کد خبر: 814757 A

با نواختن زنگ امید آینده؛

سال تحصیلی ٩٩-1398 با نواختن زنگ امید آینده و قرائت پیام بانک در مدرسه امید آینده در ایلام در غرب کشور، رسماً آغاز شد.

آیین بازگشایی مدارس امید آینده موسوم به «زنگ امید آینده» صبح روز دوشنبه (اول مهرماه) با حضور «مسعود فرقانی» رئیس اداره رسیدگی به شکایات و تقاضاها و « ابراهیم حیدری » رئیس شعبه بانک در ایلام و تعدادی از خانواده دانش آموزان در مدرسه امید آینده در ایلام، برگزار شد.

در این مراسم علاوه بر نواختن زنگ امید آینده، پیام بانک آینده به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید قرائت شد و دانش آموزان با عبور از زیر قرآن مجید راهی کلاس های درس شدند.

بانک آینده در این مراسم از 4 دانش آموز نمونه و تعدادی از معلمان این مدرسه دخترانه با اعطای کارت هدیه تقدیر کرد.

مدرسه 6کلاسه امید آینده به مساحت  2570مترمربع و زیربنای 865 مترمربع در مرکز استان ایلام در سال١٣٩۶ احداث و به بهره برداری رسیده است و حدود 180دانش آموز در یک نوبت در مقطع ابتدایی در این مدرسه تحصیل می کنند.

بانک آینده یازده مدرسه امید آینده در مناطق کمتر برخوردار در شیراز، ایلام، سنندج، زاهدان، کرمان، بیرجند، بوشهر، یاسوج و بندرعباس، تالش و تهران احداث کرده است و حدود 4 هزار دانش آموز در این مدارس تحصیل می کنند.

در این مراسم همچنین مدیران ارشد بانک آینده علاوه بر بازدید از مدرسه و گفت و گو با مدیران و معلمان با دانش آموزان و اولیاء آنها گفت و گو کردند و همچنین به مناسبت آغاز سال تحصیلی و برگزاری آیین زنگ امید آینده، به دانش آموزان این مدرسه بسته های لوازم التحریر و نوشت افزار اهدا کردند.

اهدای بسته های نوشت افزار به دانش آموزان سراسر کشور در آغاز سال تحصیلی از سنت های نیکوکاری بانک آینده است که بر مبنای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی است که  از سال 1395 بنا نهاده شده و در این مدت بیش از 6 میلیون بسته لوازم التحریر میان دانش آموزان کشور توزیع شده است، که امسال نیز همزمان با اول مهر این سنت حسنه به صورت گسترده آغاز شده است.

بانک آینده مدارس امید آینده بسته اهدایی بانک آینده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر