کد خبر: 880628 A

استاندار خبر داد:

استاندار اصفهان گفت: مشکل کمبود این اقلام با افزایش شیفت‌های کاری تولیدکنندگان این مواد و جلوگیری از مصارف غیر ضروری برطرف می‌شود.

به گزارش ایلنا از اصفهان، عباس رضایی در حاشیه جلسه با فعالان تولید الکل، ژل و محصولات بهداشتی و ضدعفونی کننده، اظهار داشت: یکی از مشکلات مردم در روزهای گذشته کمبود برخی از اقلام بهداشتی یا توزیع آن با قیمت بسیار بالا بود که جهت ضدعفونی کردن و گندزدایی مورد نیاز است.

وی با اشاره به فعالیت خوب واحدهای تولیدی این محصولات در اصفهان‌، ادامه داد: متاسفانه به دلیل توزیع نامناسب هرج و مرجی در این مساله وجود داشت و برخی از این محصولات برای مصرف غیر ضروری از اصفهان خارج می‌شد که تلاش می کنیم با مدیریت صحیح توزیع جلوی این مصارف گرفته شود.

استاندار اصفهان تاکید کرد: در همین راستا روزانه ۳۷.۵ تن الکل برای مصرف استان در نظر گرفته شد که تا دو روز دیگر وارد چرخه توزیع خواهد شد و برخی مشکلات بوجود آمده در این زمینه برطرف می‌شود.

وی ادامه داد: اگرچه این مسئله در حیطه اختیارات دانشگاه علوم پزشکی اصفهان است ولی برای رفاه حال بیشتر مردم، استانداری اصفهان در این زمینه ورود پیدا کرد و تولیدکنندگان نیز در این زمینه قول مساعد دادند.

 

استان اصفهان اصفهان الکل دانشگاه علوم پزشکی مشکلات مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر