کد خبر: 871023 A

ابراهیم حسنی دکترای جامعه‌شناسی مسائل اجتماعی و کارشناس ارشد برنامه‌ریزی فرهنگی است که به عنوان مدیری توانمند و باتجربه در صنعت نفت و نیز پژوهشگر و فعال اجتماعی مشغول به کار است. او از حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس وارد صحنه انتخابات می‌شود.

"ابراهیم حسنی" تحصیلکرده دکترای جامعه‌شناسی مسائل اجتماعی و کارشناس ارشد برنامه‌ریزی فرهنگی، مدیر توانمند و با تجربه صنعت نفت، پژوهشگر و فعال اجتماعی‌ست که از حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس وارد صحنه انتخابات می‌شود.

حسنی متولد سال ۵۰ از شهر خمین است و در حال حاضر در شرکت ملی پخش فراوردهای نفتی بخش مدیریت سوختگیری هواپیما مشغول به کار است. او همچنین عضو انجمن جامعه‌شناسی ایران است و به عنوان مدرس در مرکز مطالعات اجتماعی و فرهنگی پروژه‌های شهری به‌ویژه مناطق حاشیه‌نشین تهران مشغول به کار است.

ابراهیم حسنی همگام با کار در صنعت، از تدریس در محیط‌های فرهنگی ازجمله تدریس در دانشگاه نیز غافل نبوده است. سال‌ها فعالیت در سه جبهه کار و تلاش، مراکز دانشگاهی، پژوهشی و صنعت، از وی فردی پرتلاش، منظم و برنامه‌ریز و الگویی کاریزمایی ساخته است.

او می‌گوید: نیاز امروز جامعه به کار و تلاش مرا مجاب به حضور در این دوره از انتخابات و دفاع از حقوق جامعه و کارگران کرده است تا جایی‌که به‌عنوان فرزند خادم طبقه کارگر، دینی به گردن دارم و در صورت انتخاب شدن، تمام تلاش خود را برای احقاق حقوق حقه از دست رفته جامعه کارگری و بازنشسته انجام خواهم داد.

ابراهیم حسنی می‌گوید: هم‌اکنون معیشت مردم در وضعیت دشواری قرار دارد و اقشار مختلف به‌ویژه کارگران شاغل و بازنشسته نیازمند رسیدگی‌های خاص هستند و این رسیدگی قطعا باید مورد توجه نمایندگان منتخب مردم باشد. نخستین اولویت مجلس آینده نیز باید زندگی و معیشت مردم باشد. اولویت‌های بعدی نیز سامان دادن به امور مختلف اقتصادی ازجمله بودجه و موضوعات دیگر می‌تواند باشد.

حسنی امروز با پشتوانه کارگران و کارکنان صنعت نفت، دانشجویان و دانشگاهیان و نیز فرهنگیان و فعالان اجتماعی منطقه پا به عرصه‌ی انتخابات گذاشته است و آنگونه که خودش می‌گوید رزومه‌ی کاری خوب وی به گونه‌ای‌ست که می‌تواند با جلب اعتماد مردم، با اعتماد بیشتری در عرصه انتخابات باقی بماند. از همین رو او می‌تواند یکی از پدیده‌های خوش‌شانس این دوره از انتخابات مجلس باشد.

ابراهیم حسنی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر