کد خبر: 570702 A

برای سادگی انتخاب بیمه مسافرتی مناسب می‌توانیم چند معیار تعریف کنیم و هنگام خرید، بیمه موردنظر را با این معیارها بسنجیم.

اگر تا به حال گذرتان به سفارت‌خانه برای اخذ ویزا و مسافرت خارج از کشور افتاده باشد می‌دانید که برای اخذ ویزا از اغلب سفارت‌خانه‌ها باید بیمه مسافرتی تهیه کنید. اتفاقی که به‌طور معمول رخ می‌دهد این است که آژانس‌های مسافرتی برای مسافران بیمه مسافرتی هم تهیه می‌کنند و اصلاً ما متوجه نمی‌شویم که این بیمه چه کاربردهایی دارد و آیا بیمه‌ای که برای ما گرفته‌اند بیمه خوبی است یا نه.

بیمه مسافرتی خوب بخریم!

بیمه مسافرتی خارج از کشور سامان ، پارسیان و... بیمه‌های مسافرتی هستند که می‌توانیم برای سفرهای خود انتخاب کنیم. اما هنگام خرید بیمه مسافرتی باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ کدام‌یک از این بیمه‌ها را باید انتخاب کنیم؟ یک بیمه مسافرتی خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

برای سادگی انتخاب بیمه مسافرتی مناسب می‌توانیم چند معیار تعریف کنیم و هنگام خرید، بیمه موردنظر را با این معیارها بسنجیم. قیمت بیمه مسافرتی، پوشش‌های آن، سقف تعهدات پوشش‌ها و مناطق تحت پوشش طرح‌ها مهم‌ترین نکاتی هستند که باید به آن‌ها هنگام خرید بیمه مسافرتی دقت کرد. حال سؤال دیگری که مطرح می‌شود این است که چگونه می‌توانیم بیمه‌های مسافرتی را با استفاده از این شاخص‌ها مقایسه کنیم تا بتوانیم بیمه مطلوب را پیدا کنیم؟

مقایسه طرح‌ها و خرید اینترنتی بیمه مسافرتی

اگر بخواهیم به روش سنتی از جزئیات بیمه مسافرتی خارج از کشور پاسارگاد ، البرز، ایران و... مطلع شویم باید با نمایندگی شرکت‌های مختلف بیمه تماس بگیریم و نسبت به شرایط هر یک آگاه شویم. این کار شاید به کمی وقت و حوصله نیاز داشته باشد و برای خیلی از ماها با توجه به مشغله فراوان ممکن نباشد. اما راه دیگری برای انتخاب بیمه مسافرتی مناسب وجود دارد!

با استفاده از سامانه بیمیتو می‌توان در کمترین زمان ممکن و از هر کجا که به اینترنت دسترسی باشد طرح‌های بیمه‌های مسافرتی شرکت‌های مختلف را با یکدیگر مقایسه کرد و مناسب‌ترین گزینه را انتخاب و به‌صورت آنلاین خریداری کرد. در سامانه بیمیتو می‌توان به نرخ بیمه مسافرتی ملت ، سامان، پاسارگاد و... دست یافت؛ همچنین سایر مشخصات لازم این بیمه‌ها را با یکدیگر مقایسه کرد. فقط کافی است وارد وب‌سایت یا اپلیکیشن بیمیتو شوید و استعلام بیمه موردنظر خود را دریافت کنید. خواهید دید که خرید بیمه مناسب در کمتر از 5 دقیقه ممکن شده است! پس از خرید، بیمه شما به صورت رایگان درب منزل شما ارسال می‌شود.

 

ایران اینترنت شاخص مسافران خرید اینترنتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر