کد خبر: 969057 A

عضو شورای کرج خبر داد:

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و امور مشارکت‌های شورای شهر کرج گفت: فاز پایانی پل چند سطحی حصارک در مرحله نهایی تکمیل قرار گرفته و با افتتاح این پل در مجموع شش پل از مجموعه تقاطعات شهدای حصارک به بهره برداری می رسد.

به گزارش ایلنا از کرج، محمد نبیونی با عنوان اینکه فاز پایانی پل چند سطحی حصارک به مراحل نهایی بهره‌برداری رسید، اظهار داشت: ششمین پل نیز که مسیر دسترسی به جاده قزلحصار است، به زودی زیر بار ترافیک قرار خواهد گرفت و احداث این پل‌ها میدان دانشگاه خوارزمی را به طور مستقیم به آزاد راه کرج – تهران و از طرفی به سطح شهر و خیابان شهید بهشتی و جاده قزلحصار و اتوبان کرج – قزوین متصل و رفت و آمد را تسهیل می کند.

عضو شورای شهر کرج تصریح کرد: با افتتاح این پروژه، تردد خودروها در حوزه غربی کرج به میزان قابل توجهی تسهیل می شود و شهروندان برای رسیدن به مقاصد خود در ترافیک نمی مانند.

نبیونی افزود: تکمیل عملیات عمرانی تقاطع غیر همسطح پل‌های شهدای حصارک در کاهش حجم ترافیک و تسهیل در عبور و مرور شهروندان همچنین تسریع در زمان سفرهای بین شهری تاثیر زیادی دارد.

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و امور مشارکت‌های شورای شهر کرج بیان کرد: این مجموع تقاطع‌های غیر همسطح عملیات عمرانی عظیم و تأثیرگذار است که بخوبی اجرای آن دنبال شده و در حال حاضر نیز پیشرفت کلی کار در پروژه پل چند سطحی حصارک شهر کرج 98 درصد است.

نبیونی یادآور شد: همانطور که می‌دانیم کلانشهر کرج یکی از شهرهایی است که طی چند دهه گذشته ترافیک آن روز به روز شدیدتر شده و با اضافه شدن تعداد بالای خودرو به خودروهای شهر کرج و از طرفی افزایش روزافزون جمعیت شهر و گذرگاه عبوری به سایر استان های کشور متاسفانه در مقابل این افزایش تعداد خودرو و به تبع آن افزایش ترافیک شهر اقدامات انجام یافته در جهت کاهش ترافیک و مسیر گشایی جدید و احداث پل و زیر گذر ممکن است.

 

محمد نبیونی شورای شهر کرج شهرداری کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر