کد خبر: 871459 A

راضیه فرقانی، متولد بهشهر و کارشناس ارشد فقه و حقوق از دانشگاه تهران، انگیزه خود را از شرکت در انتخابات، کمک به قشر محروم و توانمندسازی زنان اعلام می‌کند.

"راضیه فرقانی" متولد 1360 و متولد مازندران، شهرستان بهشهر است. او مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق دانشگاه تهران دارد و اکنون در حال تحصیل دکترای فقه و حقوق دانشگاه تهران است.

او خود را مدرس، مبلغ، فعال فرهنگی و اجتماعی و سخنران مجالس مذهبی معرفی می‌کند و در مورد کودکی خود می‌گوید: در خانواده‌ای مذهبی و کارگر و البته روحانی به دنیا آمدم بهتر است بگویم کارگر روحانی و روحانی کارگر.

فرقانی، اولویت‌های خود را برای شرکت در انتخابات اینگونه برمی‌شمارد: اولویت اول من، مشکلات بانوان و دختران هست؛ بحث آموزش و مهارت‌های زندگی و تغییر سبک زندگی؛ موضوع مهم دیگر، بحث شفافیت در همه امور است که منجر به بهبود وضع معیشت مردم خصوصا کارگران می‌شود.

او ادامه می‌دهد: اولویت اول و اصلی من احقاق حقوق مردم است، به خصوص حق درمان و آموزش رایگان، افزایش دستمزد کارگران و قشر متوسط و ضعیف جامعه؛ پس از آن، اتمام دعواهای سیاسی جناح‌های مطرح و کمک به کشور و مردم و وحدت جامعه اهمیت دارد. توانمندسازی زنان و بانوان با کارآفرینی در منزل و بیمه رایگان زنان خانه‌دار و در نظر گرفتن حداقل حقوق برای زنان و حتی جوانان بیکار تا حداقل نیازهای زندگی را برطرف کرده و امید به آینده و زندگی در آنها بیشتر شود، اولویت بعدی من است. 

راضیه فرقانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر