کد خبر: 701977 A

مدیرعامل و رئیس هئیت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش در دیدار هئیت رئیسه، رئیس پلیس فرودگاه و معاونان این فرماندهی رسالت پلیس را خدمت به مردم عنوان کرد.

به گزارش ایلنا، غلامحسین مظفری در این دیدار پلیس را دوست و همکار خوبی برای سازمان منطقه آزاد کیش جهت رسیدن به هدف و رسالت مشترک هر دو سازمان که خدمت به مردم در فضایی آرام و مورد رضایت خداوند است معرفی نمود.

وی افزود: مردم ما مستحق بهترین‌ها هستند و ما باید با توجه به شرایط فعلی کشور علاوه بر ایجاد شرایط مطلوب نسبت به گذشته بیشتر کار کنیم تا رضایت‌مندی مردم و وجادان خود را شاهد باشیم.

مظفری تأکید کرد: ظرفیت‌های موجود در جزیره کیش بویژه آرامش و امنیت موجود فرصت خوب و استثنایی است که با کمک مردم دست در دست هم با بهره‌مندی مطلوب از زیر ساخت‌ها برای پویایی جزیره کیش تلاش کنیم.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش تاکید کرد: برای پویایی جزیره و رسیدن به انتفاقا خوب در حوزه های اقتصادی، علمی ، فرهنگی و اجتماعی با هدف اینکه کیش در همه امور به عنوان پایلودی در کشور معرفی شود باید همه دستگاهها با همکاری هم پرتلاش گام بردارند.

وی اظهار داشت: کیش نگینی از کشور است که می‌توان با تلاش و زحمات مطلوب خدمات شایسته‌ای با کمک خود مردم به آنان عرضه نمود.

رئیس شورای تأمین در پایان این دیدار تأکید کرد: پلیس با مردمی بودن خود باید برای حفظ ارزش‌های نظام، استاندارها، برخورد با ناهنجاری‌ها و تقویت فرهنگ ترافیک در جزیره کیش این خواسته‌های مردمی پرتلاش گام بردارد.

گفتنی است غلامحسین مظفری در هفته گذشته طی حکم بانک دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور به عنوان رئیس هئیت مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد.

57

56

55

54

53

51

52

مدیرعامل و رییس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر