کد خبر: 208760 A

بازی‌های‌آسیایی‌اینچئون - کره‌جنوبی؛

تیم های چین و ایران بهترین تیم های حاضر در این رقابت ها هستند و من فکر می‌کنم ایران قطعا می‌تواند به مدال طلا برسد، عملکرد ایران در مسابقات جهانی فوق العاده بود.

سرمربی تیم ملی والیبال قطر گفت: ایران تیم قدرتمندی است، خوب بازی کردیم ولی شکست این تیم خیلی سخت است.

به گزارش ایلنا، خوان سیچلو پس از شکست تیم ملی والیبال قطر مقابل ایران اظهار داشت: مسابقه خیلی خوبی برای ایران بود. ایران تیم قدرتمندی است، خوب بازی کردیم ولی شکست این تیم خیلی سخت است. شناخت خوبی از تیم ایران دارم ولی کسب نتیجه به عملکرد بازیکنان هم نیاز دارد و باید سعی کنم این تیم را قوی‌تر کنم، امیدوارم در آینده این تیم به یکی از تیم های مطرح تبدیل شود.

وی ادامه داد: تیم های چین و ایران بهترین تیم های حاضر در این رقابت ها هستند و من فکر می‌کنم ایران قطعا می‌تواند به مدال طلا برسد، عملکرد ایران در مسابقات جهانی فوق العاده بود و برای اولین بار توانست در بین ۶ تیم قرار بگیرد، این تیم هم اکنون با بهترین تیم های جهان رقابت می‌کند و یکی از آنها است.

سرمربی والیبال قطر در مورد اینکه آیا دوست داشت هنوز در تیم ایران باشد، تصریح کرد: ایران تیم بسیار خوب و قابل تحسینی است ولی من مسیر دیگری را در پیش گرفتم و اکنون به تیم قطر تعهد دارم، از طرفی مربی فعلی ایران کارش را خیلی خوب انجام می‌دهد.

سیچلو در مورد عملکرد ولاسکو در تیم آرژانتین یادآور شد: او تیم آرژانتین را خیلی خوب می‌شناسد، می‌دانست که این تیم خیلی جای کار دارد ولی بعد از سال ها به کشورش بازگشته و برای ساختن این تیم نیاز به زمان دارد.

آرژانتین ایران بازی تیم ملی جهان چین رقابت کره جنوبی مدال طلا والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر