کد خبر: 1088130 A

نامزد شورای شهر تهران:

یک نامزد ششمین دوره انتخابات شورای شهر تهران گفت: تنها در سایه کار تیمی فراگیر است که می‌توان به نتیجه مطلوب در تحقق برنامه‌ها نائل شد.

«زین العابدین رمضانی» تحصیلکرده کارشناسی ارشد مدیریت، جانباز وایثارگر در گفت و گو با خبرنگار ایلنا گفت: هدف از شرکت در انتخابات شورای شهر تهران به فرموده مقام معظم رهبری مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است. شرکت در انتخابات ادای دین به نظام اسلامی است و باید با حضور در انتخابات در این برهه حساس فتح الفتوح دیگری رقم زد.

وی با بیان اینکه در صورتی که منتخب شورای شهر تهران شود، همه طرح‌های اجرا نشده شهر را اجرایی می‌کند، ادامه داد: یکی از این موارد که و طرح‌ها که اجرایی نشده است عدم بکارگیری تمامی بازنشستگان در تمام سطوح مدیریتی شهرداری تهران است، که باید اجرا شود.

وی با اشاره به دیگر برنامه‌هایش گفت: کوتاه کردن دست دلالان، کارچاق کن‌ها و واسطه گران از بیت المال ومعرفی تمامی آن‌ها به دستگاه قضایی، حداقل رساندن اختلاف طبقاتی شدیدی که از نظر شهری و رفاهی در سطوح مناطق تهران وجود دارد، بکارگیری جوانان نخبه وتحصیل کرده متخصص ومتناسب با امورشهری، شفاف‌سازی امور قراردادها با تمامی پیمانکاران شهرداری. ازجمله احقاق حقوق تمامی عزیزان زحمتکش رفتگر، دیدار مستقیم با اولویت مردم محلات جنوب شهرورفع مشکلات آن‌ها از دیگر برنامه‌هایی است که در صورت ورود به شورای شهر پیگیری خواهم کرد.

 رمضانی معتقد است؛ تنها در سایه کار تیمی فراگیر است که می‌توان به نتیجه مطلوب در تحقق برنامه‌ها نائل شد و انجام کارها با استفاده از خِرد جمعی برای ارائه خدمات هر چه بهتر و بیشتر به شهروندان در دستور کار مدیریت شهری باید قرار گیرد.

وی بر ارتقای سلامت اداری، رفع تبعیض و استقرار و استمرار ساز و کار مبتنی بر شایسته سالاری و انتصاب مدیران بر این مبنا تاکید دارد.

این نامزد ششمین انتخابات شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: حفظ و توسعه سرمایه‌های انسانی، ساماندهی نظام جذب، جا به جایی و ارتقای کارکنان، طراحی نظام کارراهه شغلی، اصلاح نظام جبران خدمت و پرداخت حقوق و دستمزد بر مبنای کار و کارآمدی را از جمله راهبردهای تحقق اهداف مدیریت شهری در حوزه منابع انسانی است.

رمضانی همچنین بر لزوم بررسی همه جانبه توانمندی ها، تحصیلات، شایسته سالاری و کارآمدی افراد در مسیر ارتقای شغلی تاکید دارد. اومی گوید: در مجموعه مدیریت شهری باید همه این شاخص‌ها در انتصاب مدیران به دقت مورد توجه قرار بگیرد.

این نامزد شورای شهر می‌گوید: امیدوارم افرادی متعهدی که به دنبال کسب شهرت، مقام و منصب نیستند به دور از مسائلی چون رانتخواری و فساد مالی وارد شورای اسلامی شهر و روستا شوند و خالصانه برای ملت ایران خدمت کنند. باشعارپاک باشیم وخدمتگزار مردم.

انتهای پیام/
«زین العابدین رمضانی» اندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر