر به شکست می گردد.

بورس خرید روشویی کجاست و چگونه بخریم؟

خرید روشویی در بازار اولین راه و البته سخت ترین خواهد بود،چون علاوه بر هزینه های تحمیلی از جمله زمان،هزینه جانبی رفت آمد و شرایط محیطی شما در هر مغازه به دلیل محدود بودن فضا تنوع کمی از روشویی ها را خواهید یافت.

با این حال بورس خرید روشویی و دستشویی در تهران به محله های بنی هاشم،شیراز جنوبی،فرجام،بازار 15 خرداد و آیت الله کاشانی بر می گردد.

و البته بهترین راه خرید اینترنتی روشویی از فروشگاه دکومکور است.این مجموعه علاوه بر داشتن سه کارگاه در سه نقطه تهران بیشترین تنوع را در دستشویی ها و سایر تجهیزات بهداشتی دارد.

قیمت ، کیفیت، تنوع ، اصالت کالا و تعهد در خدمات از جمله ویژگی های این فوشگاه اینترنتی محسوب می گردد.

 

 

 

 

پلاستیک رستوران ها قهوه خرید اینترنتی مصرف کنندگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر