کد خبر: 174324 A

جدول زمان بندی مصاحبه دوره دکتری تخصصی ۱۰۹ رشته از ساعت ۱۲ امروز بر روی سایت www. azmoon. net قرار خواهد گرفت.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: زمان مصاحبۀ ۱۰۹ رشته دوره دکتری تخصصی با آزمون و بدون آزمون سال ۹۳ اعلام شد.

به گزارش ایلنا، ناصراقبالی با اعلام این خبر گفت: جدول زمان بندی مصاحبه دوره دکتری تخصصی ۱۰۹ رشته از ساعت ۱۲ امروز بر روی سایت www. azmoon. net قرار خواهد گرفت.

اقبالی بااشاره به اینکه دعوت شدگان به مصاحبه می توانند با مراجعه به این سایت از زمان مصاحبه خود مطلع شوند، افزود: دعوت شدگان می بایست در زمان تعیین شده در جلسه مصاحبه حضور به هم رسانند و اگر هر واجد شرایطی به هر دلیلی نتواند در زمان مقرر در جلسه مصاحبه حضور داشته باشد، امکان مصاحبه مجدد وجود نخواهد داشت، لذا عدم حضور به معنی انصراف از پذیرش تلقی می شود.

اقبالی در پاسخ به این سوال که دعوت شدگان چه مدارکی را باید به همراه داشته باشند، گفت: دعوت شدگان می بایست هرگونه سوابق علمی و تحقیقاتی مانند پروژه، مقاله، ترجمه و تألیف را در زمینه رشته خود به همراه داشته باشند. همچنین به همراه داشتن اصل مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و ریز نمرات و پایان نامه کارشناسی ارشد ضروریست.

وی در مورد حائزین رتبه اول گفت: برای این دسته از دعوت شدگان داشتن گواهی رتبه اولی دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد ضروریست.

اقبالی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه دعوت متقاضیان بدون آزمون براساس معدل و نمره پایان نامه ملاک عمل قرار گرفته است، چنانچه در بین معدل و نمره پایان نامه زمان ثبت نام و زمان مصاحبه فرد مغایرتی وجود داشته باشد، مطابق ضوابط برخورد خواهد شد.

وی در ادامه در مورد زمان مصاحبه سایر رشته ها گفت: زمان مصاحبه سایر رشته ها نیز متعاقباً اعلام خواهد شد. اما اگر هر واجد شرایطی در مورد زمان مصاحبه با سوالی مواجه شد می تواند با مراجعه به سایت www. pubr - azmoon. com و طرح سوال خود در قسمت پرسش و پاسخ در اسرع وقت پاسخ لازم را دریافت کند.

پرسش و پاسخ جدول دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد اسلامی کارشناسی کارشناسی ارشد مصاحبه رشته دکتری مصاحبۀ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر