کد خبر: 871681 A

پروانه مافی بیان کرد:

عضو فراکسیون امید مجلس دهم گفت: تعداد نماینده کارگران در مجلس باید افزایش پیدا کند

به گزارش خبرنگار ایلنا، پروانه مافی نماینده مردم تهران در مجلس در مراسم جشن میلاد حضرت زهرا (س) که خانه کارگر آن را برگزار کرد با اشاره به اهمیت زنان در تاریخ بشر گفت: بشر مدیون نقش زنان است و ما خوشحالیم که الگوی زن در جمهوری اسلامی شخصیت بزرگی مانند حضرت زهرا (س) است که این امر توفیق بزرگی برای ما ایرانیان است.

وی ادامه داد: اکنون ایام شادی و جشن است و دوست ندارم کام شما را تلخ کنم اما شما موکلان ما هستید و ما باید اکنون گزارش عملکرد 4 ساله خود را بدهیم. این را مطمئن باشید که چیزی جز صدق و راستی را از ما و دوستان ما نمی‌شنوید.

مافی متذکر شد: تمام تلاش ما این بود که از حقوق کارگران دفاع کنیم اما شرمنده‌ایم که نتوانستیم جلوی تنگ‌تر شدن سفره زندگی شما را بگیریم. ما می‌دانیم که اکنون زندگی شما به سختی می‌گذرد اما به دلایل مختلف از سیاست خارجی گرفته که با حضور فردی مانند ترامپ و تحریم‌ها جلوی بسیاری از برنامه‌ها گرفته شد تا برخی مشکلات داخلی همگی دست به دست هم داد که امروز شما قشر کارگر شرایط سختی تجربه کنید.

وی ادامه داد: اکنون ایام انتخابات است و شما باید دنبال این باشید که نماینده ویژه خودتان را به مجلس بفرستید. اکنون آقای محجوب و خانم جلودارزاده هستند اما چرا نباید 30 نماینده کارگری داشته باشیم؟ چرا نباید تعداد بیشتری از صندلی‌های مجلس برای نماینده کارگران باشد؟ هر چقدر این تعداد بیشتر باشد به‌طور حتم برای شما منفعت بیشتری دارد.

عضو فراکسیون امید در پایان گفت: اگر شما پای صندوق‌های رأی نیایید باز هم این صندلی‌ها پر می‌شود اما روی آن کسانی می‌نشینند که نماینده شما نیستند و هیچ چیزی به شما نخواهد رسید. ما می‌دانیم سفره‌های شما کوچک‌تر شده و درآمد شما کم شده اما تلاش می‌کنیم همین ایام باقیمانده از مجلس دهم وضعیت شما بهتر شود.

پروانه مافی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر