کد خبر: 872192 A

فرماندار فیروزکوه و دماوند اعلام کرد:

به گفتۀ فرماندار فیروزکوه و دماوند، با مشخص شدن 160 نقطه برای تبلیغات نامزدهای انتخاباتی با متخلفین ستادها برخورد قانونی خواهد شد.

به گزارش ایلنا، صفری فرماندار حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه با بیان اینکه طبق قانون و برنامه زمان‌بندی شده، فعالیت تبلیغاتی 17 نامزد انتخابات مجلس به مدت 7 روز در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه آغاز شده و تا ۲۴ ساعت قبل از اخذ رای ادامه دارد، افزود: با آغاز تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس، بیش از 160 نقطه به منظور انجام تبلیغات نامزدها در شهرها و روستاهای شهرستان دماوند در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: انتظار می‌رود نامزدهای انتخابات، تبلیغات محیطی خود را صرفاً در مکان‌های تعیین شده انجام دهند، این مکان‌ها توسط شهرداری‌ها برای انجام تبلیغات مجاز کاندیداها پیش‌بینی و تعیین شده است.

صفری تصریح کرد: در خصوص نظارت بر فعالیت‌های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس، اکیپ‌های ویژه‌ای برای نظارت بر ستادهای انتخاباتی نامزدها تشکیل شده است.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: در صورت مشاهده تخلف انتخاباتی، به شدت با متخلفان برخورد می‌شود و هرگونه تبلیغات غیرمجاز امحاء خواهد شد.

دماوند. فیروزکوه.فرماندار. صفری. انتخابات. تبلیغات.
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر