کد خبر: 964177 A

به زودی برگزار می‌شود؛

رئیس شورای مشورتی جوانان مرکز کرج از اختتامیه پویش محرم ایمن، اقدامی از شورای مشورتی جوانان مرکز کرج با مشارکت ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان البرز است؛ خبر داد.

به گزارش ایلنا از البرز حمید رضا رحیمی ابداء، افزود: پویش محرم ایمن از مورخ ۹۹/۵/۳۱ لغایت ۹۹/۶/۱۵ با رویکرد رعایت پروتکل های وزارت بهداشت و درمان راه اندازی شد و از علاقه مندان در خواست شد به منظور شرکت در این پویش از فعالیت هیئت های عزاداری خود، نذری ها و دیگر فعالیت های مذهبی، فیلم و عکس تهیه کنند و آثار خود را به دبیرخانه پویش ارسال کنند.

وی عنوان کرد: در همین راستا در پایان مهلت ارسال آثار، تعداد ۲۹۰ اثر در قالب عکس و فیلم به دبیرخانه پویش ارسال شد و بر اساس کار کارشناسی‌شده تعداد ۵۰ اثر بصورت رای گیری در فضای مجازی به نمایش درآمد که نفرات برگزیده انتخاب و در روزهای ِ آتی هدایا و لوح تقدیر دوستان اعطاء خواهد شد.

رحیمی ابداء تصریح کرد: به سه نفر اول منتخب در این مسابقه هدیه معنوی و لوح یادبود و ۷ نفر بعدی به رسم یادبود لوح تقدیم حضورشان میشود.

رییس شورای مشورتی جوانان مرکز کرج در پایان از زحمات انصاری رئیس مجمع جوانان استان البرز و امیر رحمانی مدیر فرهنگی و کمیته روابط عمومی سازمان عتبات عالیات استان قدر دانی کرد.

 

اسامی برگزیدگان مسابقه پویش محرم ایمن به شرح ذیل است:

کیان ارجمند۹۲درصد

فاطمه محمدویردی۸۷درصد

امیرحسن شریفی۸۳درصد

علی اردوخانی۸۲درصد

امیرعلی نصیر پور۸۰درصد

میثم باغستانی۸۰درصد

معصومه و ریحانه محمدی۷۹درصد

محمدرضا سلطانی۷۶درصد

ابولقاسم تندرو ۷۴درصد

بهار مرادی ۷۱درصد

برگزاری اختتامیه پویش محرم ایمن در کرج*
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر