کد خبر: 169951 A

انگیزه بسیار بالایی دارم؛

بیست و یکمین دوره مسابقات کیوروگی قهرمانی آسیایی از ۵ تا ۷ خردادماه به میزبانی تاشکند ازبکستان برگزار خواهد شد.

تیم ملی تکواندو کیوروگی بانوان ایران جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا با ۶ هوگوپوش راهی تاشکند ازبکستان خواهد شد و شکرانه ایزدی، دارنده مدال طلای کشورهای اسلامی تکواندوکار وزن ششم ایران خواهد بود.

به گزارش ایلنا، شکرانه ایزدی، در خصوص آخرین روزهای تمرینات تیم ملی گفت: زمانی تا اعزام باقی نمانده و به آمادگی خوبی رسیده ایم، مصدومیتی ندارم و برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیایی آماده ام.

تکواندوکار وزن ۶۷ - کیلوگرم در پاسخ به این سوال که آیا شناختی از حریفانش در این رقابت‌ها دارد یا خیر؟ افزود: فیلم مسابقات اکثر رقیبانم را دیده ام و حالا بیشتر حریفانم را می‌شناسم، مسابقات قهرمانی آسیایی، آوردگاه آسانی نخواهد بود و مبارزات سختی پیش روداریم.

دارنده مدال طلای کشورهای اسلامی با اشاره به انگیزه بالای بازیکنان در اردوهای تیم ملی اظهار داشت: شرایط بازیکنان واقعا مطلوب است، من هم انگیزه بسیار زیادی دارم و می‌خواهم که در این مسابقات مدال بدست آورم. امیدوارم جواب اعتماد کادرفنی را بدهم تا بعد از بازگشت از مسابقات قهرمانی آسیایی به دیگر رقابت‌های پیش رو فکر کنم. هم در این رقابت‌ها و هم در بازی‌های آسیایی به دنبال قهرمانی هستم.

بیست و یکمین دوره مسابقات کیوروگی قهرمانی آسیایی از ۵ تا ۷ خردادماه به میزبانی تاشکند ازبکستان برگزار خواهد شد.

ایران بازی تکواندو رقابت کشورهای اسلامی مسابقات قهرمانی آسیا وزن مسابقات ازبکستان قهرمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر