کد خبر: 871565 A

منصور نقدی، هدف اصلی خود را افزایش قدرت خرید جامعه کارگری برمی‌شمرد و می‌گوید: برنامه اصلی من افزایش قدرت خرید جامعه کارگری متناسب با میزان تورم است.

"منصور نقدی" متولد ۱۳۵۸ دارای مدرک کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی کشاورزی است و می‌گوید: اولویت اصلی برنامه‌های من افزایش قدرت خرید جامعه کارگری متناسب با میزان تورم و اولویت بعدی جلوگیری از استثمار جامعه کارگری توسط بعضی از پیمانکاران است.

او می‌گوید: بازرسی مداوم شرکت‌های بیمه از کارگاه‌ها جهت صدور بیمه کارگران، جلوگیری از قرارداد‌های سفید امضای جامعه کارگری، کاهش مالیات‌های سنگین اعمال شده بر جامعه کارگری، ساماندهی نیروهای کار فصلی و فراهم‌سازی امکانات رفاهی آنها و تلاش برای اختصاص بودجه سالانه به منظور خانه‌دار شدن جامعه کارگری ازجمله مهمترین برنامه‌های من برای حضور در عرصه انتخابات مجلس است.

نقدی در پایان؛ ساماندهی جامعه کارگری با هدف داشتن 107 نماینده در مجلس شورای اسلامی را از دیگر اهداف خود می‌داند و تاکید می‌کند: لازم است برنامه‌های مناسب با پوشش معیشت کارگری در صدر برنامه‌های دولت و مجلس قرار بگیرد و توجه به کارگران بیش از همیشه موردنظر مسئولان و نمایندگان باشد.

 

انتخابات تورم جامعه کشاورزی مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر