کد خبر: 1103748 A

اکثر افراد وقتی گوشی از دستشان روی زمین می‌افتد، به اولین چیزی که فکر می‌کنند این است که حالا چقدر بایستی پول صرف تعمیر آن کنند اما خوش‌بختانه همیشه برای تعمیر ال‌سی‌دی شکسته نیازی به بردن گوشی به تعمیراتی و خرج کردن نیست.

 بسیاری از قطعاتی که برای تعمیر ال‌سی‌دی لازم است، در بازار یافت می‌شود و یا اینکه می‌توان آن‌ها را آنلاین خریداری کرد. هرچند خرید ابزار لازم برای تعمیر و تعویض ال‌سی‌دی هزینه‌بر است و ممکن است در نهایت از پس این کار برنیایید و فقط پول خرج خرید ابزار کرده باشید. شاید باورش برایتان سخت باشد اما تعدادی از وسایل و مواد در خانه می‌توان تا حدودی شکستگی ال‌سی‌دی را پنهان کرد که در این مقاله به تعدادی از گزینه‌ها و نحوۀ استفاده از آن‌ها اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

اگر می‌خواهید از یک متخصص تعمیر ال‌سی‌دی گوشی کمک بگیرید در قدم اول می‌توانید قیمت تعمیر ال‌سی‌دی گوشی را در شهر خودتان بپرسید. مثلا اگر به دنبال تعمیر و تعویض ال سی دی و تاچ گوشی در تهران باشید می‌توانید سفارش برای تعمیر و تعویض ال سی دی و تاچ گوشی ثبت کنید و پس از زمانی کوتاه پیشنهاد متخصصان فعال در بازار را مشاهده کنید. از آنجایی که این متخصصان در بازار سنجاق صاحب امتیاز و سابقه و کارنامه هستند با در نظر گرفتن همین موارد و نظرات مشتریان قبلی ایشان، می‌توانید انتخابی آگاهانه تر را تجربه کنید.

2222222222222222222222222222

از خمیر دندان برای از بین بردن خراش ال‌سی‌دی گوشی استفاده کنید

 

این روش خراش کوچک روی ال‌سی‌دی را از دید پنهان می‌کند اما برای شکستگی‌های بزرگ‌تر چندان مثمرثمر نیست. مقدار اندکی خمیر دندان روی پنبه بگذارید و محل خراش یافته را با آن بمالید. فقط حواستان باشد که خمیر دندان وارد سوکت‌ هدفون و کلیدهای گوشی نشود.

https://lh3.googleusercontent.com/Ng-itqInqsKw22z6z9Yv6Lxq_PTX_CN5VFIpitQMLIC8en5E5smcsM7_nA-cOBDtoLKV2TPGiQJeUMQ81IsioM1J25q8DJDu9qmG6Iaa9O6zpiDrpGR9mkY9wjax63EWbKmrQsw

از روغن گیاهی برای پنهان کردن خراش ال‌سی‌دی گوشی کمک بگیرید

این روش نیز برای پنهان کردن خراش‌های کوچک کاربرد دارد. اگر روغن از سطح گوشی پاک شد می‌توانید دوباره از آن استفاده کنید.

صفحه ترک خورده گوشی را با کیسۀ فریزر بپوشانید

توصیه می‌شود برای خراش نیفتن ال‌سی‌دی از محافظ‌های پلاستیکی صفحه استفاده کنید. اگر چنین محافظ‌هایی در دسترس نبود، فعلاً با یک کیسۀ فریزر سطح ال سی دی را بپوشانید تا شکستگی گسترش نیابد و سر فرصت در صدد تعویض آن برآیید.

خراش ال‌سی‌دی گوشی را با سنباده بخراشید

33333333333333333333333333333333333333

در این روش باید با حوصله و با دقت کار کنید تا به گوشی آسیب جدی وارد نشود. صرفاً قسمت خراش یافته را به آرامی با سنباده بخراشید تا خراش محو شود.

از جوش شیرین برای از بین بردن خراش ال‌سی‌دی گوشی استفاده کنید

با مخلوط کردن دو قسمت جوش شیرین و یک قسمت آب مقداری خمیر درست کنید و آن را روی محل خراش بمالید.

 

 

انتهای پیام/
پنبه پول ال سی روی زمین خمیر دندان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر