کد خبر: 871477 A

مهدی فتوحی، سابقه حضور در جبهه دارد؛ او مهم‌ترین برنامه‌های خود را حذف تضاد طبقاتی و اجرای دقیق قانون کار به نفع کارگران برمی‌شمارد.

"مهدی فتوحی" نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی دوره یازدهم، در شهر تهران، شهرری، پردیس و اسلامشهر است. او متولد  1349 در شهرری است و شغلش معلمی است.

فتوحی، جانباز 25 درصد است و سابقه حضور در مناطق جنگی و عملیات‌های کربلای 5 و فاو و مرصاد بین سال ‌ های 65 تا 67 را دارد.  او کارشناسی ارشد تاریخ اسلام دارد و در حوزه‌های قرآنی و اجتماعی و حدیث در تاریخ اسلام، تالیف و پژوهش بسیار انجام داده است.

فتوحی که عضو انجمن اسلامی معلمان است، خود را «فرزند کارگر» و «فرزند ری» معرفی می‌کند و برنامه‌های خود را اینگونه برمی‌شمارد: رسیدگی به کارگران به عنوان بازوان متحرک جامعه، درمان و آ‌موزش رایگان؛ تلاش در جهت رفع معضل بیکاری جوانان به طور زیربنایی و رفع موانع معیشت و امنیت شغلی کارگران؛ کاهش فقر و تغییر حقوق و دستمزدها به نفع کارگران؛ تلاش برای ترویج ساده‌زیستی و پرهیز از اشرافی‌گری با توجه به روحیات کارگران؛ مبارزه با فساد و رانت‌خواری و نظارت عملی بطور شفاف؛ دفاع از استقلال و آزادی و عزت ایرانی و ملی در روابط و سیاست خارجی؛ تلاش در جهت ریشه‌کنی فقر فرهنگی و اقتصادی مبتنی بر پایه اخلاق اسلامی و سبک زندگی ایرانی؛ رسیدگی به مطالبات قانونمند عموم اقشار مردم در تمام حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی و اجتماعی؛ تلاش در جهت تقویت بنیه دفاعی کشور در مقابل بیگانگان و عمل به دستورات قرآنی و مذهبی و درنهایت، تلاش برای رفع مشکلات عدیده کارگران در خصوص امنیت شغلی (ماده هفت قانون کار) و افزایش حقوق و دستمزدها به حداقل میزان 3 برابر کنونی به میزان 8 میلیون تومان در ماه.

مهدی فتوحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر