کد خبر: 972076 A

در پنج ماهه نخست امسال انجام شد؛

مدیر کل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: روکش آسفالت در 34 کیلومتر از راه های اصلی و 23 کیلومتر از راه های فرعی و روستایی استان البرز طی 5 ماه نخست سال جاری انجام شده است .

به گزارش ایلنا، گودرز محمودی با اعلام این خبر افزود: به منظور ارتقای سطح سرویس راه‌های استان، از ابتدای سال جاری تا شهریورماه، اقداماتی برای بهسازی راه های استان انجام شده است. 

وی افزود: علاوه بر روکش آسفالت راه های اصلی و فرعی و روستایی، 74 هزار و 128 متر- طول درزگیری، 90 هزار و 617 متر مربع لکه گیری، 89 کیلومتر اصلاح شیب شیروانی نیز در راه های استان اجرا شده است.

محمودی با اشاره به رفع و اصلاح  3 نقطه پرتصادف در راه های استان، تصریح کرد: انجام خط کشی به طول 198 کیلومتر، نصب نیوجرسی به طول 17 کیلومتر، تهیه و نصب 1500 تابلو و علائم ، تعمیر و مرمت 19 کیلومتر گاردریل نیز در سطح راه های استان از دیگر اقدامات برای ارتقای ایمنی راه های استان بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز، همچنین گفت: 13 دستگاه پل و یک دستگاه گالری در استان تعمیر و مرمت شده و در بیش از 3 کیلومتر از راه های کوهستانی عملیات دیوار چینی و ایجاد جانپناه پرتگاهی اجرا شده است.

وی خاطرنشان کرد، با توجه به آغاز فصل بارش های نزولات آسمانی، نیروها و ماشین آلات راهداری نیز از آمادگی کافی برخوردارند.

روکش آسفالت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر