کد خبر: 871466 A

علی قزلسفلو، نائب رئیس کانون عالی کارگری اساتید حق التدریس دانشگاه‌‌ها، مخالف خصوصی‌سازی، حامی تامین اجتماعی و از مدافعان تعاونی‌هاست.

"علی قزلسفلو" دانشجوی دکتری سال آخر مهندسی برق و کارشناسی ارشد مهندسی برق است؛ او اکنون مدرس دانشگاه و نائب رئیس کانون عالی کارگری اساتید حق‌التدریس دانشگاه‌‌ها و موسسات آموزش عالی کشور و همچنین و عضو خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران است.

او در عین حال، ریاست انجمن صنفی کارگری اساتید حق التدریس دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و مدیرعاملی شرکت تعاونی اساتید دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی را برعهده دارد.

قزلسفلو، متولد 1360 است و برنامه‌های خود را اینگونه معرفی می‌کند: اشتغال در حوزه شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپی؛ ازدواج در قالب تعاونی‌ های دینامیک با محوریت توانمندسازی؛ مخالفت قاطع در حوزه خصوصی‌سازی؛ حمایت قاطع از سازمان تامین اجتماعی کشور و جلوگیری از واگذاری آن به سایر وزارت‌خانه‌ها و در نهایت، حمایت از حقوق کارگری کشور.

او می‌گوید: پایداری انقلاب اسلامی بر پایه ارزش‌ها و فرهنگ کارگری کشور است و انقلاب اسلامی مرهون از خودگذشتگی‌ها و ایثار تک‌تک خانواده‌های کارگران بوده است که عدم رسیدگی به معضلات و مشکلات این جامعه بزرگ باعث سست شدن پایه‌های انقلاب می‌گردد و همواره این جامعه بوده که در همه حال پای آرمان‌ها و مکتب امام خمینی(ره) و ولایت فقیه از جان و دل مایه گذاشته است.

علی قزلسفلو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر