کد خبر: 1064185 A

در پی پخش‌ نخستین برنامه‌های تلویزیونی انتخابات ریاست جمهوری با عنوان «مردان ریاست جمهوری»، جبهه مستقلین و اعتدالگرایان نسبت به عملکرد صدا و سیما اعتراض کرد.

به گزارش ایلنا، جبهه مستقلین و اعتدالگرایان ایران با صدور بیانیه ای روند رصد و پیگیری تخلفات زود هنگام انتخاباتی تشریح کرد.

کمیته اطلاع‌ رسانی جبهه مستقلین و اعتدالگرایان ایران با انتشار بیانیه‌ای روند رصد و پیگیری تخلفات انتخاباتی رسانه‌ ملی را تشریح کرد.

در این بیانیه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران متهم شده که برخلاف وظیفه‌ای که به استناد ماده ۱۷۵ و ۱۷۷ قانون اساسی به عنوان رسانه‌ی ملی بر عهده دارد رویکرد کاملاً‌ متوازن و متعادلی نسبت به تمام نامزدهای احتمالی انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری نداشته است.

جبهه مستقلین و اعتدالگرایان ایران ابراز تاسف کرده که در حالی که هفتاد روز به زمان برگزاری انتخابات مانده، سازمان صدا و سیما با پخش نام و تصویر عده ای از کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری احساس جهت‌گیری و سوگیری خاص را در بینندگان یا شنوندگان بر می‌انگیزاند.

در این بیانیه از آقایان علی عسکری ریاست و آخوندی معاون سیاسی سازمان صدا و سیما و بوالی مدیر شبکه خبر، خواسته شده که سوابق خدمتی دوران پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس سردار دکتر قدرتعلی حشمتیان رییس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان ایران و نماینده احزاب ملی در کمیسیون ماده ۱۰ که کاندیدای مورد وثوق جبهه مستقلین و اعتدالگرایان ایران می باشد را با دیگر کاندیداهایی که مرتبآ نام و تصویر آنان در شبکه های مختلف سیما بویژه شبکه خبر و خبر بیست و سی شبکه دو پخش می شود را مقایسه و از مدیران و دست اندرکاران شبکه های مختلف صدا و سیما خواسته شود که حق الناس را رعایت فرمایند.

صدا و سیما جبهه مستقلین و اعتدال‌گرایان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر