کد خبر: 208145 A

بازی های آسیایی اینچئون - کره جنوبی؛

سفیر جمهوری اسلامی ایران در کره از اعضای تیم های ملی تیراندازی، ووشو و وزنه برداری کشورمان و هفت نفر از مدال آوران این دو تیم با اهدا لوح تقدیر و جوایز ویژه تشکر کرد.

سفیر جمهوری اسلامی ایران در کره جنوبی از مدال آوران رشته های، وزنه برداری، تیراندازی و ووشو در بازی های آسیایی اینچئون ۲۰۱۴ تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ایلنا، در ضیافت شامی که در محل اقامتگاه سفارت جمهوری اسلامی ایران در شهر سئول(کره جنوبی) برگزار شد، حسن طاهریان سفیر جمهوری اسلامی ایران در این کشور از اعضای تیم های ملی جودو، تیراندازی، ووشو و وزنه برداری کشورمان بویژه هفت نفر از مدال آوران این دو تیم، با اهدا لوح تقدیر و جوایزی تقدیر و تشکر کرد.

در این مراسم محسن محمد سیفی دارنده مقام طلای این دوره از مسابقات، حمید رضا لادور(نقره)، الهه منصوریان(نقره) و سجاد عباسی(برنز) در رشته ووشو و نجمه خدمتی(طلا)، نرجس امام قلی نژاد در رشته تیر اندازی حضور داشتند.

طاهریان حضور ورزشکاران جمهوری اسلامی ایران در رشته های ورزشی غیر سنتی و جدید و مدال آوری آنان در این رشته ها مانند ووشو را نشان دهنده تحول در ورزش ایران عنوان نموده و برای همه ورزشکاران اعزامی به این دوره از مسابقات آرزوی موفقیت و پیروزی کرد.

شایان ذکر است برگزاری چنین مراسمی برای کلیه مدال آوران ایران در بازی های آسیایی پیش بینی شده است.

ایران بازی تیراندازی تیم های ملی جمهوری اسلامی ایران جودو رشته های ورزشی کره جنوبی وزنه برداری مدال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر