کد خبر: 871091 A

«هدی محمدی» کارشناس ارشد مهندسی کامپیوتر یکی دیگر از کاندیداهای این دوره از انتخابات مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس است که با هدف دلاغ از حقوق جامعه شاغل و بازنشسته به این عرصه پا نهاده است.

"هدی محمدی" با تجربه‌ی طولانی در تدریس برای دانش‌آموزان توانسته پله‌های صعود را به تدریج طی کند هرچند به گفته خودش، معلمی شغل فوق‌‌العاده‌ای است و می‌توان فرزندان این کشور را تربیت کرد اما اکنون برای دفاع از منافع و حقوق مردم به‌ویژه اقشار ضعیف جامعه، قصد دارد به عنوان کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران شانس خود را بیازماید.

هدی محمدی؛ زنی جوان با تجربه‌ای بسیار از زندگی و کار در حوزه پژوهش وتحقیقاتی در دانشگاه‌هاست. او در معرفی خود می‌گوید: با اینکه سال‌ها در زمینه تخصصی که دارم در جاهای مختلف به ویژه در صنعت "آی‌تی" و صنعت لیزینگ کار کرده‌ام و کار خود را از همین‌جا هم شروع کردم، اما تجربه تدریس به عنوان معلم و مشاور در برخی مدارس شهر تهران را نیز دارم.

این زن پرتلاش بعد از سپری کردن دوره‌های مختلف آموزشی، مقالات متعدد علمی در زمینه‌های تخصصی رشته تحصیلی خود یعنی کامپیوتر در بخش نرم‌افزار نوشته است.

او همچنین با تاکید  ویژه به اشتغال جوانان، در دفاع از حقوق جامعه شاغل و بازنشسته می‌گوید: بهبود وضعیت معیشتی کارگران و خانواده‌هایشان، توجه به نیازها و مسائل این قشر زحمتکش جامعه و ارتقای  کیفیت زندگی آنها از برنامه‌هایی‌ست که باید نمایندگان منتخب مجلس به آنها توجه کنند.

او در خصوص مطالبات بازنشستگان نیز می‌گوید: مهمترین مشکل این گروه بحث همسان‌سازی حقوق و توجه ویژه به بحث درمان آنهاست. این مطالبه از سالها پیش با همراهی برخی نمایندگان مجلس در حال پیگیری است اما هنوز به نتیجه نرسیده و لازمه پیگیری دوباره است.

هدی محمدی دلیل حضور در انتخابات مجلس را خدمت به مردم و بلند کردن صدای آنها عنوان می‌کند و از مشکلات مردم و قشر ستمدیده می‌گوید: برخی مناطق تهران کمتر توسعه یافته و حاشیه‌نشینی در پایتخت با وسعت زیادی به چشم می‌آید. در حوزه عرضه‌ی خدمات اجتماعی نیز براساس نیاز واقعی جامعه کاری صورت نگرفته است به خصوص برای بانون، شغل به اندازه کافی وجود ندارد.

او می‌گوید: در حوزه تولید و کارآفرینی که امسال نام رونق تولید را برای کشور به همراه داشته است، باوجود آنکه بحث تولید مولد و اشتغال‌آفرینی بسیار مهم و ارزشمند است اما فرمایشات مقام معظم رهبری روی زمین مانده و شاهد اتفاق خاصی در این خصوص نبوده‌ایم. به اعتقاد من مجلس باید با قوانین درست امکان تولید و اشتغال‌زایی را برای کشور بیش از پیش فراهم کند.

هدی محمدی کاندیدای مجلس یازدهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر