کد خبر: 125745 A

مدیرکل استاندارد استان ایلام:

از ابتدای شروع به کار دولت یازدهم، ۵۳۰ مورد نمونه برداری از واحدهای تولیدی و مراکز عرضه و توزیع کالا استان انجام شده است.

مدیرکل استاندارد استان ایلام گفت: از ابتدای شروع به کار دولت یازدهم، ۵۳۰ مورد نمونه برداری از واحدهای تولیدی و مراکز عرضه و توزیع کالا استان انجام شده است.

به گزارش ایلنا محمد مددی افزود: در این صد روز، ۹۰۶ مورد بازرسی از واحدهای تولیدی، خدماتی و مراکز عرضه کالا در استان انجام شده است.

وی در ادامه اظهار داشت: در همین مدت ۹ پروانه کاربرد علامت استاندارد برای فرآورده هایی از جمله بسته بندی تخمه آفتابگردان و پروتئین سویا، تیرچه پیش ساخته خرپایی، خدمات شارژ سیلندر گاز مایع، سنگدانه مورد مصرف در بتن، قاب مهتابی، خیارشور، چیپس، شیر پاستوریزه کم چرب و پوشش محافظ بهداشتی صادر شد.

مدیرکل استاندارد ایلام گفت: تدوین شش استاندارد ملی ایران توسط کارشناسان این اداره کل و آموزش بیش از سه هزار نفر ساعت به مدیران کنترل کیفیت و کارکنان، صدور ۷ مورد مجوز استفاده از علامت استاندارد، تعلیق و ابطال ۲۴ مورد پروانه کاربرد علامت استاندارد و تمدید ۱۹ پروانه استاندارد، سایر فعالیت های این اداره کل از ابتدای شروع به کار دولت تدبیر و امید بوده است.

استاندارد ایران پوشش دولت شیر گاز استان مراکز ایلام کالا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر