کد خبر: 1104000 A

دیوارپوش ، روشی ساده و ارزان برای پوشش دیوارهای قدیمی با نواقص بالا محسوب میشود.

دیوارپوش ، روشی ساده و ارزان برای پوشش دیوارهای قدیمی با نواقص بالا محسوب میشود. داشتن دیوارهایی کثیف یا دارای ترک از بزرگترین نقاط ضعف یک محیط بشمار میرود، که باید حتما ترمیم و نوسازی شود. اما گاهی بدلیل مسائل محیطی ، تخریب های بعد از ترمیم خیلی سریع دوباره به نمایش در می آیند ، که در این مورد ، باید شیوه ای متفاوت از کاغذ دیواری ، رنگ و گچ و ... را پیش گرفت. یکی از بهترین و مقرون بصرفه ترین راه حل چنین دیوارهایی ، دیوارپوش بوده که در ادامه با انواع و ویژگی های آن بیشتر آشنا خواهید شد.

 

دیوارپوش های ارزان و مقاوم

 

22222222222222222222

مقاومت و قیمت، یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب دیوارپوش بوده که بسیاری بر اساس این موارد دست به انتخاب و اجرا میزنند. همانطور که گفته شد ، از این متریال ها برای پوشش دیوارهایی که بنا به دلایلی همچون رطوبت هوا ، انقباض و انبساط های متناوب ، سرد یا گرم شدن بیش از اندازه دچار ترکخوردگی ، تغییر رنگ و تخریب هایی از این دست مورد استفاده قرار میگیرد. پس با این تفاسیر انتخابی محصولی مقاوم در برابر تمامی شرایط یکی از مهمترین فاکتورها محسوب میشود.

از سویی دیگر ، در کنار مقاوم بودن دیوارپوش ، قیمتی اقتصادی و مقرون به صرفه نیز از مهمترین فاکتورهای انتخابی به حساب می آید. گچبرگ و پانل های دیواری پی وی سی ، از ارزانترین متریال ها برای پوشش دیوار بوده ، که بسته به بودجه ی در نظر گرفته شده ، نوع اجرای آن میتواند متفاوت باشد.

 اگر محیط شما بدلیل رطوبت بالا دچار تغییر رنگ میشود ، باید از گچبرگ های ضد آب همچون MR  و FM انتخاب شود، اما محدودیتی برای انتخاب پانل های پی وی سی ندارید ، چراکه بطور 100% ضد آب و رطوبت میباشد.

 

دیوارپوش های دکوراتیو

 

333333333333333333333333333333333333

گاهی در کنار مقاومتی که دیوارپوش ها باید داشته باشند، زیبایی ظاهری نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. در چنین مواردی باید محصولاتی انتخاب کرد که توانایی بخشیدن چهره ای متفاوت و چشم نوازی را به محیط داشته باشد. متریال هایی همچون دیوارپوش های طرح آجر ، طرح سنگ ، طرح چوب ، بتن اکسپوز و ... از پوشش های دیواری مقاوم و در عین حال زیبا به حساب می آیند.

این دیوارپوش های دکوراتیو ، علاوه بر اینکه در طول سالیان بدون تخریب و تغییر رنگ و چهره ، دیوارهای قدیمی شما را پوشش میدهد ، میتواند شخصیتی متفاوت از آنچه که همیشه بوده است ارائه نماید و همچنین قابلیت تطابق با هر نوع سبک و سلیقه ای را نیز داشته باشد. به عنوان مثال از آجرهای داخلی برای تمامی محیط های مدرن ، کلاسیک ، سنتی  مناسب بوده ، و تنوع بالایی که در رنگ دارد ، سبب شده تا بتوان متناسب با محیط ، بهترین گزینه را انتخاب و اجرا نمود.

شرکت آذران پلاست رسا ، یکی از شناخته ترین شرکت های تولید انواع دیوارپوش و سقف کاذب بوده که تنوع بالایی از نظر جنس ، قیمت و طرح در تولیدات خود دارد. داشتن خدمات پس از فروش (ضمانت جنس و نصب) از نشانه های کیفیت بسیار بالا ، تعهد و در نهایت تمایز این مجموعه با سایر تولیدکنندگان به حساب می آید.

انتهای پیام/
بودجه پوشش خدمات پس از فروش زیبایی دیوارپوش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر